Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Электромобиль


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4377 ответов в теме

#4271
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2726
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 19 Март 2024 - 21:47

Та нет, это работало на начало войны, не знаю что там и как подмазывалось, но допускаю что вообще ни кому и не сколько).

Ну такое. Слабо верю, но не утверждаю.
Может, в столице с этим проще

Ника, ну реально жопную тему сама ж начала…
  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4272
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48797
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 19 Март 2024 - 21:47

Тут все сложно, есть "дЫрекТар"
Ну вот зачем ты так? Всё ж хорошо было. :sm13_:  

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#4273
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 22:08

Таки фізику ніхто не відміняв. Якщо постійно заряджати на публічках по 11-14 грн за кіловат, тоді вартість пробігу на електричках дорівнює пробігу на ДВЗ з витратою десь 6л на 100 км. Але якщо в основному від домашки, навіть по стандартному тарифу 2,64 грн за кВт, то дуже вигідно.

Да. тАК И ЕСТЬ.


  • 0

#4274
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 22:12

Без своєї розетки електричка то точно дурна затія.. але наші можновладці не сплять ще декілька підняття тарифів на електроенергію і тоді електричка може стати дурною затією впринципі..
  • 0

#4275
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2726
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 19 Март 2024 - 22:15

Без своєї розетки електричка то точно дурна затія.. але наші можновладці не сплять ще декілька підняття тарифів на електроенергію і тоді електричка може стати дурною затією впринципі..

Панелі та буферний акум все вирішать.
Головне,,щоб під@ри не дішли. В нас з цього приводу великі побоювання
  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4276
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 22:15

Без своєї розетки електричка то точно дурна затія.. але наші можновладці не сплять ще декілька підняття тарифів на електроенергію і тоді електричка може стати дурною затією Угу. 

Угу. электрика растёт и будет расти. 


  • 0

#4277
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 22:31

Панелі та буферний акум все вирішать.
Головне,,щоб під@ри не дішли. В нас з цього приводу великі побоювання

підари то окрема тема, тут нажаль важко щось спрогнозувати..
А нарахунок панелей і всього навколо них.. вони ж не безкоштовні.. це вже геморой якщо у когось нема мети, чи бажання цим займатись і вкладатись у це заради того щоб їздити на електричці.. суть якої для більшості потенційних юзерів це економія і можливість зарядитись без лишнього гемора від побутової мережі..

Слабо уявляю собі того хто купив в сімʼю першого ліфа замість шкоди фабії щоб економити і заради цього вкине десятку в панелі щоб його заряджати якщо не буде можливості заряджати від розетки..

Изменено: Мірик, 19 Март 2024 - 22:32

  • 0

#4278
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 23:18

Короче нічого не знайшла і знов на анал перейшла))

 

Я ни чего не искала, не люблю в вони копаться еще и чужой :ad_new: , вот что тебе не понятно написано три раза было :sm13_:, пишу четвертый иди ищи сам, это твой пост был и все кто читает его видели и прекрасно помнят :flag_opel:



Ну такое. Слабо верю, но не утверждаю.
Может, в столице с этим проще

Ника, ну реально жопную тему сама ж начала…

 

Я только написала что дЫреХтор забалаболил и етим засул себя в задницу, я имею ввиду всего а не частями :sm13_:



Ну вот зачем ты так? Всё ж хорошо было. :sm13_:  

 

:sm13_: ну хочет муЗЖчЫна более близкого контакта, я же не против в развлекательных целях, на ты уже перешли, скоро в гости друг к другу ездить будем :smile3: главное что бы не волновался лишнего, а то мало ли что здоровье не купишь а нервы расшатанные я реально таких редко встречаю, что бы в начали написали а потом через надцать страниц поноса про анал с совою еще искать других просили, я понимаю может уже и подтер что :sm13_: но у меня то в выделенной цитате осталось.

 

Не было бы мерзости про глобус с аналом, реально бы попросила малого сесть найти :sm17_2: .



Панелі та буферний акум все вирішать.
Головне,,щоб під@ри не дішли. В нас з цього приводу великі побоювання

 

У меня опять таки сосед по городку), купил с год назад BYD электро, я особо не пыталась в них разобраться но мелкий такой и батарейка 40 с чем то кВт у него 40кВт панелей висит, машина эта как буфер работает, берет и отдает обратно при надобности, с месяц назад отдал жене и еще один купил но уже побольше и машина и батарея и опять BYD, говорит могу теперь дом электричеством обеспечить самостоятельно в случаи отключения сети.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4279
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 23:43

Я ни чего не искала, не люблю в вони копаться еще и чужой :ad_new: , вот что тебе не понятно написано три раза было :sm13_:, пишу четвертый иди ищи сам, это твой пост был и все кто читает его видели и прекрасно помнят :flag_opel:

хреново що ти нічого не памʼятаєш і літаєш в своїх фантазіях..

но у меня то в выделенной цитате осталось.

Ну і прекрасно, раз так впевнена що я десь тобі щось обіцяв то які проблеми, тобі навіть нічого з своїх постів не треба доставати, так як я і в своїх нічого не тер.. і памʼять у мене прекрасна нажаль для тебе.. можу нічого не шукаючи описати як було щоб ти не мучилась..
Я приблизно дослівно написав так: що можна ліфа ненабагато дорожче привезти, приблизно на два кує, цілого з Європи і сенсу маратись з битком з Америки нема.. де ти у цій фразі побачила якусь обіцянку тобі щось привезти для мене загадка.. і буквально з другої сторінки дискусії я зразу написав що розуміючи ваш норов і куди дискусія перейде я зазначив що конкретно ВАМ точно ніхто нічого везти не буде)) все написане як то кажуть « пером не вырубиш топором»

Це ще все велось у достатньо дружелюбній жартівливій формі.. у мене й в думках не було наскільки у вас все нестабільно в психоемоційному стані щоб місяць бігати як зґвалтована мавпа і розказувати тут що вам щось хтось пообіцяв)) і це на сторінках форуму, як дитина їй богу..

Ну і ваш постійне переведення елементарних народних приказок на бруд про що вам не я один кажу.. вас точно не красить..

Не было бы мерзости про глобус с аналом, реально бы попросила малого сесть найти :sm17_2: .

тут конкретно у тебе проблеми з цим, не один я вже тобі пишу що конкретно ти зі своїм аналом цю мерзость і розвела, тому дійсно дитину сюди вже не приплітай, щоб за себе стидно не стало..

Короче розумію що не заспокоїшся і будеш далі тут розводити нікому непотрібний срач.. спробую « злитись» вчергове, бо по колу перетрушувати нікому не цікавий срач, де ти вчергове все переведеш як не на анал то на ще якийсь кал вже вище якогось здорово глузду..

Изменено: Мірик, 19 Март 2024 - 23:38

  • 0

#4280
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 23:54

хреново що ти нічого не памʼятаєш і літаєш в своїх фантазіях..

Ну і прекрасно, раз так впевнена що я десь тобі щось обіцяв то які проблеми, тобі навіть нічого з своїх постів не треба доставати, так як я і в своїх нічого не тер.. і памʼять у мене прекрасна нажаль для тебе.. можу нічого не шукаючи описати як було щоб ти не мучилась..
Я приблизно дослівно написав так: що можна ліфа ненабагато дорожче привезти, приблизно на два кує, цілого з Європи і сенсу маратись з битком з Америки нема.. де ти у цій фразі побачила якусь обіцянку тобі щось привезти для мене загадка.. і буквально з другої сторінки дискусії я зразу написав що розуміючи ваш норов і куди дискусія перейде я зазначив що конкретно ВАМ точно ніхто нічого везти не буде)) все написане як то кажуть « пером не вырубиш топором»

Це ще все велось у достатньо дружелюбній жартівливій формі.. у мене й в думках не було наскільки у вас все нестабільно в психоемоційному стані щоб місяць бігати як зґвалтована мавпа і розказувати тут що вам щось хтось пообіцяв)) і це на сторінках форуму, як дитина їй богу..

Ну і ваш постійне переведення елементарних народних приказок на бруд про що вам не я один кажу.. вас точно не красить..

тут конкретно у тебе проблеми з цим, не один я вже тобі пишу що конкретно ти зі своїм аналом цю мерзость і розвела, тому дійсно дитину сюди вже не приплітай, щоб за себе стидно не стало..

 

Ты хоть в своей голове картинку натянутой совы на глобус переставлял перед написанием :sm13_: ???


Память говоришь хорошая :sm13_:, может была когда то???

 

107-Ukrainian-Opel-Club-107-Opera-19-03-


Я приблизно дослівно написав так: що можна ліфа ненабагато дорожче привезти, приблизно на два кує, цілого з Європи 

 

Брехло и память уже подводит, годы видимо берут свое, а возможно какие злоупотребления :smile284: .


це де в Європі на електрички «огромні» пробіги? Я в Європі ( не Норвегія) можу взяти такого абсолютно цілого ліфа за 12тис євро, в Україні він обійдеться в 13.5 тисяч доларів.

 

Ты не приблизительно и бла-бла-бла написал а очень даже утвердительно :smile3: :smile3:  :smile3: но как выяснилось просто натрепал потому как БАЛАБОЛ!!!

 

Про анал кстати тоже ты придумал, я лиши написала что ты сам себя в ж... засунул своими брехливыми сообщениями, в общем второй раз пишу Мирослав ты пробил дно и ушел ниже :sm13_: лично мне было бы позорно что бы мой муж был таким как ты :smile284: ты просто трепло!!!


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4281
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 20 Март 2024 - 00:00

seksinika, в тебе температури нема? Не позорся, перечитай що там пише, все те що і я написав у своєму пості вище, добре що всеж знайшла той пост, перечитай його десять раз і знайди там фразу

Я обіцяю сексініці привезти цілий ліф за 13500 :sm13_:

Там у моїй темі про авто з европи є ще дуже багато моїх постів що і за які гроші гіпотетично можна привезти, а також привезено практично, можеш теж сюди приліпити і сказати що я тобі щось обіцяв:sm13_:

Все пішов спати, ще раз дякую що сама все знайшла, раз тобі так це було важливо, Може успокоєшся, хоча навряд..

Изменено: Мірик, 20 Март 2024 - 00:01

  • 0

#4282
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 20 Март 2024 - 00:07

Да чего вы к девочке прицепились?
Отстаньте ей богу
  • 0

#4283
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48797
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 20 Март 2024 - 00:10

ну хочет
может ли? :sm12_:  :sm12_:  :sm12_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#4284
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 20 Март 2024 - 00:15

Да чего вы к девочке прицепились?
Отстаньте ей богу

та хто ж до неї цепляється:sm13_: бігає розказує що я їй щось пообіцяв, пропонує якісь свої фантазії з аналом, обзивається:sm13_: кажу покажи де я тобі щось пообіцяв, а виявляється ніде я їй нічого не обіцяв:sm13_: в молодості так постійно було, всі дівки фантазували що якщо їх покохати пару раз то вони думали що їм хтось обіцяв на них женитись, бачу і з віком нічого не змінюється:sm13_:

может ли? :sm12_:  :sm12_:  :sm12_:

я тобі в приват написав, але ти і далі херньою страдаєш.. відписав би.. тим більше особисто знайомі..
  • 0

#4285
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 20 Март 2024 - 00:16

seksinika, в тебе температури нема? Не позорся, перечитай що там пише, все те що і я написав у своєму пості вище, добре що всеж знайшла той пост, перечитай його десять раз і знайди там фразу

Я обіцяю сексініці привезти цілий ліф за 13500 :sm13_:

Там у моїй темі про авто з европи є ще дуже багато моїх постів що і за які гроші гіпотетично можна привезти, а також привезено практично, можеш теж сюди приліпити і сказати що я тобі щось обіцяв :sm13_:

Все пішов спати, ще раз дякую що сама все знайшла, раз тобі так це було важливо, Може успокоєшся, хоча навряд..

 

Иди спи), ты и себе его не привезёшь, более того ты и там такой не купишь за эти деньги.

 

Мне не надо :sm13_: я себе сама могу привезти в том числе и из Германии если что, понимешь в чем разница меду нами я делаю то что говорю а ты просто БАЛАБОЛ, хочешь что бы я твою тему почитала) я могу :smile284: я спокойна и была спокойна, но я теперь всегда буду рядом :smile3: думай об этом перед тем как что то набрасывать в следующий раз.


Изменено: seksinika, 20 Март 2024 - 00:18

  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4286
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 20 Март 2024 - 07:39

Про розетки. В мене таунхаус, фактично та сама квартира, єдина різниця що можу близько під'їхати до своєї хвіртки. Наші розетки розраховані на 13 ампер, а зарядка в гольфі 10А. Перша розетка згоріла через перших 3 місяці користування. Купив модну за 20 єврів, то саме, ще й зарядне згоріло бо я вчасно не замінив розетку. І так пішло 5 розеток за 2 роки. Так як я працюю на клондайку то придивився до кабелів які нам здають, там часом є старі розетки. Вскрив і порівняв з новими, небо і земля в виконанні контактів, і грубші, і видно що то бронза, а не сплав побронжений зверху. Ця старенька розетка вже більше року працює. Є в мене і 32А але то вже якщо повну електричку куплю то буду ставити зарядну станцію.


  • 0

#4287
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 20 Март 2024 - 09:23

Не знаю я что у вас за розетки) или еще с чем не так но у меня во всем доме и гараже стоят одинаковые розетки, такие вот Панасоник.

 

viber-2024-03-20-09-15-32-184.jpg
 
viber-2024-03-20-09-15-33-524.jpg
 
Третий год с них машины заряжаются и не штатными 10 ампер, а не штатным 16 ампер и ни чего не сгорает, на улице вот такте стоят https://tlg.com.ua/r...h16a-000000796/ и в старом доме такие же были и ни где даже намеков ни каких на то что бы сгорать не было!!!
 
Я уверена, тему читают обладатели электричек интересно понимать сгорают у кого 16 амперные розетки от штатного зарядного в 10 ампер или таки в Тракториста есть какая то иная причина.

  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4288
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 20 Март 2024 - 09:34

Прикрепленный файл  IMG_1353.JPG   139,66К   52 раз скачано


  • 0

#4289
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 20 Март 2024 - 10:03

А вы в начале вилку в розетку вставляете или разъем в машину?


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4290
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2726
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 20 Март 2024 - 11:25

Так по идее пофик должно быть.

У авто небольшая задержка пока "подружатся" протоколы.

 

Но могу ошибиться.


  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4291
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 20 Март 2024 - 11:32

Так по идее пофик должно быть.
У авто небольшая задержка пока "подружатся" протоколы.

Но могу ошибиться.

знаю пару випадків коли люди не шарили в лампочках на зарядці :sm13_: і незнали що таке заземлення, підєднували спочатку штекер в машину потім вже розетку в мережу і лягали спати, а ранком дивувались чому машина не зарядилась :sm13_:

Знов ж в інтернетах пишуть що якщо хтось землю підкидає на нуль розетки щоб починало заряджати то при перекидці фази буває що горить зарядка, чи порт, чи ще щось.. хз чи правда.. тому мабуть правильніше зарядку в розетку, хай собі протестує мережу, а тоді вже в машину.

Изменено: Мірик, 20 Март 2024 - 11:33

  • 0

#4292
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2726
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 20 Март 2024 - 11:39

Ну, землю в 0 - это смело, конечно.


  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4293
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 20 Март 2024 - 11:49

знаю пару випадків коли люди не шарили в лампочках на зарядці :sm13_: і незнали що таке заземлення, підєднували спочатку штекер в машину потім вже розетку в мережу і лягали спати, а ранком дивувались чому машина не зарядилась :sm13_:

Знов ж в інтернетах пишуть що якщо хтось землю підкидає на нуль розетки щоб починало заряджати то при перекидці фази буває що горить зарядка, чи порт, чи ще щось.. хз чи правда.. тому мабуть правильніше зарядку в розетку, хай собі протестує мережу, а тоді вже в машину.

 

Вот, когда хорошо тогда хорошо), некоторые штатные зарядки будут работать и так и по другому, а некоторые категорически это делать откажутся))) к примеру штатная зарядка Нисан, она не запустит заряд если в начале вставить разъем в машину вроде как бы и не особо то проблема с одной стороны, но с другой если в момент зарядки отключится электричество, то зарядку она с его появлением не возобновит.

Есть штатные зарядки которые контролирует землю, вернее даже не то что контролируют это делают все а просто отказываются без нее работать.

Не знаю я как фото Тракториста со шнурком на лавочке увидела, почему то решила спросить как происходит подключение, ну не горят 16 амперные розетки от 16 амперной зарядки, у меня уже восьмой год так и ни одной розетки в минусе, всегда включаю вначале в розетку а потом в машину, даже больше) зарядки как правило всегда к розетке подключены на постоянной основе))).



Ну, землю в 0 - это смело, конечно.

 

Я бы сказала, что это по другому называется))), у меня клиент есть с частным домом, я ему года три назад В250Е привезла, он удлинитель кинул и вперед), звонит не работает штатная от Мерседеса, спрашиваю земля есть, та нет нету нафиг надо), говорю тогда зарядка другая нужна, отвечает та тоже нафиг надо дорого), в итоге третий провод заземлил вставив гвоздь между тротуаркой, зарядку не переделывал так как на 110 вольт была так и пользовался, примерно пол года схема продержалась у него))) и сгорела зарядка.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4294
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 20 Март 2024 - 12:04

Ну, землю в 0 - это смело, конечно.

та нормальне розповсюджене явище )) причому судячи з всього багато зарядок 0 сприймає за землю аж бігом..
  • 0

#4295
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2726
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 20 Март 2024 - 12:34

та нормальне розповсюджене явище )) причому судячи з всього багато зарядок 0 сприймає за землю аж бігом..

А потом входе слегка выпивший электромонтажник меняет 0 с фазой и....



Или "отгорает" 0 и...

 

 

 

Берешься за ручку дверную, а там 400 В постоянки. Которая не отталкивает, а притягивает.

 

Хороший был человек. Экономный.



https://www.nerc.gov..._level=1&faza=2


  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4296
Koval

Koval

    Авторитет

    • Сообщений 824
  • Возраст: 53
  • Имя:Сергей
  • Город:Киев, Лютеж
  • Авто:Zafira-B 1,8XER, Tesla S 75D
  •  
  • Регистрация: 07.02.2004

Опубликовано 20 Март 2024 - 17:29

 

Не знаю я что у вас за розетки) или еще с чем не так но у меня во всем доме и гараже стоят одинаковые розетки, такие вот Панасоник.

 

Дуже чудової якості. Це теж саме VI-KO турецьке, перевірене 10-літтями. З дуже гуманним цінником.Чесно витримує заявлені 16 А струму (3,5 кВт).


  • 0

#4297
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 21 Март 2024 - 08:07

Подумав і розібрався чому горіли розетки. Розетки які стоять в хаті і які докупляв такі.

 

uk-socket.jpg?s=612x612&w=0&k=20&c=eeqHwМають хорошу функцію обезточення але як виявилось це слабе місце для зарядки. А без кнопки вже не продають. На роботі знайшов старого типу без кнопки яка вже рік служить.



Вот на ібею в продавця остання з 100 штук старого типу залишилась. 

 

https://www.ebay.co....tm/151919399876


  • 0

#4298
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20324
  • Возраст: 36
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 21 Март 2024 - 15:01

А без кнопки вже не продають.

Щось мені не зрозумілий глибокий сенс цієї кнопки... щоб прямо без неї варіантів вже не випускати. 

Прямо на законодавчому рівні, встановлювати всюди кнопки.  :smile44:

на улице вот такте стоят

:sm302:

Норм, потрібно собі таких порочку придбати в сад і двір вивести щоб якийсь електроінструмент чи мінімийку втикнути.  


  • 0

#4299
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 21 Март 2024 - 20:55

vovan8706,Знайди без кнопки. Які тут всі перешугані і чекають брехні від співрозмовника.

 

https://www.woodies....=Sockets&page=2 


https://www.woodies....=Sockets&page=1


  • 0

#4300
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7117
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 22 Март 2024 - 08:43

TPAKTOPICT, Мабуть можна під"єднати дріт повз ту кнопку.


  • 0
 

 


#4301
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 918
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 07 Апрель 2024 - 14:26

Виставив кону на продаж трохи більше місяця тому. Зараз ціна 21тис. Ні одного дзвінка, лише в чаті куча обміну на преміум по 50-100тис. Сьогодні глянув, а їх загалом вже продається майже півтисячі штук. І ціни менше 20$ є вже багато. Восени думав, що купую десь по дну, а виявилось що дно за зиму опустилось на 1.5-2тис. Я так не встигаю економити на паливі)
  • 0

#4302
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1570
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 07 Апрель 2024 - 17:56

Треба було в "біток" вкладатись... шансів більше зекономити))


Изменено: Юрий Сергеевич, 07 Апрель 2024 - 20:47

  • 0

ПТН ПНХ


#4303
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4666
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 07 Апрель 2024 - 18:26

Виставив кону на продаж трохи більше місяця тому. Зараз ціна 21тис. Ні одного дзвінка, лише в чаті куча обміну на преміум по 50-100тис. Сьогодні глянув, а їх загалом вже продається майже півтисячі штук. І ціни менше 20$ є вже багато. Восени думав, що купую десь по дну, а виявилось що дно за зиму опустилось на 1.5-2тис. Я так не встигаю економити на паливі)

https://auto.ria.com...a_36143723.html

типу такої? ну і як вона тобі? м"яка?  тепер звісно ліф за 15 це анріал, краще кону



Треба було в "биток" вкладатись... шансів більше зекономити))

але і менше охочих покупців


  • 0

Реклама!!!


#4304
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 918
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 07 Апрель 2024 - 18:58

типу такої? ну і як вона тобі? м"яка?
Типу така, але з 64квтг батареєю і в максимальній комплектації з шкірою, підігрівами, вентиляцією і т.п. Ні, вона не м'яка, але підвіска комфортна. Для мене в неї два недоліки: відсутність шумки і малий розмір. Перше можна виправити самому, потративши трохи часу і грошей. А от друге не важливо коли це не перше авто. Але з пробігом 400км електричка стає основним авто, бо нічний тариф спонукає до їзди на ній. І тут уже вона виявляється трохи замала.
  • 0

#4305
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2624
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 07 Апрель 2024 - 19:53

Цены очень сильно просели за год + ни кто ни чего не покупает, если реально нужно продать то надо уходить ниже нихза рынка и то торговаться будут).


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых