Перейти к содержимому

Реклама

Фото

Тернопіль+Опелі нашого міста

• Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
1334 ответов в теме

sv808

sv808

Частый гость

• Сообщений 36
    до того були
    opel vivaro
    opel corsa a
  •  

Опубликовано 19 Июнь 2020 - 11:58

Та по ходовій, я думаю, нема різниці Опель, чи не Опель. Особисто мені на CarFix (в кінці Симоненка, де 22-й колись розвертався) зручно по розташуванню і подобається відношення до клієнта (Якраз сьогодні стійки міняв, потекла одна на вихідних). На гаражах теж майстрів вистачає, там трошки дешевше було б, але часом черга на два тижні розписана. 

ще не заїжав туда, треба попробувати... раніше на біол обслуговоув віваро і мастера, але щось останім часом там не дуже подобається... а сервіс треба нормальний, в мене ids+, на "гаражах" з ким не говорив, то такого не бачили... радять Бош сервіс новий, що діагнистику гарно роблять, мож то туда заскочити...

• 0

sv808

sv808

Частый гость

• Сообщений 36
    до того були
    opel vivaro
    opel corsa a
  •  

Опубликовано 29 Июнь 2020 - 22:36

Був сьогодні на повній діагностиці на Бош сервісі на будного, напроти західного ринку... Чесно, порадували, досить гарний підхід до клієнта, сучасне обладнання, надали всі роздруківки... да і чесно, порадували, список досить маленький вийшов))) лише передні шарові(бо ще заводські на закльопках), направляючі задніх супортів, треба замінити тормозну рідину... нажаль всього не вслідкував, але перевіряли все... досить цікаво))) також порадувало, що можна йти до авто під час робіт... якось так))) але обслуговувати авто напевно поїду на інше сто, бо їхня пропозиція по ремонту не дуже сподобалася фінансово)))) такщо, радьте, де хто робить ходову і міняє масла з фільтрами, але щоб якість була норм)))

• 0

sv808

sv808

Частый гость

• Сообщений 36
    до того були
    opel vivaro
    opel corsa a
  •  

Опубликовано 30 Июнь 2020 - 16:22

Доречі, тернополяни, а є група у вібер місцевої гілки? 

• 0

Andzhej

Andzhej

Частый гость

• Сообщений 34
    Тип двигуна: Z17DTH
  •  

Опубликовано 06 Июль 2020 - 12:28

Був сьогодні на повній діагностиці на Бош сервісі на будного, напроти західного ринку... Чесно, порадували, досить гарний підхід до клієнта, сучасне обладнання, надали всі роздруківки... да і чесно, порадували, список досить маленький вийшов))) лише передні шарові(бо ще заводські на закльопках), направляючі задніх супортів, треба замінити тормозну рідину... нажаль всього не вслідкував, але перевіряли все... досить цікаво))) також порадувало, що можна йти до авто під час робіт... якось так))) але обслуговувати авто напевно поїду на інше сто, бо їхня пропозиція по ремонту не дуже сподобалася фінансово)))) такщо, радьте, де хто робить ходову і міняє масла з фільтрами, але щоб якість була норм)))

а гарантії дають?

• 0

sv808

sv808

Частый гость

• Сообщений 36
    до того були
    opel vivaro
    opel corsa a
  •  

Опубликовано 11 Июль 2020 - 17:47

а гарантії дають?

До мого позитивного повідомлення, піділлю трішки негативу)) і так, почав міняти шарові, а вони в ідеалі))) по телефону поспілкувався з менеджером бош сервісу, і так, в мене ids ходовка, а стенд в них настроєний універсально і тому, вони визнали, що діагностика мого авто була не коректною(саме так не сказали, але погодилися з моїм припущенням)... В ідеалі, вібростенд має настроюватися під кожне авто, але ніхто цього не робить...
  • 0

1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых