Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Продам бізнес, річний дохід 250т грн



  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#106
Yogurt_Kiev

Yogurt_Kiev

    Житель

    • сообщений 152
  • Имя:Костя
  • Авто:Opel Astra H 1.4 XEP
  •  
  • Регистрация: 30.09.2013

Posted 04 March 2018 - 10:33

Ну да, петросянство це фішка москалів, вже й сюди добрались, сепаратюги

А это тут при чем?? После таких ответов больше начинаешь верить в написанное оппонентами выше!! 


  • 0

#107
canuk

canuk

    Завсегдатай

    • сообщений 60
  • Age: 41
  • Имя:San'ka
  • Город:Бровари
  • Авто:Opel
  •  
  • Регистрация: 07.02.2008

Posted 04 March 2018 - 11:22

А это тут при чем?? После таких ответов больше начинаешь верить в написанное оппонентами выше!!


В що вірити? Які опоненти, дорослі ж люди. Що я маю відписувати на той понос? Один пише чо залишки майже такі ж як були, але в нього в голові не може прийти думка що можна ж закупляти нові партії і заробляти, а не просто розпродати товар, інший пише, який типу займався біжутерією, чо товарних залишків по одній позиції 3-4 одиниці, такий бізнесмен був хороший, що злив свій тіпа бізнес, а елементарно подумати що кольца не можуть бути по одному на товарну позицію він не зміг. Перший момент про чоловіка який пише що закуп по 1-2 дол, давай я накидаю тобі товарних позицій, привезеш мені по 3-4 дол такої ж якості, чи впадеш на мороз - '' нащо воно мені, я вже не займаюсь і т д''? Другий момент- я відкритий до діалогу і спілкування, але не в руслі тролінга і лоховства, як деякі організми пишуть, я всім відписував на кокретні питання, але я не збираюсь доказувати що я не '' верблюд'' Так що отак, майте свою голову на плечах і думайте. Всім добра
  • 0

#108
Yogurt_Kiev

Yogurt_Kiev

    Житель

    • сообщений 152
  • Имя:Костя
  • Авто:Opel Astra H 1.4 XEP
  •  
  • Регистрация: 30.09.2013

Posted 04 March 2018 - 11:34

В що вірити? Які опоненти, дорослі ж люди. Що я маю відписувати на той понос? Один пише чо залишки майже такі ж як були, але в нього в голові не може прийти думка що можна ж закупляти нові партії і заробляти, а не просто розпродати товар, інший пише, який типу займався біжутерією, чо товарних залишків по одній позиції 3-4 одиниці, такий бізнесмен був хороший, що злив свій тіпа бізнес, а елементарно подумати що кольца не можуть бути по одному на товарну позицію він не зміг. Перший момент про чоловіка який пише що закуп по 1-2 дол, давай я накидаю тобі товарних позицій, привезеш мені по 3-4 дол такої ж якості, чи впадеш на мороз - '' нащо воно мені, я вже не займаюсь і т д''? Другий момент- я відкритий до діалогу і спілкування, але не в руслі тролінга і лоховства, як деякі організми пишуть, я всім відписував на кокретні питання, але я не збираюсь доказувати що я не '' верблюд'' Так що отак, майте свою голову на плечах і думайте. Всім добра

А зачем отписываться и лезть в спор и доказательства?? Бизнес стоит ровно столько, сколько за него заплатит будущий покупатель!! Так же, как и теза о том, что на каждый товар(бизнес) свой покупатель.. Стоит это все 5.7к или не стоит, не нам судить. Главное не забывать еще о стоимости денег!! Ведь вложенные деньги=замороженные, и если это валюта, то ее стоимость возросла за последние года значительно!!

Не спорю, может ТС и хочет заработать, но это его право.. он вложил деньги и хочет(должен) их приумножить!! Он не хочет терять.. человек просто защищает свои инвестиции.. ищет лоха - пусть ищет.. ищет дяденьку, которому эти 5.7, как нам семечки, а бизнес для дочки или жены на поиграться.. тоже его право.. 


  • 0

#109
an76

an76

    .

    • сообщений 4582
  • Имя:.
  • Город:Мира
  • Авто:Звезды
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Posted 04 March 2018 - 12:53

Только одно, всех обзывать и т.д , а вот мне все же не понятно почему бизнес с 250 тысяч свалился до 150, может дадите разьяснения великий гуру бизнеса?


  • 0

#110
scenium

scenium

    Авторитет

    • сообщений 6049
  • Age: 40
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Posted 04 March 2018 - 19:26

Перший момент про чоловіка який пише що закуп по 1-2 дол, давай я накидаю тобі товарних позицій, привезеш мені по 3-4 дол такої ж якості, чи впадеш на мороз - '' нащо воно мені, я вже не займаюсь і т д''?

Давай, а я кучу позицій накидаю де ціна на такі самі побрикушки, як в тебе продаються, буде менше 1-го доллара із ссилками на ціни. Ок? Тому й написав, що середня ціна там біля 2-х баксів вийде.

 

такий бізнесмен був хороший, що злив свій тіпа бізнес

Ги-ги, а ти з своїм що робиш? Не зливаєш?  :sm13_:

 

Я писав по темі, але ти вирішив перейти на особистості. Нафіга воно тобі треба?  :smile44:  Я ж і відповісти можу  :sm17_2:


Edited by scenium, 04 March 2018 - 19:29.

  • 0

#111
Тохевич

Тохевич

    Старожил

    • сообщений 269
  • Age: 37
  • Имя:Антон
  • Город:Днепр-Киев
  • Авто:Пока пешком
  •  
  • Регистрация: 10.09.2011

Posted 08 March 2018 - 07:56

Canuk,забей,два троля сидят,я бы посмотрел на их ценообразование когда они захотят свое что-то продать.
  • 0





1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых