Ну, тут як раз спірне питання. Звичайно, Опель пішов якось дуже різко, якщо оцінити рух всіх решта авто. І я не бачу, які знаки у Омеги.
Влад, інколи не варто шукатитого чого насправді нема ;)
це кільце перетину вулиць наукова і Кульпарківська, машина з реєстратором рухалась в правій смузі. а омега рухалась з лівої смуги і повернула направо, що вже заборонено. омега мала номера "JFC 714" у України таких номерів нема точно.
так що водій на омезі неправий 100%. бляхи не бляхи там різниці нема, він просто неправий і порушив ПДР що призвели до створення аварійно небезпечної ситуації.
ось фотка підїзду до кільця.
https://goo.gl/maps/2sTx6BiPC4A2
Заради справедливості скажу, що дві ліві смуги перед кільцем зводяться в одну з якої можна повернути тільки на право, а з лівої смуги тільки прямо і далі на кільце наліво. Тому автор відео також порушував ПДР рухаючись прямо по правій полосі. Загалом там намудрували зі знаками і з напрямками руху по смугах.
Але це все не виправдовує омегу бо вона поперше повернула на право зі смуги де рух дозволено тільки прямо, і по друге підрізала автора відео.