Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Astra J 2011 1.7DSports Tourer Cosmo

Astra J Sports Tourer Cosmo

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
283 ответов в теме

#281
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 22 Февраль 2023 - 12:34

В тебе ж активна антена, провіряй чи до неї напруга доходить.

На рідній магнітолі радіо працює відмінно, на тесла-стайл радіо ніяк не запрацювало, як з комплектним перехідником під антену так і з додатковим живленням. Після додавання живлення на антену стало трохи краще, але сигнал дуже слабий. Можливо якийсь брак в самій магнітолі щодо радіомодуля. Ми про це вже рік назад спілкувались
 

Відносно квіка, у мене авто бензинове сюди квік не потрібен, його і не ставили, так як бенз гріється за 5 хв. Але під квік всє у мене є, проводка, предохранітелі і тд. Тему цю ще 4 роки назад мусолив, та і в групі кожного місяця починаючи з жовтня про квік теревені. Багато людей думають шо він в них не працює, а наспраді працює. Алгоритм його роботи, він не буде дути як дуйчік кімнатний що гаряче руці буде, він гоне злегка тепле повітря.

Я в цій темі викладав інформацію, з замірами температури на виході, дійшли до висновку що мій квік не працює, тому що температура підіймається від прогрівання двигуна, а не за допомогою квіка

Спойлер

 

 

 коли наприклад ти скажеш а давай відправлю тобі квік а ти на місці його провіриш в авто у кого він стоїть, у нас в Дніпрі є з квіком машини, різниця тільки в проводах управління вони двох типив.

Це конструктив, тільки відправляти у Дніпро навряд я буду, при бажанні це у Києві зроблю, тут також своя тусовка по J, якось їздив :ad_new:

Я знаю, є на 3 та 4 піни, в мене на 4 але 3 дроти підходять у роз'єм


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#282
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1161
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано 22 Февраль 2023 - 13:35

Після додавання живлення на антену стало трохи краще, але сигнал дуже слабий.

то напевне такий підсилювач у магнітолі, бо в мене нормально працює, за містом трошки гірше, але не критично


  • 0

#283
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 02 Март 2023 - 15:54

то напевне такий підсилювач у магнітолі, бо в мене нормально працює, за містом трошки гірше, але не критично

В тебе також китай-балалайка чи рідна?

 

За півтора роки, проїхав трохи більше 10 тис км. Позавчора було проведено ТО, замінив фільтра масляний, повітряний та паливний. Мастило GM 5W30 пішло 5 літрів. Також була замінена зливна пробка піддону, яку пошкодили при минулій заміні мастила. Після заміни паливного, повітря вигнали з патрубків під капотом, як необхідно, акумулятор не посадили.


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#284
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1161
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано 03 Март 2023 - 09:31

В тебе також китай-балалайка чи рідна?

китай, там і тема була обговорювали. Я коли вибирав, читав про них, то на деяких китайках народ жалівся шо радіо погано робить


  • 0





Также с меткой «Astra J, Sports Tourer, Cosmo»

1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых