Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Что значит содержать 10-15 летнее авто?Что значит содержать 10-15 летнее авто?

Вектра С

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
177 ответов в теме

#176
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 27 Июль 2017 - 10:31

bazl, Ти так і не зрозумів калькуляції ціни.  Напишу умовно бо цін я не знаю, лише певні уривки цін .... берем француза який купує сценіка за 7кує (а точніше для француза він встане в 8.5кує по ПДВ йому не повертають) з за рік володіння він вкидає в нього в техогляд, в заміну наприкад тих самих амортизаторів, в щеплення, в ходовку і т.д. це кілька тисяч Євро бо ціни на обслугу та й подекуди на самі запчастини там немаленькі. плюс страхівка буде недешевою .... покататись рік думаю буде нерентабельно ..... тому задоволення будуть розтягувати. і попадати на страхівку і ремонти, аж поки це не вийде за межі розумного. якщо навіть мінімальна аварія то там або їздять (якщо тільки трішки прим’ято) так або ремонтують по страховій і продають на експорт бо є кілька нюансів коли таким авто заборонено експлуатуватись у франції. повторюсь ще раз цін я не знаю, тільки чутки.

Так звісно що більші доходи і дешевші кредити, правильна робота страхових дозволяють частіше змінювати авто. але також немальим фактором є фінансове утримання старого авто що і спонукає шукати альтернативу в нових авто в кредит.

 

Так звісно є багато немолодих авто, загалом після поїздки по хорватії, італії, після сидіння на сайтах продажів склалось враження що комерційний транспорт (і легковушки які використовуються в комерційних цілях) там служать 3-5-6років а приватники продають авто десь у 5-10річному віці. Визначальним для ціноформування є пробіг, аварійність, рік-комплектація при тому саме в такому порядку. і саме тому не чесні на руку перекупи беруть гарну комплектаці з великим пробігом (скажімо 200+) марафетять (роблять ту саму хімчистку за 100 баксів) крутять пробіг і продають її тут з пробігом в 140-160 і все тіпа гуд.

 

 

Що до сусідніх країн ... типу Польщі, Венгрії,Словачини, Румунії ... думаю там утримання авто коштує таки менше ніж в німечинні і франції і тому там не сильно спішать позбуватись від старих авто. хоча таки позбуваються бо парк оновлюється.

 

 

Ладно то таке, ми вже останні кілька сторінок переливаємо з пустого в порожнє. Суть така що людина завжди прагне отримати товар дешевше і марно переплачують одиниці. і якщо йде масова заміна авто на нові то таки є якісь фінансові причини це робити. це треба розуміти а не весь час бідкатись що ми бідно живемо. у нас контраст великий. але бабки в країни є, тільки вони розділені дуже нерівномірно і плюс велика частка в тіні. Подивись в Вікі на якому ми місці по ВВП і які країни вище нас в рейтингу і порівняй вулиці і т.дю в тих країнах що вище нас по рейтингу і ти побачиш що у нас жопа з сірим обігом бабла в країні а звідци і занепад інфраструктури і загалом рівня послуг .... хоча то певно вже тема для іншого топіка )) 


  • 0

#177
Zachariasz

Zachariasz

    "Нельзя угодить всем" ZOG

    • Сообщений 48430
  • Имя:.
  • Город:Zacharpolis
  •  
  • Регистрация: 23.07.2007

Опубликовано 27 Июль 2017 - 11:45

якщо навіть мінімальна аварія то там або їздять (якщо тільки трішки прим’ято)
Франция и Италия. Это что лично видел. Отношение к машине как к служебной - салоны в говне, машины снаружи все коцаные. Именно после Франции я понял дизайн Пежо - именно почему молдинги даже на бамперах. Там парктроники вообще не нужны - все паркуются по звуку. Фотки где-то в архиве валяются.
  • 0
Не тратьте деньги на одежду, тратьте на психотерапию. Какая разница, сколько лет вашим кедам, если все вокруг во всём виноваты. :ukr:

Спойлер

#178
slahser

slahser

    Частый гость

    • Сообщений 29
  • Имя:Iurii
  • Авто:vectra opc
  •  
  • Регистрация: 19.06.2017

Опубликовано 21 Август 2017 - 11:51

Франция и Италия. Это что лично видел. Отношение к машине как к служебной - салоны в говне, машины снаружи все коцаные. Именно после Франции я понял дизайн Пежо - именно почему молдинги даже на бамперах. Там парктроники вообще не нужны - все паркуются по звуку. Фотки где-то в архиве валяются.

Это правда, паркуются почти на голове друг у друга.


  • 0





Также с меткой «Вектра С»

1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых