Перейти к содержимому


Реклама









Фото
- - - - -

Китайский коронавирус и наши перспективы


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
11342 ответов в теме

#11306
dzhaith

dzhaith

    Житель

    • Сообщений 154
  • Возраст: 66
  • Имя:Валерий
  • Город:Покровск
  • Авто:Опель Астра h 2009 Z16XER + ГБО BRC
  • Гос. номер:AX7205KA
  •  
  • Регистрация: 08.10.2023

Опубликовано 01 Март 2024 - 13:37

А цікаво скільки тоді вчених досліджували 99 млн щеплених людей і в яких країнах?


Изменено: dzhaith, 01 Март 2024 - 13:38

  • 0

#11307
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36506
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 17 Март 2024 - 14:50

❗️Нова небезпечна бактеріальна інфекція вбиває третину хворих у Японії, — The Guardian 

 

Від початку 2024 року в країні зафіксовано 400 випадків "стрептококового синдрому токсичного шоку" (STSS). На думку вчених, кількість таких випадків зростатиме.

 

Симптоми хвороби, як у звичайної застуди, але вона викликає ускладнення, які у 30% випадків призводять до смерті, особливо у людей у віці понад 30 років. Причину ускладнень лікарі та науковці пояснити не можуть. Рекомендують носити маски, бо передається ця хвороба повітряно-крапельним шляхом.

 Вот японский ккоронов Рус.


  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#11308
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 12:08

 пару днів тому помер Уткін  від тромбу . я особисто знаю пару здорових мужиків які раптово померли від тромбів .

в світлі того що досить багато інформації що тромби - результат прививок ( не всі звичайно  ) , то є матеріал для роздумів .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11309
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 12:53

Шусман, коли я з самого початку казав що цирк з короною і вакцинуванням переслідує дуже багато цілей і це аж ніяк не прагнення турботи про ближнього то ти казав що я придурок і всі з мене ржуть.. правда ржали не всі і навіть не більшість.. так як розганняня істерії свідомо підтримуване на рівні адмінресурсу у ключових державах по всьому світу було надто явним…
А зараз ти вже пропонуєш задуматись.. що змінилось? Ти примкнув до « свідків теорії змови»?:sm13_:

А по факту є вже багато прикладів що люди напхані вакцинами від передових виробників мають ряд різних проблем і всі вони переважно зводяться до зменшення популяції, та регулюванню народженості..

Принаймі все на це вказує.. поширення практично примусової профілактичної вакцинації вакцинами які людям особливо в «країнах третього світу» любʼязно безкоштовно надають різні благодійні фонди дивним чином співпало з різким спадом народженості та ростом безпліддя, а різні противірусні вакцини як ти сам кажеш якщо задуматись визвали багато випадків серцево-судинних захворювань..

Изменено: Мірик, 23 Март 2024 - 13:00

  • 0

#11310
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10883
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 23 Март 2024 - 12:58

переслідує дуже багато цілей

Ну скажи ж хоч одну, яка має сенс. ))


  • 0

#11311
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:08

Ну скажи ж хоч одну, яка має сенс. ))

та їх мільйон, чого тільки вартувало скрінінг населення через дію з ковід сертифікатами, зараз ці дані благополучно перетекли в « оберіг» і посприяють набагато ефективнішій мобілізації чим якби цього не було б зроблено, знову ж таки тестування суспільства на тотальний контроль і покору силовим методам- пів світу загнали в хати, це теж прекрасна репетиція і дресирування людей у часи невідворотного військового конфлікту з можливими акціями масових непокор.. наразі на євроконтиненті і там де це ще вдалось з допомогою ковідсертифікатів оцифрували та отримали дані 70-80 населення це просто грандіозне охоплення яке дає змогу набагато ефективніше працювати спецслужбам, і це тільки вершина йзбергу.
  • 0

#11312
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8818
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:13

люди напхані вакцинами від передових виробників мають ряд різних проблем
У меня жена медик. Никто в в нашей семье не вакцинировался(хотя по по докам есть отметка). С самого начала выглядело всё это подозрительно. С таким диагнозом больные есть круглый год. Только в разные периоды их число колеблется. Сейчас(весной) чуть увеличилось.

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#11313
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:18

Дмитрий Владимирович, ви антиваксери:sm13_: якже масовка розганяла це поняття і готові були навіть лінчувати « антиваксерів» ))
Чи можливо булоб запустити такий « челенж» без підтримки світових і внутрішньодержавних ЗМІ? Я думаю нереально.. а як все швидко закінчилось з початком війни.. і сотні тисяч біженців в таборах дихаючи один на одного чомусь зразу не злягли.. а нам казали що навіть в парках по три людини неможна збиратись)) цирк.
  • 0

#11314
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:24

  Ну давай по пунктам

 Коли зявилась нова невідома хвороба , всі \не всі але багато хто злякалися . Санітанрі норми , маски , скупчення - в принципі все вірно .  Те що ти принципово ходив провокував якусь там охорону , твоя особиста справа , 

 Коли почалася примусова вакцинація , я був проти того щоб колотися невідомо чим . Я не вакцинувався й багато разів казав про причини .

  З тебе ж сміялися за теорію змови , про теорії що це вигідно чи то китайцям чи америкосам  чи руським . А чому не індусам  . І з чого ти взяв що я примкнув до теорії змови ?

  Біл Гейтс , приватизувавший  всесвітній моз заробив гарні гроші скориставшись лячнісю ліберальних державців . 

 А спеціально спланована операція масонів по загону населення в електронні концлагеря , хто зна . Я не вірю .


Изменено: Шусман, 23 Март 2024 - 13:35

  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11315
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8818
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:27

Она в кабинете терапевта весь приём. Маска иногда одна, иногда меняется. Так же перчатки. Все кашляют. Домашняя одежда в шкафу рядом. По логике мы(семья) должны были погибнуть в первые месяцы) Ну и домой она всегда приносит весь букет бактерий. За 30 лет уже у нас иммунитет к ним)



нова невідома хвороба
она была всегда. Просто диагноз писали иначе.

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#11316
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 13:34

  Дмитрій , я теж  коли перший раз захворів , прийшов в больнічку з температурою , офигів - душний кабінет , вікна зачинені , ніяких ламп кварцування . Сидить лікар дід якого визвали з пенсії на роботу , маска приспущена але в костюмі космонавта . Така ж сама санітарка .

  Потім , через місяць як я перехворів мені почали викручуючи  руки пропонувати вакцинуватися .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11317
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 14:31

А спеціально спланована операція масонів по загону населення в електронні концлагеря , хто зна . Я не вірю .

ці стереотипи про масонів.. навіщо ці страшилки.. будь-які спецслужби хочуть мати більше даних про людей, хто де як, це завжди згодиться, можеш звичайно у це не вірити, правда у це не вірити то приблизно як не вірити у те що небо синє.

Изменено: Мірик, 23 Март 2024 - 14:32

  • 0

#11318
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11857
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 23 Март 2024 - 15:37

З загоном вакцинуватись перегнули звичайно, але про якісь погані наслідки від вакцинації я би не перебільшував. Звичайна вакцина, як від сезонного грипу.
  • 0

#11319
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 16:10

З загоном вакцинуватись перегнули звичайно, але про якісь погані наслідки від вакцинації я би не перебільшував. Звичайна вакцина, як від сезонного грипу.

якби такі прості люди як я і ти моглиб от так просто зробити висновки звичайна вона чи ні.. тут великі розуми вірусології неможуть дійти якогось однозначного висновку корисні вони чи шкідливі, з різного роду ГРВІ організм має сам справлятись чи йому допомагати, ну і так далі.
  • 0

#11320
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10883
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 23 Март 2024 - 16:42

та їх мільйон,

Зрозуміло. Ні про що. ))


  • 0

#11321
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11057
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 23 Март 2024 - 18:03

 пару днів тому помер Уткін  від тромбу .

Ти того Уткіна бачив? 

 

 я особисто знаю пару здорових мужиків які раптово померли від тромбів .

в світлі того що досить багато інформації що тромби - результат прививок

Я теж і було це за 15-ть років до короновіруса і щеплень від грипу



 а різні противірусні вакцини як ти сам кажеш якщо задуматись визвали багато випадків серцево-судинних захворювань..

Сову на глобус
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#11322
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 18:11

Зрозуміло. Ні про що. ))

та звичайно, я теж так думаю, що той коронавірус ні про що, а двіжа наробили на весь світ.. хтось бабла скосив, хтось « курчат порахував і оклеймив», когось притримали в узді як Китай ну і так далі.. але головне вірити що ця корона така дивна хвороба яка вміє по команді взятись з нізвідки , а потім в один момент подітись в нікуди..

Сову на глобус

то до Шусмана, він через стільки часу вирішив що треба задуматись..

Изменено: Мірик, 23 Март 2024 - 18:11

  • 0

#11323
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15108
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 18:46

Ну скажи ж хоч одну, яка має сенс. ))

Відпрацювання технологий контролювання мас населення будь-яких соціальних прошарків. Зрозуміло, не прям заради цього замутили корону, але привід став дуже доброю нагодою для зацікавлених та був використаний  досить ефективно . І назви хоч одну державу, яка не зацікавлена у такій технологий в світлі поширення демократії та прав людині, коли інших засобів впливу майже не залишилось. Всі ж такі вумні,  що пальця у рота не поклади...


  • 0

#11324
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 18:48

  Мірик , переводити стрілки то ваша з Дімоном улюблена гра . Точніше його , але й ти до нього примкнув з радістю .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11325
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10883
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 23 Март 2024 - 18:53

Відпрацювання технологий

Эти технологии отработаны 200 лет назад и в нескольких вариантах. 

Действительно считаешь, что переполненные больницы  и массовые смерти от короны - инсценировки для отработки указанных тобой технологий? )))

Веришь в многомиллиардные потери толстосумов ради этой идеи поуправлять людом? Да они и так им успешно управляют. ))


  • 0

#11326
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 19:15

 я теж вважаю що світом керує на пятдесят відсотків хаос , на сорок девять природа й на пів відсотка товстосуми з масонами 


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11327
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15108
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 19:29

Эти технологии отработаны 200 лет назад и в нескольких вариантах.

"Больше товаров, хороших и разных"(с)
 
 
 

Действительно считаешь, что переполненные больницы и массовые смерти от короны - инсценировки для отработки указанных тобой технологий? )))

Это лишь
 

.. одна, яка має сенс.


Эксцесс исполнителя (точнее жопорукость причастных) на фоне не готовых систем здравоохранения никто не отменял. Как и сам вирус  .
 
 
 
 

Веришь в многомиллиардные потери толстосумов ради этой идеи поуправлять людом?

"Кто-то теряет, кто-то находит.." Борьба за влияние и управление - вечный процесс и двигатель прогресса на этой планете...
Это и есть  эволюция - естественный отбор плюс интеллект(из соседней темы). Если что-то можно сделать - это обязательно будет сделано рано или поздно. Страшно то, что диктуется это естественным отбором, а реализуется - при помощи интеллекта, т.е. в разы "эффективнее". Страшно, разумеется, только с точки зрения субстрата, на котором эксперимент проводится. Остальные акторы вполне довольны.

Изменено: Andre_71, 23 Март 2024 - 21:48

  • 0

#11328
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 21:17

Страшно, разумеется, только с точки зрения субстрата, на котором эксперимент проводится. Остальные акторы вполне довольны.

але чомусь ті на кому проводять експеремент, вперто вірять що експеремент проводиться виключно для того щоб зробити їм добре і послушно йдуть за трендом))
  • 0

#11329
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11857
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 23 Март 2024 - 21:26

але чомусь ті на кому проводять експеремент, вперто вірять що експеремент проводиться виключно для того щоб зробити їм добре і послушно йдуть за трендом))

Тут двояко. Нас всіх щепили від народження - БЦЖ, поліомеліт, дифтерія і т.д.
Також експеримент? Чи вже на завершальній стадії?
Про управління масами, користуючись нагодою, частково згоден.
Про те що вакцину кололи, щоби нашкодити, якось не дуже.
Тоді вже простіше тютюн чи алко відпустити у вільне плавання, заодно отримавши гарний відкат від виробників.
  • 0

#11330
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15108
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 21:45

Тут двояко. Нас всіх щепили від народження - БЦЖ, поліомеліт, дифтерія і т.д. Також експеримент? Чи вже на завершальній стадії?

 
Це зворотній бік медалі. Контрольоване стадо має бути здоровим, який сенс володіти та контролювати стадо, з якого не возьмеш ані молока, ані м'яса, чисельність якого падає та треба більше витрачатися на його лікування. Це навіть не сарказм та цинізм, це здоровий глузд та логіка - якщо ви(народ)  довірили нам(владі) керувати вами, то  ми будемо робити так, щоб цей процес мав  сенс та був максимально ефективним з точки зору керуючого. А ви потім ще подякуєте.
 
 
 

Тоді вже простіше тютюн чи алко відпустити у вільне плавання, заодно отримавши гарний відкат від виробників.


Тобто ти вважаєш, що  людство не зазнає депопуляції лише через складнощі доступу до всього цього "добра"?


Изменено: Andre_71, 23 Март 2024 - 21:49

  • 0

#11331
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21052
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Март 2024 - 22:07

bazl а що тютюн і алко не у вільному плаванні? Скільки не піднімають акциз і ренту менше курящих і пющих менше не стало, бо все у вільному доступі..

Нарахунок прививок обовʼязкових з дитинства без яких не пускають дітей ні в садочок ні в школу.. дивно це якось що дуже турбуються щоб ми не захворіли на полеміоліт, але якось ніхто не турбується що населення України скоротилось за 30 років в двічі..
Треба дивитись на цифри і факти, а не на те що нам втюхують під псевдоблагими намірами..

Я зараз залізу зовсім не у те тебе поле, не коронавірусне.., але б бувши на місці преза України, яб на кожному рамштайні, зібранні ООН чи ще десь у присутності на « елітних» стрілках постійно б задавав питання чому ви дбаєте за векцинацію дітей в Україні, але якось не дбаєте за виплати співставні з витратами на вакцинацію які б можна булоб пустити на стимуляцію народженості? Де ті фонди і програми які б виплачували вагомі суми по народжені першої і другої дитини? чому цього всього нема? Але такі фонди є на вакцинацію? Чому нема стимуляції і фінансування розвитку препаратів від гіпертонії? Про які вже років двадцять говорить Тодуров? Чому всі програми МВФ побудовані таким чином що головне це скорочення дефіциту бюджету за рахунок соціалки? А не наприклад знов ж стимулювання скажем утворення робочих місць і збільшення ВВП? І таких питань і прикладів десятки і сотні, а населення в Україні падає катастрофічними темпами.. про війну я взагалі нехочу згадувати, але якщо такі питання висунути на загал то вірогідніше всього той хто має вагу в суспільстві і доступ до міжнародних «елітних» тусовок якби задав такі питання то прожив би досить недовго.. ну принаймі при владі б точно не залишився..то мабуть якщо нас любʼязно заставляють щось колоти, ріжуть соціальні програми, заставляють воювати без зброї і так далі і всі ці фактори призводять повторюсь до катастрофічних втрат людського потенціалу то мабуть щось йде не так.. бо по інакшому я не розумію причинно наслідковий звʼязків..

П.с відповідати не обовʼязково, думки в « голос»
  • 0

#11332
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11857
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 23 Март 2024 - 22:36

Тобто ти вважаєш, що  людство не зазнає депопуляції лише через складнощі доступу до всього цього "добра"?

Ні звичайно, але якщо є завдання зменшити популяцію, то чом би й не скористатися, не одними вакцинами і війнами сапієнсів нищити.

Нарахунок прививок обовʼязкових з дитинства без яких не пускають дітей ні в садочок ні в школу.. дивно це якось що дуже турбуються щоб ми не захворіли на полеміоліт, але якось ніхто не турбується що населення України скоротилось за 30 років в двічі..

То різні речі. Поліомеліт - майже завжди інвалідність до кінця життя, смисл навантажуватм соціалку.
Якщо вже стоїть питання зменшення популяції, то чому би не взятися в першу чергу за ті країни, де народжуваність б'є всі рекорди.
Смисл війною Україну чи рашу обезлюднити, коли вони і так вимирають?
  • 0

#11333
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48845
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 22:42

Сову на глобус
Это в "Выбор авто" :sm13_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#11334
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17067
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 23 Март 2024 - 22:43

у кого є завдання зменшити популяцію , хто дає таке завдання ?

на карту подивіться . Нігерія , Пакістан , Індонезія , населення більше двухсот мільйонів . Єгипет сто двадцять , країни про які ми маємо дуже примарні уявлення ростуть , розвиваються .

 Ось скаже хто небуть із прихильників вселенского керівництва - Хто . Ротшильди , Рокфелери ? 


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#11335
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15108
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 22:52

Якщо вже стоїть питання зменшення популяції, то чому би не взятися в першу чергу за ті країни, де народжуваність б'є всі рекорди.

З раціональної точки зору, бо в тих країнах питоме споживання ресурсу в перерахунку на людину  на порядок нижче, аніж у розвинутих.

Лозунг "Треба не менше витрачати, а більше заробляти!" виявився хибним: таки треба менше витрачати, для здоров'я корисніше, як виявилось... :sm13_:



 

 

у кого є завдання зменшити популяцію , хто дає таке завдання ? .....- Хто . Ротшильди , Рокфелери ?

Здоровий глузд та еволюція. Зжерти все навкруги та здохнути з голоду у власному гівні - так собі ідея. Точніше ідея може і нічого с точки зору споживача, але тупікова...


Изменено: Andre_71, 23 Март 2024 - 22:53

  • 0

#11336
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2431
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 23 Март 2024 - 23:01

З загоном вакцинуватись перегнули звичайно, але про якісь погані наслідки від вакцинації я би не перебільшував. Звичайна вакцина, як від сезонного грипу.

 

Как бы это деликатно сказать..., есть такой поганий наслідок - у вакцинованого отказывают в приеме спермы (в клиниках искусственного оплодотворения). 

 

Пс:  я не сдавал))) 


  • 0

#11337
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48845
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 23 Март 2024 - 23:09

я не сдавал
Отказали?

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#11338
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11857
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 23 Март 2024 - 23:40

у вакцинованого отказывают в приеме спермы (в клиниках искусственного оплодотворения)

А як по ньому видно, світиться в темноті?)

Маю особистий приклад, що із насінням все в порядку і в природний спосіб)

Изменено: bazl, 23 Март 2024 - 23:44

  • 0

#11339
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11057
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 24 Март 2024 - 00:37

Как бы это деликатно сказать..., есть такой поганий наслідок - у вакцинованого отказывают в приеме спермы (в клиниках искусственного оплодотворения).

А у переболевшего короной? :sm12_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#11340
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2431
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 24 Март 2024 - 12:00

Отказали?

Я не пытался)



А як по ньому видно, світиться в темноті?)

Маю особистий приклад, що із насінням все в порядку і в природний спосіб)

База какая-то есть кому делали прививку от короны)

ПС: можешь пойти стать донором))



А у переболевшего короной? :sm12_:
 

Речь о прививках от нее  :smile44:


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых