Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Олива в автоВибір оливи


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
139 ответов в теме

#106
bsanek628

bsanek628

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 50
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Vivaro 2.5 MT
  •  
  • Регистрация: 29.08.2011

Опубликовано 01 Октябрь 2023 - 00:24

На оригинале так и написано - ОРИГИНАЛ мамой клянусь :sm12_:

Конечно нет, на канистрах сейчас у нас много чего пишут, лично видел в оффлайн магазинах поддельный шелл, поэтому доверяю только Шеллу, канистру которого прошла проверку через сайт shellcheck онлайн)) Тогда у меня нет поводов сомневаться в оригинальности))

 


  • 0

#107
Rubbak

Rubbak

    Частый гость

    • Сообщений 16
  • Имя:Петро
  • Авто:Opel Insignia 2016 2.0 дизель
  •  
  • Регистрация: 29.06.2023

Опубликовано 02 Октябрь 2023 - 10:19

 

Опель дизеля ніби влаштовує GM dexos2. А обране "Shell Helix HX8 ECT" також має допуск по General Motors ( GM Dexos 2)

 і перекриває по  Mercedes Benz MB 229.31, MB 229.51 та  VAG групі (VW, Audi, Seat, Skoda) VW 504 00, VW 507 00. Вибір під допуск GM справа релігії, можливо використовувати  з десяток видів: Total Quartz Ineo MC3..... Elf Evolution Full-Tech MSX.... Mobil 1 ESP...... Motul Specific Dexos 2...... Kroon Oil Poly Tech...... ZIC X9 LS...... Liqui Moly Top Tec 4600..... Castrol Professional EDGE OE Titanium FST..... Wolf Officialtech C3

 

 

Да згоден з вами вибір олива це як мерседес/бмв))) В опель Шелл взяв оскільки до цього в шкоду тур заливав, то був задоволений, мотор був чистий під кришкою і оливу не підгрібав, ну і по допускам наче ОКеЙ.

 

 

 


Изменено: Rubbak, 02 Октябрь 2023 - 10:20

  • 0

#108
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48813
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 02 Октябрь 2023 - 15:24

А объясните мне, аматоры иного, чем оригинал не угодил? :smile423:


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#109
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11017
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 02 Октябрь 2023 - 17:13

А объясните мне, аматоры иного, чем оригинал не угодил? :smile423:

Паленка патамучта :sm12_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#110
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48813
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 02 Октябрь 2023 - 17:39

paa, тебе неитересно? Не мешай.

Я по твоему 20 лет паленку клиентам лью? 


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#111
Svetlovec

Svetlovec

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Павел
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 (2007)
  •  
  • Регистрация: 26.09.2011

Опубликовано 03 Октябрь 2023 - 21:32

А объясните мне, аматоры иного, чем оригинал не угодил? :smile423:

Ви про General Motors Dexos 2 5W-30? В мене знайомий таке лив наче оригінал в Шевроле Круз, через 70 000км на ньому двигун всередині був мідного кольору.. Тому почав дивитись в бік Шелл і т.д по списку.


  • 0

#112
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1635
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 04 Октябрь 2023 - 22:54

 

Я по твоему 20 лет паленку клиентам лью? 

Почему нет?Их же,клиентов,не жалко... :sm13_:


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#113
figarey

figarey

    Авторитет

    • Сообщений 4172
  • Возраст: 53
  • Имя:Віктор
  • Город:Шепетівка, де паровоз стоїть на трубі
  • Авто:О.8 дізельОК
  •  
  • Регистрация: 20.01.2013

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 10:18

Тим часом, з весни вже наступна заміна оливи ENI I-Sint 5w30

Двигун співає  :sm13_:


  • 0

#114
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11017
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 19:42

Я по твоему 20 лет паленку клиентам лью? 

:sm13_: Я тебя за язык не тянул

 

paa, тебе неитересно? Не мешай.

Фсьо, ухожу, буду наблюдать издалека :smile284: 

Скажи напоследок, сколько сейчас в среднем замена масла и фильтра стоит?
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#115
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48813
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 19:51

сколько сейчас в среднем замена масла и фильтра стоит?

100гривен

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#116
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1635
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 20:23

100гривен

Работаешь "за идею"?


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#117
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11017
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 20:40

100гривен

Шара, если б только к тебе не через весь город ехать :sm12_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#118
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48813
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 20:45

Шара, если б только к тебе не через весь город ехать :sm12_:

А где я сказал, что поменяю?))

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#119
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11017
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 21:15

А где я сказал, что поменяю?))

А де я сказал шо приеду для замены? :sm13_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#120
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48813
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 05 Октябрь 2023 - 22:23

А де я сказал шо приеду для замены? :sm13_:

ну ты первый начал

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#121
Svetlovec

Svetlovec

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Павел
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 (2007)
  •  
  • Регистрация: 26.09.2011

Опубликовано 20 Октябрь 2023 - 22:18

Тим часом, з весни вже наступна заміна оливи ENI I-Sint 5w30

Двигун співає  :sm13_:

В Мене теж на Шелл співає, аж гай шумить)) А якщо серйозно, то помітив, шо як на Шелл перейшов пуск на холодну краще став, машина швидше схватує і більш тихо працює на холостих під час прогріву.


  • 0

#122
bsanek628

bsanek628

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 50
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Vivaro 2.5 MT
  •  
  • Регистрация: 29.08.2011

Опубликовано 02 Ноябрь 2023 - 11:21

В Мене теж на Шелл співає, аж гай шумить)) А якщо серйозно, то помітив, шо як на Шелл перейшов пуск на холодну краще став, машина швидше схватує і більш тихо працює на холостих під час прогріву.

Все может быть, а какое масло до этого было залито в двигатель? Возможно просто Shell Helix HX8 ECT, я так понял вы на нем, оставляет более стойкую маслянную пленку на поверхностях когда все масло стекает когда машина долго стоит, вот и на холодную мотор по звуку по другому работает, а на горячую разница не заметна.

 

 


  • 0

#123
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 04 Ноябрь 2023 - 23:08

В Мене теж на Шелл співає, аж гай шумить)) А якщо серйозно, то помітив, шо як на Шелл перейшов пуск на холодну краще став, машина швидше схватує і більш тихо працює на холостих під час прогріву.

 

я при кожній заміні оливи це помічаю, але потім все одно ж потихеньку непомітно повертається старе і з новою заміною знову - тихіше працює, краще запускається :sm13_: ...

 

 

доверяю только Шеллу, канистру которого прошла проверку через сайт shellcheck онлайн)) Тогда у меня нет поводов сомневаться в оригинальности))

 

Яка проблема для контрафактора надрукувати наліпок з оригінальними qr-кодами з оригінальних каністр? Пофоткав коди через куплену людину, по десятку-два копій зробив - і вперде! На ойл-клабі були неодноразово описані випадки, коли при перевірці абсолютно точно оригінальних каністр сайт видавав підозру на контрафакт - адже, якщо вірно пам'ятаю, офсайт допускає 5 перевірок для кожного коду, тож шоста перевірка видає помилку. Отже, "хтось" використовує оригінальні коди більше ніж 5 разів, а раз далеко не кожен покупець перевірить каністру таким чином, тож можна скористатися одним і тим самим кодом багато разів, причому 4-5 контрафактних каністр мають високі шанси проскочити таку перевірку як "оригінальні".


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#124
bsanek628

bsanek628

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 50
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Vivaro 2.5 MT
  •  
  • Регистрация: 29.08.2011

Опубликовано 04 Ноябрь 2023 - 23:55

я при кожній заміні оливи це помічаю, але потім все одно ж потихеньку непомітно повертається старе і з новою заміною знову - тихіше працює, краще запускається :sm13_: ...

 

 

 

Яка проблема для контрафактора надрукувати наліпок з оригінальними qr-кодами з оригінальних каністр? Пофоткав коди через куплену людину, по десятку-два копій зробив - і вперде! На ойл-клабі були неодноразово описані випадки, коли при перевірці абсолютно точно оригінальних каністр сайт видавав підозру на контрафакт - адже, якщо вірно пам'ятаю, офсайт допускає 5 перевірок для кожного коду, тож шоста перевірка видає помилку. Отже, "хтось" використовує оригінальні коди більше ніж 5 разів, а раз далеко не кожен покупець перевірить каністру таким чином, тож можна скористатися одним і тим самим кодом багато разів, причому 4-5 контрафактних каністр мають високі шанси проскочити таку перевірку як "оригінальні".

Оил клуб то же в рмшке там код просто был наклеин просто на крышке сверху.. поэтому там не проблема сделать так. А та что на наших канистрах, она под скрейтч покрытием есть покупаешь стираешь и проверяешь. И самое главное, после однажды как проверяешь сайт через ШеллЧекк в следующий раз уже пишет, данный код раньше проверялся в системе. То есть, 1 код можно ввести только 1 раз.

 


 


  • 0

#125
Jeadak

Jeadak

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Віталій
  • Авто:Opel Vectra b
  • Гос. номер:ВС5399СВ
  •  
  • Регистрация: 05.11.2023

Опубликовано 06 Ноябрь 2023 - 23:19

Що шановні форумчани думають про оливу motul

Изменено: Jeadak, 06 Ноябрь 2023 - 23:19

  • 0

#126
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 07 Ноябрь 2023 - 00:07

Оил клуб то же в рмшке там код просто был наклеин просто на крышке сверху.. поэтому там не проблема сделать так. А та что на наших канистрах, она под скрейтч покрытием есть покупаешь стираешь и проверяешь. И самое главное, после однажды как проверяешь сайт через ШеллЧекк в следующий раз уже пишет, данный код раньше проверялся в системе. То есть, 1 код можно ввести только 1 раз.

 

 

Це добре, що у нас Шелл так заморочився, а на московії - ніт.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#127
figarey

figarey

    Авторитет

    • Сообщений 4172
  • Возраст: 53
  • Имя:Віктор
  • Город:Шепетівка, де паровоз стоїть на трубі
  • Авто:О.8 дізельОК
  •  
  • Регистрация: 20.01.2013

Опубликовано 07 Ноябрь 2023 - 20:47

Що шановні форумчани думають про оливу motul

Використовую на 2.0TFSI вже протягом двох років Motul 8100 x-cess, допуск VW 502.00 все ок. А так що скажеш, хіба коли розкидаєш двигун і подивишся як воно там мило двигуна. Головне не попасти на підробку.


  • 0

#128
bsanek628

bsanek628

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 50
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Vivaro 2.5 MT
  •  
  • Регистрация: 29.08.2011

Опубликовано 15 Ноябрь 2023 - 16:26

Це добре, що у нас Шелл так заморочився, а на московії - ніт.

Ага, так Шелл вроде как все,  ушел с рынка рашки, они походу свой газпром там льют и лукойл в основном теперь.. Хотя я видел что несколько брендов не ушли и дальше спокойно продаются то же тотал, эльф вроде как точно, мб ещё кто.


  • 0

#129
Rubbak

Rubbak

    Частый гость

    • Сообщений 16
  • Имя:Петро
  • Авто:Opel Insignia 2016 2.0 дизель
  •  
  • Регистрация: 29.06.2023

Опубликовано 20 Ноябрь 2023 - 13:11

Оил клуб то же в рмшке там код просто был наклеин просто на крышке сверху.. поэтому там не проблема сделать так. А та что на наших канистрах, она под скрейтч покрытием есть покупаешь стираешь и проверяешь. И самое главное, после однажды как проверяешь сайт через ШеллЧекк в следующий раз уже пишет, данный код раньше проверялся в системе. То есть, 1 код можно ввести только 1 раз.

 

 

Да, є така штука підтверджую, так що код дійсно  нормальна штука, та й надрукувать якісний принт з голограмою в нас може не так багато компаній, навряд хтось буде себе так підставлять. там під різними сторонами вона переливається галограмами з лого.
 

Прикрепленные файлы:


Изменено: Rubbak, 20 Ноябрь 2023 - 13:11

  • 0

#130
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 20 Ноябрь 2023 - 16:10

А хто зараз фізичний виробник олив під маркою GM? Довго був Вольф, потім став Лукойл, причому не тільки для есенге, а і як мінімум для Східної Європи також. А зараз хто?

 

На вантажні оливи я вже відносно давно задивлявся хижим оком, оскільки у мене атмосферний дизель дуже древнього року розробки основної конструкції (враховуючи, на базі яких двигунів DW8B був створений) без ДПФ (хоча і Євро 4), але руки не доходили, а прочитавши у цьому році довгу статтю на сайті самого Aral про застосування вантажних олив у легкових автомобілях, я задумався, чи це точно хороша ідея. Не скажу, що вона мене переконала, але посіяла певні сумніви.

 

figarey, враховуючи, що є надія, що Ені/Аджип у нашій країні можна купити не підроблений (мабуть), то чому ні. В оригіналі це чудова олива.

Шелл/Мобіл/Кастрол/Тоталь і інші суперпопулярні бренди я б в Україні купувати не ризикував саме з міркувань вірогідності нарватися на підробку. При всій моїй повазі до Шелл ще з кінця 90-х років, починаючи з того, що був у червоній каністрі 15-40 (якщо я правильно пам'ятаю). Потім швидко через жовтий перейшов на синій 10-40.

Культу Арал я взагалі не розумію. Це просто ще один бренд БП, як і Кастрол (який у нас багато хто зневажає, хоча на Заході Кастрол дуже поважають). Як Ельф у Тоталя (хоча там є певні моделі, які між собою не співпадають) або Чемпіон у Вольфа, Ясол у Ревлайна і так далі.


Та не скажи, не зря ж в маслах при допусках используют разные пакеты присадок т.е допуск это по сути наличие добавок в масле, которые обеспечивают конкретный режим именно этого двигателя заложенный производителем. Вот например что мне по Шеллу на Виварик предлагает по подбору параметрам. -ТуЦ
 

Цікаво, як вони обгрунтовують 5-30, а тим більше C3, на дизель 1994 року початку випуску (ну ОК, у віварівській версії з 99, може там турбіна змінилася з 94 чи ще щось).

Ще цікаво напуркуа дексос на чудовому французькому дизелі, який не на соплях держиться, а ходить довго і не кашляє. Опель заробляв таким чином на заманюванні клієнта у свій фірмовий сервіс або хоча б у систему продажу брендованих ним витратних матеріалів. А клієнту це напуркуа? Там FAP хоч є?

Я ще розумію, аби заморочувалися рідним реношним допуском на цей двигун. Але дексос? :sm3:


А, до речі: https://aral.ua/ua/t...kw-oils-ua.html


  • 0

#131
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11837
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 20 Ноябрь 2023 - 20:59

Колись на Таврії відкатав 60 тис на маслі для вантажівок, мав доступ на халяву, не пригадаю якихось проблем.
  • 0

#132
figarey

figarey

    Авторитет

    • Сообщений 4172
  • Возраст: 53
  • Имя:Віктор
  • Город:Шепетівка, де паровоз стоїть на трубі
  • Авто:О.8 дізельОК
  •  
  • Регистрация: 20.01.2013

Опубликовано 21 Ноябрь 2023 - 21:48

 

На вантажні оливи я вже відносно давно задивлявся хижим оком

 

 

Мені також попадали статті та відео про використання вантажних олив.Одна зних TOTAL RUBIA TIR 9900 FE 5W30 CJ-4 - і відгуки.... лабор.висновок олива бомба! Густа в'язкість при 40С свідчить про міцні в'язкісні характеристики оливи, тобто це олива для важких умов експлуатації та великих комерційних інтервалів зміни. Високе лужне число свідчить про відмінні мийні/нейтралізуючі властивості оливи, досягається це завдяки кальцій-магнієвому пакету присадок. У Тоталі знайшли спосіб очищення оливи від золи, або якусь дуже якісну рецептуру використовували, про яку вони не говорять. Температура застигання -46С - чудова температура застигання, можна до -30 -32С у північних регіонах заводиться. Принаймні в картері олива не стане колом.                                                                                                                                                   Висновок: Шикарне масло на сучасний лад. Міцне за в'язкісними характеристиками - його важко просадити піковими моментами навантаження. Звідси мають бути чудові високотемпературні характеристики, олива буде мало випаровуватися. Дуже високе лужне число - виняткові мийні/нейтралізуючі властивості. При цьому, невисока сульфатна зольність - залишає після себе мінімум абразивних зольних відкладень. Непогана температура застигання -46С                                      https://ibb.co/NswLpR1                                                                                                                                                               https://ibb.co/Sfh1ZBM


Изменено: figarey, 21 Ноябрь 2023 - 21:49

  • 0

#133
merik_and1

merik_and1

    Авторитет

    • Сообщений 959
  • Имя:Мирослав
  • Город:Київ
  • Авто:Opel Astra G Comfort
  •  
  • Регистрация: 28.04.2009

Опубликовано 22 Ноябрь 2023 - 12:31

А объясните мне, аматоры иного, чем оригинал не угодил? :smile423:

Останні 80тис на GM. Поки питань немає.
Одного разу хотів зекономити 200грн, потрапив на "пальонку", добре що вчасно побачив що голограма то просто наклейка, яку переклеюй скільки завгодно. А так купую в перевірених місцях не дивлячись на ціну.

Взагалі вважаю що для споживача основне не потрапити на підробку (будь якого бренду) і дотримуватися інтервали заміни для наших умов <10тис. Ну і по карману індивідуально.
А всі ці балачки про якість, тишу мотору і т.п. викликають посмішку. Інша річ якби в кожного в нас була лабораторія, і кожен приводив свої результати досліджень і доводив що його вибір кращий, тому що (показники).

Кожен ваш вибір вдалий вибір (якщо не підробка) і відповідає допускам. Змиріться вже нарешті що істина невідома)
  • 0

ulgRBPk.gif

 

 


#134
Svetlovec

Svetlovec

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Павел
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 (2007)
  •  
  • Регистрация: 26.09.2011

Опубликовано 22 Январь 2024 - 15:36

Останні 80тис на GM. Поки питань немає.
Одного разу хотів зекономити 200грн, потрапив на "пальонку", добре що вчасно побачив що голограма то просто наклейка, яку переклеюй скільки завгодно. А так купую в перевірених місцях не дивлячись на ціну.

Взагалі вважаю що для споживача основне не потрапити на підробку (будь якого бренду) і дотримуватися інтервали заміни для наших умов <10тис. Ну і по карману індивідуально.
А всі ці балачки про якість, тишу мотору і т.п. викликають посмішку. Інша річ якби в кожного в нас була лабораторія, і кожен приводив свої результати досліджень і доводив що його вибір кращий, тому що (показники).

Кожен ваш вибір вдалий вибір (якщо не підробка) і відповідає допускам. Змиріться вже нарешті що істина невідома)

Згоден у великих виробників олива якщо вона не підробка то якісна. Єдине після переходу ж GM на Шелл, реально помітив що двигун став працювати трохи м'якше, розхід палива не змінився. І ще від gm під заливною горловиною жовтило трохи, на шелл наче поки такого нема. Що на тому, що на тому їздив 8-9 тис.км


  • 0

#135
bsanek628

bsanek628

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 50
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Vivaro 2.5 MT
  •  
  • Регистрация: 29.08.2011

Опубликовано 05 Февраль 2024 - 08:31

Згоден у великих виробників олива якщо вона не підробка то якісна. Єдине після переходу ж GM на Шелл, реально помітив що двигун став працювати трохи м'якше, розхід палива не змінився. І ще від gm під заливною горловиною жовтило трохи, на шелл наче поки такого нема. Що на тому, що на тому їздив 8-9 тис.км

Не удивительно, посмотрите тесты масел на машинке трения Тимкена и там есть GM и Шелл, разница существенная в результатах вот вы и видите разницу. У шелл скорее всего поинтересней пакет присадок на трения более сильный + судя зольности скорее всего шелл оставляет на рабочих поверхностях более стойкую маслянную плёнку как результат лучше пуск на холодную и в целом на Helix HX8 ECT.

 

 


  • 0

#136
Svetlovec

Svetlovec

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Павел
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 (2007)
  •  
  • Регистрация: 26.09.2011

Опубликовано 20 Февраль 2024 - 11:55

Не удивительно, посмотрите тесты масел на машинке трения Тимкена и там есть GM и Шелл, разница существенная в результатах вот вы и видите разницу. У шелл скорее всего поинтересней пакет присадок на трения более сильный + судя зольности скорее всего шелл оставляет на рабочих поверхностях более стойкую маслянную плёнку как результат лучше пуск на холодную и в целом на Helix HX8 ECT.

Скиньте посилання в приватні повідомлення, бо на ютубі там купа тестів різних мастил, всі передивлятись часу не вистачить. Там куча різних авторів і приладів як тестують. І спробуй зрозуміти який з них більш менш адекватний мені як не спеціалісту важко. По Шелл Ультра багато тестів бачив а ось по Helix HX8 ECT не дуже. 


  • 0

#137
Rubbak

Rubbak

    Частый гость

    • Сообщений 16
  • Имя:Петро
  • Авто:Opel Insignia 2016 2.0 дизель
  •  
  • Регистрация: 29.06.2023

Опубликовано 10 Март 2024 - 10:17

Кожен ваш вибір вдалий вибір (якщо не підробка) і відповідає допускам. Змиріться вже нарешті що істина невідома)

В цілому згоден, головне не купити підробку, бо там скоріше за все буде щось максимально дешеве, яке просто нагадую масло по консистенції і кольору без жодних, присадок, допусків і т.д. Просто в маслах дуже багато залежить від того по якій технології зроблено ПАО, TGL, Гідрокрекінг і т.д. а від цього ж залежить вартість і термін його єксплуатації. Ала в цілому згоден навіть середній гідрокрекінг мабуть проходить більше менш адекватно до 10 000км якщо він не підробка. В мене зараз HX8 залито, але хочу спробувати наступний раз шелл ультра  ECT C3 5W-30, вона вже по TGL технології зроблено і dexos допуски має.  

 


  • 0

#138
asiancars

asiancars

    Дока

    • Сообщений 739
  • Возраст: 38
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 10 Март 2024 - 10:29

 

 хочу спробувати наступний раз шелл ультра  ECT C3 5W-30, вона вже по TGL технології зроблено і dexos допуски має.  

 

 

 

 

На цей мотор Шелл тільки його і рекомендує


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)


#139
Rubbak

Rubbak

    Частый гость

    • Сообщений 16
  • Имя:Петро
  • Авто:Opel Insignia 2016 2.0 дизель
  •  
  • Регистрация: 29.06.2023

Опубликовано 10 Март 2024 - 11:18

На цей мотор Шелл тільки його і рекомендує

Та отож.. Але я це дізнався вже після того як взяв HX8 тому вже накатаю на ньому, а потім на Ультру перейду. Це я покачав вникать, дізнався що є сервіс Shell LubeMatch, де можна ввести параметри авто і побачити рекомендації, конкретно під твій авто, а не загальні. 


  • 0

#140
Svetlovec

Svetlovec

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Павел
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 (2007)
  •  
  • Регистрация: 26.09.2011

Опубликовано 08 Апрель 2024 - 10:06

 

я при кожній заміні оливи це помічаю, але потім все одно ж потихеньку непомітно повертається старе і з новою заміною знову - тихіше працює, краще запускається  :sm13_: ...

 

 

Ну мабуть присадку в залежності від пробігу закінчуються і як висновок двигун починає гучніше працювати. Мабуть, тому багато де в тестах і рекомендують міняти масло по мотогодинам. Бо 10 000км по заторам в Києві і 10 000км по трассі або десь в маленькому місці це дуже різні речі з точку зору часу роботи двигуна.. От я знаходов Порівння Шелл ультра 5в40 після 8000км. до/після.
 

Прикрепленные файлы:

  • Прикрепленный файл  ч1.jpg   68,95К   14 раз скачано
  • Прикрепленный файл  ч2.jpg   71,79К   14 раз скачано

  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых