Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Бустер (Jump Starter)

Jump Starter Бустер пусковий пристрій

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
61 ответов в теме

#1
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 10:04

Вітаю усіх, вибираю бустер, він же Jump Starter, це такий пристрій для запуску двигуна з посадженим акумулятором.

Пошуком знайшов тільки одну тему від 2016 року і тоді більшість скептично віднеслась до такого приладу


Токи они могут нормальные выдавать-не спорю,но для аварийного запуска их полюбому не хватит(даже если его подключить напрямую к клеммам),а если учесть,куда эти бустеры подключаются  :sm13_: и какое там сечение проводки  :sm13_: и сколько там еще тонкого провода до аккума ,то все эти бустеры--мертвому припарка.

 

Час іде, усе змінюється і можливо ті прилади, які були доступні у 2016, вже не актуальні, зараз з'явились нові, які доступніше та можливо краще.

Після того як не зміг завести двигун на парковці ТЦ, було тимчасово взято такий бустер, який якраз допоміг це зробити з першої спроби. Так, температура була +14, тому великих проблем з запуском не було. Подивився цікаве відео, де розкрили усі подробиці

Я вже визначився з моделлю такого приладу, але мене бентежить одна річ, цей прилад на Li-ion (Li-pol) акумуляторах, які не полюбляють низьку температуру, а цей прилад хотілось би мати завжди під рукою, тобто у авто. Як довго може тримати повністю заряджений акумулятор 12А при мінусових температурах (до -15), чи може зробити якийсь термо кейс? Розміри в нього невеликі, тому багато місця не займе


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#2
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2896
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 10:16

Купи новый аккумулятор,и не морочь себе голову всякими бустерами.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#3
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 10:34

Sanyokk, Сподіваюсь це висновок на основі власного досвіду, який в тебе бустер є чи був?


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#4
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2896
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 10:52

який в тебе бустер є чи був?

У меня никакого. Я просто купил новый аккумулятор,и горя не знал! ; )

Изменено: Sanyokk, 26 Октябрь 2021 - 10:54

  • 0

В ігнорі - Vigors.


#5
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 11:14

У меня никакого. Я просто купил новый аккумулятор,и горя не знал! ; )

Тобто класична відповідь у стилі УОК, дякую що хоч авто нове не порадив придбати :sm12_:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#6
Valera

Valera

    Авторитет

    • Сообщений 4897
  • Возраст: 49
  • Имя:Valera
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Omega A Caravan 1991 С20NE
  •  
  • Регистрация: 18.01.2005

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 11:17

Вы перепродаван, ютубер с корч проектами?  

через сколько сдохнут литевые батарейки? стоимость их новых? (хотел шуруповерт перевести на литий, цена от 600 грн, купил китайский шуруповерт с литиевыми батарейками за 600.)

 

+ к новому аккуму.


  • 0
Испанские быки реагируют на красный цвет, а наши стартуют на мигающий зеленый.

#7
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2896
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 11:32

Тобто класична відповідь у стилі УОК

Ну вообще-то "классический ответ в стиле уок" - сам дурак.Я же вам толковый совет дал. Мне аккумулятор дешевле обошёлся чем этот Baseus,и заводил он отлично и зимой и летом,так с этим Ланосом и уехал.

дякую що хоч авто нове не порадив придбати :sm12_:

Могу посоветовать следующее новым покупать.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#8
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 11:46

-akaDemik-, Ти же купив новий акб, його вистачить мінімум на 2-3 роки, зацей час акб бустера може вийти з ладу лежачи в багажнику, то нахіба тобі той бустер, спробуй привести до ладу старий акб, та кинь його в багажник :cool1:

Скільки коштуе модель яку вподобав?


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#9
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 11:53

Вы перепродаван, ютубер с корч проектами?

Хто, я? :sm13_:

 

через сколько сдохнут литевые батарейки?

Думаю так само як і у звичайному повер-банку

 

Valera, Sanyokk, та заспокойтесь Ви, акум новий я вже придбав. Зараз розмова виключно про цей прилад, тому що мав можливість одноразово його використати.

Хіба ніколи на природі музику не слухали чи біля вогнища з увімкненими фарами, що потрібно було шукати дроти від когось прикурити, це як додатковий прилад, який не обов'язковий, але цікавий для розгляду


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#10
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36433
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 12:04

потрібно було шукати дроти від когось прикурити, це як додатковий прилад, який
Дроти 200 грн.

Скільки коштуе модель яку вподобав?

  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#11
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 13:16

акб бустера може вийти з ладу лежачи в багажнику

У мене вже років 7 є повер-банк на 16А і при необхідності він нормально працює. Правда він живе при кімнатній температурі, тому я і створив цю тему, дізнатись як живуть такі прилади, якщо їх тримати постійно у багажнику

 

спробуй привести до ладу старий акб, та кинь його в багажник

Якось не хочеться возити увесь час такий тягар :sm13_: До речі, вчора заміряв старий акум, показало 12.16В  :smile423:

 

Скільки коштуе модель яку вподобав?

З Китаю 50$

У нас 1500грн

 

Дроти 200 грн.

Але треба шукати, хто підкурить.

 

з.і. коли не зміг завестись на парковці, з усіх сторін стояли припарковані авто, тобто щоб мені допомогли, треба чекати поки виїде хтось з сусідів, або мати довгі дроти, більше 5 метрів, що дуже складно.

А з цим приладом не від кого не залежиш


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#12
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1442
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 13:39

Я за бустер. Есть денюжка, можно брать. Тот же басеус отличная фирма. Всяко бывает в жизни, можно стать в самый не подходящий момент, и он выручит.
  • 0

#13
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 15:33

Якось не хочеться возити увесь час такий тягар :sm13_:

Так не вози, просто пользуй його як підмінний, в зимку раз в місяць заряджай основний і буде тобі щастя.

 

До речі, вчора заміряв старий акум, показало 12.16В 

Мож же він живий, якщо не бажаеш сам заряджати то заїдь до тих хлопців шо я казав, вони подивляться і скажуть шо з ним

 

 як живуть такі прилади, якщо їх тримати постійно у багажнику

В зимку не живуть, навіть в термо боксі за тиждень промерзне.

 

До речі про бустер і прикурювання в зимку:

Если аккумулятор разрядился в ноль – например, от забытых включенными габаритов, аудиосистемы или лампы освещения салона — плотность электролита катастрофически падает, и электролит замерзает, как обычная вода. Замерзая, он расширяется, деформируя пластины и раздувая бока корпуса. Что же происходит после «прикуривания» такой батареи проводами или портативным литий-ионным «пускачом»?
 

   Летом «прикуривание» опасности не несет, – рассказывает Александр Казунин.

    Но зимой – совсем другая история… Если разряженную и замороженную батарею принести домой, отогреть в течении полусуток при комнатной температуре и после этого поставить на зарядку сетевым зарядным устройством – она еще поработает. Но так мало кто поступает… В основном машину «прикуривают» и тут же уезжают, поскольку спешат на работу или по делам. Что происходит в этом случае? Батарея начинает заряжаться от генератора достаточно большим током. Но внутри нее на две трети объема электролита – лед. Фактически работает только треть батареи. От больших зарядных и пусковых токов спекаются сепараторы, и в них начинают прорастать шунты – токопроводящие перемычки из дендритов, которые замыкают пластины между собой. Чаще всего страдают первая и шестая банки, поскольку они находятся по краям, и промерзание начинается именно с них. После такого издевательства батарея почти никогда не держит заряд и требует замены. Прикуривая с утра машину, которая не светит лампами на приборной панели после поворота ключа, и стартер которой не издает ни звука, нужно помнить, что аккумулятор уже не жилец, и вечером крайне желательно заехать в магазин за новым!

Изменено: paa, 26 Октябрь 2021 - 15:34

  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#14
Стрекоза

Стрекоза

    Українець

    • День Рождения!
    • Сообщений 6027
  • Возраст: 39
  • Имя:Микола
  • Город:Киев
  • Авто:Опель Омега Б 2,0 X20XEV
  •  
  • Регистрация: 10.03.2013

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 17:25

Китайський бустер-повербанк-ліхтарик т.п.
При не мертвому акумуляторі запускав: Ланос(1,5), омега (2.0), каддік(1.9 дізель), сантафе (2,7 здається). Потужності вистачає. Заряджений проїздив зиму(з осені до пізньої весни) в омезі,в кармані переднього сидіння. Потреби когось заводити не було, але на рибалку з ночівлею ліхтарик працював всю ніч - 8± годин.
П.с не пам'ятаю назву, але Китай за 1200грн здається
  • 0

http://www.opel-club...ruchnoj-raboty/ 86f997a58e96a88f496bdb36aa919d97.gif8e56617cded8b7bfc8aeb9723c479867.gifМ'які ,в'язані іграшки

organizator_2016.png


#15
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 18:58

Но зимой – совсем другая история… Если разряженную и замороженную батарею принести домой, отогреть в течении полусуток при комнатной температуре и после этого поставить на зарядку сетевым зарядным устройством – она еще поработает. Но так мало кто поступает… В основном машину «прикуривают» и тут же уезжают, поскольку спешат на работу или по делам. Что происходит в этом случае? Батарея начинает заряжаться от генератора достаточно большим током. Но внутри нее на две трети объема электролита – лед. Фактически работает только треть батареи. От больших зарядных и пусковых токов спекаются сепараторы, и в них начинают прорастать шунты – токопроводящие перемычки из дендритов, которые замыкают пластины между собой. Чаще всего страдают первая и шестая банки, поскольку они находятся по краям, и промерзание начинается именно с них. После такого издевательства батарея почти никогда не держит заряд и требует замены. Прикуривая с утра машину, которая не светит лампами на приборной панели после поворота ключа, и стартер которой не издает ни звука, нужно помнить, что аккумулятор уже не жилец, и вечером крайне желательно заехать в магазин за новым!

Хороший текст, треба б не забути про це.

Але по сабжу підтримаю ТС-а - якщо є можливість безболісно купити треба купити. Найгірше що станеться - в найпотрібніший момент просто не получиться ним скористатись, а це хоч і обідно буде, але не смертельно. То не лопнуте колесо чи погнуті клапани. ттт.


Изменено: vito89, 26 Октябрь 2021 - 18:58

  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 

#16
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 21:15

З Китаю 50$ У нас 1500грн
Ми ж хоть і дядьки але бавимося іграшками як діти. Купи ту іграшку і нікого не питайся. :sm13_:  Мені так все жінка каже-о, купив собі нову іграшку, чим би дитя не бавилось..... Тим більше реальна багатофункціональна користь від цього приладу є.
  • 0

#17
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 22:00

Хороший текст, треба б не забути про це.

Ну дуже буквально сприймати не треба, в мене сдох акб при -7, прикурив і повіз мати до лікарні, потім  віддав хлопцям на зарядку і відновлення, через дві доби забрав, акб працюе літом і як підмінний для зарядки основного.


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#18
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 26 Октябрь 2021 - 22:21

paa, ну там так і написано про крутіння стартером і фари - якщо він не промерз наскрізь то з буксіра завів і  ще побігає. 

Сто раз так дєлал  :blush:


TPAKTOPICT, мені дружина также каже. Шуруповерт? Якісь мєлочі з аліекспреса? Нові літні колеса?

та купуй, але потім коли буде потрібен не забудь куди поклав) 


  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 

#19
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 09:16

Я брал в свое время китайский за 50 уе. Брал в связи с тем что Сафран стоящий в гараже практически не ездил а аккум был уставший, и вообще джампстартер универсальна вещь))
Ёмкость была заявлена на 8000 мАч, чего для 3.0 как выяснилось, с головой хватало. Он даже запускал мотор посаженным в ноль аккумулятором)) и даже зимой. Правда один раз зимой при минус 12 не завел- я одел минус на клемму а не массу , и благополучно уже не новый павэрбанк разрядил ....
по поводу держать в машине - спорный вопрос имхо: мне проще было тягать с собой, благо места не много кейсик занимал.
Термокейс насколько удобен будет? Опять же объем его ? В машине он будет как забытая вещь - разряжен когда нужен будет...Проще держать в машине провода, а бустер в сумке ( барсетке :) ) носить
А так , поддерживаю как Фёдорыч страусов, очень удобна и универсальна штука: и завести и зарядить телефон и подсветить где.

Кстати надо обновить себе будет приблуду, за 5 лет ёмкость просела уже. Оставлю просто как павэрбанк
  • 0

 
:hi: 
 
 


#20
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 10:48

прикурювання в зимку

Є ще термокейси для АКБ

https://youtu.be/CU1a1Mmz5m0

 

Заряджений проїздив зиму(з осені до пізньої весни) в омезі,в кармані переднього сидіння.

Їздив кожного дня взимку? Авто на ніч у гаражі залишав? просто цікаво до якої температури опускається у салоні

 

Купи ту іграшку і нікого не питайся.

Питання не в тому купляти чи ні, а в тому, де зберігати?

 

та купуй, але потім коли буде потрібен не забудь куди поклав)

100% іноді з цим маю клопіт і балкон не гумовий :sm13_:

 

зимой при минус 12 не завел- я одел минус на клемму а не массу , и благополучно уже не новый павэрбанк разрядил

Щось не зрозумів, куди ти приєднав бустер та чому він розрядився?


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#21
Стрекоза

Стрекоза

    Українець

    • День Рождения!
    • Сообщений 6027
  • Возраст: 39
  • Имя:Микола
  • Город:Киев
  • Авто:Опель Омега Б 2,0 X20XEV
  •  
  • Регистрация: 10.03.2013

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 11:00

Є ще термокейси для АКБ


Їздив кожного дня взимку? Авто на ніч у гаражі залишав? просто цікаво до якої температури опускається у салоні

так, кожного дня. Авто стояло на вулиці. За температуру не скажу. Згадав, що він є в машині вже на рибалці, весною. Світло треба було))
  • 0

http://www.opel-club...ruchnoj-raboty/ 86f997a58e96a88f496bdb36aa919d97.gif8e56617cded8b7bfc8aeb9723c479867.gifМ'які ,в'язані іграшки

organizator_2016.png


#22
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 12:58

Є ще термокейси для АКБ

В нас нема таких морозів, шоб так заморачуватись, термокейс як на мене потрібен в жару шоб не перегріти акб


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#23
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4666
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 13:57

Так не вози, просто пользуй його як підмінний, в зимку раз в місяць заряджай основний і буде тобі щастя.

 

 

нунафиг- зимой вообще нефиг капот открывать.  а то еще возится крутить-носить. А акб может легко сесть - будут январские праздники- где то мороз, где то старость- неделя и писец. а мож и меньше. А НГ меньше и не длится) 


  • 0

Реклама!!!


#24
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 14:54

нунафиг- зимой вообще нефиг капот открывать.  а то еще возится крутить-носить.

У каждого свой путь самурая :sm13_:


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#25
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 15:12

нунафиг- зимой вообще нефиг капот открывать.  а то еще возится крутить-носить. А акб может легко сесть - будут январские праздники- где то мороз, где то старость- неделя и писец. а мож и меньше. А НГ меньше и не длится) 
 можна піти дальше - зимою взагалі авто не заводити. Заніс акум в тепло і  він всю зиму гріється. На зимовій резині економія, авто прогрівати не треба, попа не мерзне на холодному сидінні, сплошні плюси    :smile3:
  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 

#26
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 18:40

У каждого свой путь самурая
Власне.

Тому на свою машину краще новий поставити щоб зі всякими бустерами не заморочуватись.

 

Задолбало кожної зими акуми важки тягати. Тим більше що на камазах їх по два.


Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#27
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 19:24

Я присоединил крокодилы на клеммы + и - и севший аккум выпил весь заряд бустера,
а надо было на + и на массу ))
в другой раз завел без проблем
Даже вот в воскресенье показывал машину, которая с февраля без движения простояла - завел с полтыка.
Бустер таки вэщь

Изменено: bzhasso, 27 Октябрь 2021 - 19:25

  • 0

 
:hi: 
 
 


#28
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 19:42

а надо было на + и на массу ))
и в чём разница? 
Лучше следить за аккумом, чем иметь бустер, который в не подходящий момент поимеет тебя.

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#29
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 20:53

и в чём разница? 
Лучше следить за аккумом, чем иметь бустер, который в не подходящий момент поимеет тебя.

1.разницу, подтвержденную личной практикой ,   я указал - или силы бросили дочитать на полу слове? :smile423: так то иксзет какая разница

2. прикольно, не знал что так можно. тема кстати не о слежке за аккумулятором и поимении тебя в неподходящий момент  :smile44: трошкы о другом 

:smile284:


  • 0

 
:hi: 
 
 


#30
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 28 Октябрь 2021 - 09:38

Я присоединил крокодилы на клеммы + и - и севший аккум выпил весь заряд бустера, а надо было на + и на массу ))

це і є маса, тим паче що довжина тих дротів від бустера, не дозволяє їх далеко тягти. Тому я також не зрозумів як ти підключав перший раз що розрядив бустер, хіба що зняв мінусову клему з акума та підключив бустера до акума, але так би ти точно не завівся


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#31
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 28 Октябрь 2021 - 10:20

це і є маса, тим паче що довжина тих дротів від бустера, не дозволяє їх далеко тягти. Тому я також не зрозумів як ти підключав перший раз що розрядив бустер, хіба що зняв мінусову клему з акума та підключив бустера до акума, але так би ти точно не завівся

Я обычно цепляю на клемму+ и на монтажную проушину мотора; как раз длина позволяет- и заводиться мотор с пол тыка. всегда.
Заводил и без аккумулятора прицепив бустер к проводам.
а когда однажды одел на клемму + и на клемму - :то стартер еле провернул коленвал пару раз .. несколько попыток - результата 0.
нажав кнопку контроля заряда бустера увидел как мигает диод полного разряда бустера..
  • 0

 
:hi: 
 
 


#32
Стрекоза

Стрекоза

    Українець

    • День Рождения!
    • Сообщений 6027
  • Возраст: 39
  • Имя:Микола
  • Город:Киев
  • Авто:Опель Омега Б 2,0 X20XEV
  •  
  • Регистрация: 10.03.2013

Опубликовано 28 Октябрь 2021 - 11:04

Я обычно цепляю на клемму+ и на монтажную проушину мотора; как раз длина позволяет- и заводиться мотор с пол тыка. всегда.
Заводил и без аккумулятора прицепив бустер к проводам.
а когда однажды одел на клемму + и на клемму - :то стартер еле провернул коленвал пару раз .. несколько попыток - результата 0.
нажав кнопку контроля заряда бустера увидел как мигает диод полного разряда бустера..

Сань,це мабуть особливості чайна-бустера. Індикатор некоректно працює. У мене на 1 позначці з 3, я завів 4 рази Ланос і ще 1 позначка горіла, а перед цим на два ділення заводив омегу і сантафе
  • 0

http://www.opel-club...ruchnoj-raboty/ 86f997a58e96a88f496bdb36aa919d97.gif8e56617cded8b7bfc8aeb9723c479867.gifМ'які ,в'язані іграшки

organizator_2016.png


#33
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Октябрь 2021 - 20:02

З Китаю 50$

У нас 1500грн

Та модель шо на відео в Розетці коштуе 7200грн і схожа на неї 4500грн обидві заявляють вагу 1,6 кг і емність16000мАг ну то мабуть весь комплект, а моделі за 1500-2500грн важать 0,5кг і емність 8000-12000мАг

Хтось десь намахує :sm12_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#34
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 29 Октябрь 2021 - 13:12

Та модель шо на відео

То інша модель, вона 2 в 1 чи 3 в 1, з інвертором на 220В. Круто звичайно, але навряд мені знадобиться

моделі за 1500-2500грн важать 0,5кг і емність 8000-12000мАг

Саме таку і розглядаю


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#35
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 01 Ноябрь 2021 - 20:16

Сань,це мабуть особливості чайна-бустера. Індикатор некоректно працює. У мене на 1 позначці з 3, я завів 4 рази Ланос і ще 1 позначка горіла, а перед цим на два ділення заводив омегу і сантафе

Коля не знаю , но в тот раз я машину не завел -и именно в тот раз машину на эвакуатор грузить надо было, а не просто прогреть

. таксоном выдегривал с гаража дракона )) на драйве писал к стати 


  • 0

 
:hi: 
 
 





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых