Перейти к содержимому


Реклама









Фото

штраф за проезд на красный светоспаривать либо бесполезно????


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
86 ответов в теме

#71
Жора

Жора

    Истребитель Кранофф-Зил

    • Сообщений 3784
  • Возраст: 41
  • Имя:Женя
  • Город:Киевская обл Н.Петровцы
  • Авто:Geely SL 1.8 Сomfort+Dual Chip+ГБО Tartarini
  • Гос. номер:АI1348ЕН
  •  
  • Регистрация: 03.05.2006

Опубликовано 29 Октябрь 2009 - 16:49

Оспаривать однозначно... уже проходили.. и выиграли....
http://www.opel-club...showtopic=69122
  • 0

"Дорогу осилит идущий, найдет - ищущий, увидит - смотрящий" (с) китайская мудрость

 

2910.png

 

[


#72
Sab

Sab

    Авторитет

    • Сообщений 4046
  • Имя:Александр
  • Город:Город-герой Киев. Отрадный
  • Авто:ex-Vectra 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 29 Октябрь 2009 - 17:17

сцуко, небось начал успокоительное принимать :sm12:

Недождёшся :))
  • 0

#73
Игореха

Игореха

    Частый гость

    • Сообщений 39
  • Возраст: 49
  • Имя:Читать выше!
  • Город:Ирпень-City
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 01 Ноябрь 2009 - 08:57

Фоткал во время движения мобильником :) Ногами не бить. После выезда из-под моста висит вот этот знак метров через 100.



Кстати сегодня кто-то толи залил, толи забрызгал, толи просто заговнял разметку на месте общественного поворота ))))) Не топикстартер ли это? )))



Пока больше там не проезжал, но. Если это на выезде из под моста, то Т-образный перекресток налево перед Кривоноса уже не считается? ;)

А что, что, что чтото стало с разметкой? :sm16: Не может быть! :sm11:
ПС Это ни я!

Изменено: Игореха, 01 Ноябрь 2009 - 12:27

  • 0

#74
Sab

Sab

    Авторитет

    • Сообщений 4046
  • Имя:Александр
  • Город:Город-герой Киев. Отрадный
  • Авто:ex-Vectra 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 01 Ноябрь 2009 - 16:42

Пока больше там не проезжал, но. Если это на выезде из под моста, то Т-образный перекресток налево перед Кривоноса уже не считается? ;)

А что, что, что чтото стало с разметкой? :sm2: Не может быть! :sm2:
ПС Это ни я!


Там вроде просто проезд какой-то, а не перекрёсток... Хотя может быть ты и прав... 


Но то, что там разметка (УЖЕ)была - то это факт :))))
  • 0

#75
Игореха

Игореха

    Частый гость

    • Сообщений 39
  • Возраст: 49
  • Имя:Читать выше!
  • Город:Ирпень-City
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 01 Ноябрь 2009 - 17:42

Там вроде просто проезд какой-то, а не перекрёсток... Хотя может быть ты и прав...


Но то, что там разметка (УЖЕ)была - то это факт :))))



Судя по всему это совместная заготовка гайцов с дорожниками на случай если с деньгами будет совсем туго...
Млять, там все условия созданы для того что бы народ нарушал, не отдавая себе в этом отчета и можно было дрючить, я имею ввиду за разметку. Знаки вешают за километр, светофоры со стрелками, на двух подъездах к перекрестку вобще знаков (адекватных) с разрешенными направлениями движения нет...

Изменено: Игореха, 03 Ноябрь 2009 - 11:01

  • 0

#76
Sab

Sab

    Авторитет

    • Сообщений 4046
  • Имя:Александр
  • Город:Город-герой Киев. Отрадный
  • Авто:ex-Vectra 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 03 Ноябрь 2009 - 14:51

Ахахаха )) Вчера проезжал- там разметку срезали вместе к полоской асфальта :rofl: :sm5:
  • 0

#77
Игореха

Игореха

    Частый гость

    • Сообщений 39
  • Возраст: 49
  • Имя:Читать выше!
  • Город:Ирпень-City
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 03 Ноябрь 2009 - 20:55

Ахахаха )) Вчера проезжал- там разметку срезали вместе к полоской асфальта :sm15: :sm15:


:sm16: На всем перекрестке, или только под разметкой сняли? :sm13:
Может отбойник на перекрестке хотят поставить? :sm15:
  • 0

#78
Sab

Sab

    Авторитет

    • Сообщений 4046
  • Имя:Александр
  • Город:Город-герой Киев. Отрадный
  • Авто:ex-Vectra 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 03 Ноябрь 2009 - 23:45

:sm16: На всем перекрестке, или только под разметкой сняли? :sm18:
Может отбойник на перекрестке хотят поставить? :sm16:


Только на перекрёстке )))
  • 0

#79
Игореха

Игореха

    Частый гость

    • Сообщений 39
  • Возраст: 49
  • Имя:Читать выше!
  • Город:Ирпень-City
  • Авто:Opel Vectra C 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 04 Ноябрь 2009 - 10:37

Только на перекрёстке )))


Я имел ввиду площадь перекрестка, либо асфальт под линией разметки в пределах перекрестка? :)
  • 0

#80
Sab

Sab

    Авторитет

    • Сообщений 4046
  • Имя:Александр
  • Город:Город-герой Киев. Отрадный
  • Авто:ex-Vectra 2.2 MT
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 04 Ноябрь 2009 - 11:20

Я имел ввиду площадь перекрестка, либо асфальт под линией разметки в пределах перекрестка? :)

Нет-нет, только под линией )))
  • 0

#81
snetram

snetram

    Завсегдатай

    • Сообщений 70
  • Имя:Anton
  • Город:г.Николаев
  • Авто:OVA->OVC->SU Forester 25XT, OVB 100 '99 x20xev
  • Гос. номер:ВЕ9327ВI
  •  
  • Регистрация: 06.06.2009

Опубликовано 04 Ноябрь 2009 - 13:49

Оспаривать однозначно! Пройденный этап. Результат в мою пользу.
  • 0

#82
roomanov

roomanov

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Александр
  • Город:Харьков
  •  
  • Регистрация: 04.09.2012

Опубликовано 04 Сентябрь 2012 - 13:13

Добрый день! написал иск в суд по поводу красного света!!! можете проверить! может что-то добавить или наоборот удалить! Спасибо заранее!!!



До Комінтернівського районного суду м.Харків 61068



м. Харків переулок Брянский, 5
Позивач;
Який мещкае за адресою:
Тел.
Відповідач: ІДПС РДП ВДАУ взводу № ХМУГУМВС в Х\о
Прапоршик:
Инсектор ДПС взводу №
УДАІ ГУМВС України в Харківській області,
61013 м.Харків вул.Шевченко 26
Тел.. 704-15-81, 707-35-10

ПОЗОВНА ЗАЯВА
Про відміну постанови АХ1 від 02.09.2012 року
По справі про адміністративне правопорушення
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП, яка прямо передбачає право особі оскаржити до районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належить і органи ДАІ та їх посадові особи.
Постановою АХ1 від 02.09.2012 Інспектором ДПС роті ДПС . На мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу (у розмірі 500 грн. 00коп.)

Незважаючи на мої пояснення інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення АХ1 № в якому я вказав, що 2012 року о 18:40 по пр. Гагаріна 106 на проти зупинки «13 лікарня», на автомобілі ____ державний номерний знак АХ_____, здійснив поїзд на забороненій (червоний) сигнал світлофору на регульованому пішохідному перехресті, про що працівником ДПС було складено адміністративне правопорушення. Чим порушив вимоги п.8.7.3.е ПДР України. Вказавши аргументи, що викладенні вище, я не погодився з обвинуваченням в скоєному порушення, оскільки діяв повністю відповідно до вимог ПДР України. Згідно протоколу мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАп та винесено постанову АХ1 №_______ від ____2012, згідно якою на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 500 грн. але в самому протоколі та в постанові відсутні посилання на об’єктивні докази, які б підтверджували мою вину.
Згідно статті 251 КУпАП України: докази в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні данні, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновки експерта,речовими доказами , показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів , а також іншими документами.
В зазначеній час я дійсно їхав по вище вказаній вулиці та коли перетинав регульований пішохідний перехід напроти зупинки «13 лікарня» в 25-30 метрів від перехрестя на світлофорі був миготливий зелений сигнал (який не забороняє рух ), а коли вже зрівнявся з світлофором, то краєм ока побачив що включився жовтий сигнал, для того щоб зупинитися, мені потрібно було застосувати екстерне гальмування , це могло призвести до заносу чи блокування коліс та розверчення автомобіля створення аварійної ситуації, так як по заду їхали інші автомобілі. Тому я оцінив подальшу безпеку мого руху (перехід був вільним від пішоходів виїзду інших машин з узбічча не було ) продовжив подальший рух відповідно до п 8.11 Постанови КМУ «Про правила дорожнього руху»
«8.11 Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місті, передбаченому пунктом 8.10 цих правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху»
«8.10 У разі подання світлофором (крім реверсивного ) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12(стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 «місце зупинки», » якщо їх немає - не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках - перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.»
«12.9 Водієві забороняється
г) Різко гальмувати (крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортних подій)»
31. ТЕХНІЧНИЙ СТАН ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ЇХ ОБЛАДНАННЯ
Легкові автомобілі та їхні модифікації для перевезення вантажів 14.7 метрів
Нормативне значення гальмового шляху для транспортних засобів випуску до 1988 року допускається перевищувати не більш ніж на 10 відсотків значення, поданого в таблиці.
2 Гальмовий шлях вимірюється з моменту натискання на гальмову педаль(рукоятку) до повної зупинки транспортного засобу.
Згідно з вимог до гальмівної системи: гальмівний шлях не більше 14.7 метрів при сухому покритті . і для машин після 88року для старих +10%. Мій Автомобіль 72 року. При швидкості в 60 км\год це 16,668 м\с, крім цього існує «час реакції водія » - 1-1.5 секунда це 16,668 м\с. ось и вважаємо 16,668+16,668+3м(це мінімальна відстань до стоп-лінії ) це= 36,336 метрів ,додамо 10% = 37 метрів, якщо заїдеш за споп-лінію поруши п.16.3
«16.3. У разі необхідності надання переваги в русі транспортним засобам, які рухаються по перехрещуваній дорозі, водій повинен зупинити транспортний засіб перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією) або 1.13, світлофором так, щоб бачити його сигнали, а якщо вони відсутні - перед краєм перехрещуваної проїзної частини, не створюючи перешкод для руху пішоходів.»
Тому в ряді випадків, коли зміна сигналів світлофора чи регулювальника) застає водія в безпосередній близькості від кордону перехрестя, він має право на це перехрестя виїхати (а потім згідно з п. 16.8 його покинути). для того, щоб зупинити мій транспортний засіб до перехрестя, має вимагатися екстрене, різке гальмування. Згідно з п.12.9 водієві забороняється різко гальмувати
Інспектор ДПС знаходився в 100-150 метрів від протилежної сторони перехрестя, Інспектор частіше всього не має можливості точно виявити перетнуло ТЗ в момент зміни сигналу уявну лінію кордону перехрестя (а іноді навіть розташовану там стоп-лінію) цьому перешкоджає кут, під яким інспектор ДПС змушеній оглядати протилежну від нього кордон перехрестя.
ПРОШУ:
Зазначену постанову у справі про адміністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення

Додатки
1) Копія позивної заяви
2) Копія протоколу та постанови про адміністративне правопорушення на 2 аркушах
3) Доказ сплати судового збору - квитанція установи банку
4) Копія паспорту та посвідчення водія
5) Свідок
6) стягнути з відповідача судові витрати по справі
04.09.2012

можно с таким иском ехать в суд????
  • 0
Контактные линзы www.kkz.com.ua

#83
Immortal_S

Immortal_S

    Авторитет

    • Сообщений 1541
  • Возраст: 41
  • Имя:Антон
  • Город:Киев, Дарница
  • Авто:SEAT Leon X-Perience, 2.0 TDI
  • Гос. номер:АА7633IO
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Опубликовано 04 Сентябрь 2012 - 13:54

Можно, только а) исправить ошибки, б) Вказавши аргументи, що викладенні вище, - не выше, а ниже...
Всегда пристегивайтесь!
0507001648

#84
ViCTiM

ViCTiM

    Авторитет

    • Сообщений 5077
  • Имя:-
  • Авто:Vivaro
  •  
  • Регистрация: 29.05.2004

Опубликовано 04 Сентябрь 2012 - 13:55

ну не проскочил на розовый.. заплати штраф и спи спокойно, ведь ты увидел "краєм ока" при выезде на перекрёсток загорелся жёлтый уже, и ты это честно тут написал :)

#85
roomanov

roomanov

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Александр
  • Город:Харьков
  •  
  • Регистрация: 04.09.2012

Опубликовано 05 Сентябрь 2012 - 12:49

Подал иск! посмотрим что получится! :smile:

Изменено: roomanov, 05 Сентябрь 2012 - 13:31

  • 0
Контактные линзы www.kkz.com.ua

#86
ALEXAШКА

ALEXAШКА

    Авторитет

    • День Рождения!
    • Сообщений 1359
  • Возраст: 45
  • Имя:Олександр
  • Город:Одеса
  • Авто:OAG Z16XEP
  •  
  • Регистрация: 26.03.2009

Опубликовано 25 Октябрь 2012 - 15:42

roomanov, наверное не получилось :smile:
  • 0

#87
roomanov

roomanov

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Александр
  • Город:Харьков
  •  
  • Регистрация: 04.09.2012

Опубликовано 17 Ноябрь 2012 - 00:13

roomanov, наверное не получилось :smile:


Все супер! просто забыл написать! спасибо что помогли! :sm17_2:
  • 0
Контактные линзы www.kkz.com.ua




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых