Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Проблема з холодним запуском..


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
144 ответов в теме

#36
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 00:24

якщо когось образив можете вийти через вікно скрізь яке я зайшов,
Ну хоч  на оголошення загального результату від наданих порад спільнота може  розраховувати? :sm13_:
  • 0

#37
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 07:20

Ну хоч на оголошення загального результату від наданих порад спільнота може розраховувати? :sm13_:

Незнаю скільки часу піде на позитивний результат, але я відповім за результат, та на далі буду описувати що відбувається.
  • 0

#38
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1629
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 09:06

Йопт, напали на людину... наче ж адекватно реагує. Alikovich, з приводу температурного датчика також є сумніви. До речі, з чого почалась проблема?


Andre_71, по самодіагностиці через "сеттінг" на меріві корисна виявилось тільки напруга (моніторив з приводу неорігінального РР генератора), бо температурний показометр є, все ОК, а по табло діагностики каже 73*. Астру Н ще не дивився, не доїхав.  


Изменено: Юрий Сергеевич, 27 Декабрь 2023 - 09:09

  • 0

ПТН ПНХ


#39
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 13:04

а по табло діагностики каже 73*.

А запалення було увімкнуто?  Бо 73 зазвичай показує або при вимкненому, або якщо є обрив ланки датчика.



 

 

До речі, з чого почалась проблема?

Я так зрозумів з придбання авта... :sm13_:


Изменено: Andre_71, 27 Декабрь 2023 - 14:50

  • 0

#40
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1306
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 13:21

     А що ви хотіли. Стан "іздить" не дорівнює стану "все працює відмінно". Під вранішній настрій я запускаю машину без магнітоли і жінка повинна помовчати пару хвилин, хоча вона не дуже і балакуча, це я творець творів... Поки починаю рухатися прислухаюся який такт двигуна, при зупинці встигаю відчути холостий хід. Якщо без питань, то без питань. Інформація накопичується за декілька поїздок, може заглянути до свічок, доречі коли заглядував вже не пам"ятаю, може влітку чи весною.... :blush:  Мабуть пора, бо інколи починає збоїти такт.

   А тут власниця жінка... Воно їй треба. В моєї сусідки мастило років три не мінялося поки фільтр не почав вилазити назовні. Чи людина у мене у  дворі, запускає свою Таврію на підвищених щоби завелася взагалі. :smile423:

   Ну нічого, Астрочка доведеться до нормального стану, буде працювати нормально.


Изменено: baton45, 27 Декабрь 2023 - 13:25

  • 0

#41
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1629
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 15:43

А запалення було увімкнуто?
На заведеному двигуні. У меріві є показчик температури на табло. А "73" там не зрозуміло про що, якісь літери спереду))
  • 0

ПТН ПНХ


#42
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 15:52

На заведеному двигуні. У меріві є показчик температури на табло. А "73" там не зрозуміло про що, якісь літери спереду))

Зрозуміло. Дуже не заглиблювався в цю тему для Меріви. Може хто  більш обізнаний підкаже що там до чого.


  • 0

#43
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 22:28

Йопт, напали на людину... наче ж адекватно реагує. Alikovich, з приводу температурного датчика також є сумніви. До речі, з чого почалась проблема?

Andre_71, по самодіагностиці через "сеттінг" на меріві корисна виявилось тільки напруга (моніторив з приводу неорігінального РР генератора), бо температурний показометр є, все ОК, а по табло діагностики каже 73*. Астру Н ще не дивився, не доїхав.


Та на холодну я сьогодні дивився по БК різниця 3град , придбав авто з такою проблемою, запускалася на холодну тільки з додаванням спрею в дросель, і трохи трусить її, я замінив свічки її перестало трусить, працювала рівно, оберти не плавали але на холодну запуск такий самий з спреєм, поліз до паливної рампи звернув увагу що тиск малий навіть на "глаз" , просто стрічка невеличка, якщо не помиляюсь щ відти повинно добре чмихнуть, тобто своїх мініму 3 атм повинно було дунути, але ні, взявся до промивки фільтра, промив , стало трохи краще але теж всьоголиш струйка невеличка з рампи , і тиск в рампі взагалі не тримався, поліз знову туди, замінив моторчик на Меган 1 , вже майже нормас був тиск але не трималося в рампі і потім і тей тиск пропав, підкинув з розборки оригінальний паливний насос в зборі по началу тиск на "глаз" Норм але сама тільки биркнула але не запустилась, антисилікону пшикнув в дросель запустилась, але робота не стабільна її трусить і згодом взагалі заглохла, 'проізводітельность " Насоса мала я так зрозумів на першому хоч працювала чітко,... Виріши1 напевно фільтер в зборі замовою новий, зато буду знати що там Римської не потрібно... Думав ще датчик коліна але поставив новий для проби то взагалі навіть з спреєм не запустилась, поставив старий датчик, запустилась з спреєм і чьотко робила, Коли прогрівається то запускається сама без проблем, лишався на вулиці на півтори години, приходив і вона щапускалась це на першому насосі, не дай бог звичайно що ЄБК не ту суміш мішає і потрібно буде ремонтувати ЄБК, але я надіюсь що заміна насоса допоможе, і можливо промивка форсунок, скажу зразу манометри не мріяв тиск, манометр відновився працювати, поставлю новий насос дай тоді заміняють другим манометром, але вона попрацювала 2 хв і даччик температури показав 35 град, не знаю чи нормас це чи багато...

А що ви хотіли. Стан "іздить" не дорівнює стану "все працює відмінно". Під вранішній настрій я запускаю машину без магнітоли і жінка повинна помовчати пару хвилин, хоча вона не дуже і балакуча, це я творець творів... Поки починаю рухатися прислухаюся який такт двигуна, при зупинці встигаю відчути холостий хід. Якщо без питань, то без питань. Інформація накопичується за декілька поїздок, може заглянути до свічок, доречі коли заглядував вже не пам"ятаю, може влітку чи весною.... :blush: Мабуть пора, бо інколи починає збоїти такт.
А тут власниця жінка... Воно їй треба. В моєї сусідки мастило років три не мінялося поки фільтр не почав вилазити назовні. Чи людина у мене у дворі, запускає свою Таврію на підвищених щоби завелася взагалі. :smile423:
Ну нічого, Астрочка доведеться до нормального стану, буде працювати нормально.


Надіюсь, взагалі авто комфортне і з виду норм, свічки змінив зразу коли запустилась працювала рівно без перебоїв

А що ви хотіли. Стан "іздить" не дорівнює стану "все працює відмінно". Під вранішній настрій я запускаю машину без магнітоли і жінка повинна помовчати пару хвилин, хоча вона не дуже і балакуча, це я творець творів... Поки починаю рухатися прислухаюся який такт двигуна, при зупинці встигаю відчути холостий хід. Якщо без питань, то без питань. Інформація накопичується за декілька поїздок, може заглянути до свічок, доречі коли заглядував вже не пам"ятаю, може влітку чи весною.... :blush: Мабуть пора, бо інколи починає збоїти такт.
А тут власниця жінка... Воно їй треба. В моєї сусідки мастило років три не мінялося поки фільтр не почав вилазити назовні. Чи людина у мене у дворі, запускає свою Таврію на підвищених щоби завелася взагалі. :smile423:
Ну нічого, Астрочка доведеться до нормального стану, буде працювати нормально.


Надіюсь, взагалі авто комфортне і з виду норм, свічки змінив зразу коли запустилась працювала рівно без перебоїв

А що ви хотіли. Стан "іздить" не дорівнює стану "все працює відмінно". Під вранішній настрій я запускаю машину без магнітоли і жінка повинна помовчати пару хвилин, хоча вона не дуже і балакуча, це я творець творів... Поки починаю рухатися прислухаюся який такт двигуна, при зупинці встигаю відчути холостий хід. Якщо без питань, то без питань. Інформація накопичується за декілька поїздок, може заглянути до свічок, доречі коли заглядував вже не пам"ятаю, може влітку чи весною.... :blush: Мабуть пора, бо інколи починає збоїти такт.
А тут власниця жінка... Воно їй треба. В моєї сусідки мастило років три не мінялося поки фільтр не почав вилазити назовні. Чи людина у мене у дворі, запускає свою Таврію на підвищених щоби завелася взагалі. :smile423:
Ну нічого, Астрочка доведеться до нормального стану, буде працювати нормально.


Надіюсь, взагалі авто комфортне і з виду норм, свічки змінив зразу коли запустилась працювала рівно без перебоїв
  • 0

#44
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48965
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 23:04

Тиск "на глаз"? Ню-Ню.

Манометр в рампу все стае зрозумило


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#45
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 23:36

Тиск "на глаз"? Ню-Ню.
Манометр в рампу все стае зрозумило

Встановлю новий насос тоді заміряю, буду знати що там все ок буду копати далі..
  • 0

#46
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 23:45

і можливо промивка форсунок

наверное хочешь на ультразвук отнести? Добьёшь все сразу. 

 

Проверить крепление/фиксацию обратного клапана. Были случаи, что забывали пригнать предохранительную пластину и клапан выщёлкивался. Давление в минимум и сбрасывалось. Проверить клапан подключив через редуктор к воздушному компрессору. Добавляя давление видно на каком открывается клапан. Проверить шланги на трещины и свищи. очень часто они текут под давлением.

Форсунки так же можно проверить на распыл не отходя от авто. Снять рампу. Вытянуть реле бензонасоса. Поставить перемычку и подать на насос питание, не прокручивая мотор. Просто вкл зажигание.

Спойлер

 

 "Поставить перемычку и подать на насос питание" - всегда так скачиваю излишки бензина из бака, когда с собой не было тары.

Спойлер


Изменено: Дмитрий Владимирович, 27 Декабрь 2023 - 23:55

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#47
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48965
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Декабрь 2023 - 23:58

Встановлю новий насос тоді заміряю, буду знати що там все ок буду копати далі..
:sm13_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#48
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:05

:sm13_:

Друг ти тільки комени даєш чи ще й іноді щось толковое пишеш?
  • 0

#49
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1652
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:08

наверное хочешь на ультразвук отнести? Добьёшь все сразу. 

 

 

Да ладно???А можно поподробнее физику процесса?И не из "я где то читал" а из личного опыта?



Друг ти тільки комени даєш чи ще й іноді щось толковое пишеш?

То Петросян местный,не обращай внимание


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#50
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:13

наверное хочешь на ультразвук отнести? Добьёшь все сразу.

Проверить крепление/фиксацию обратного клапана. Были случаи, что забывали пригнать предохранительную пластину и клапан выщёлкивался. Давление в минимум и сбрасывалось. Проверить клапан подключив через редуктор к воздушному компрессору. Добавляя давление видно на каком открывается клапан. Проверить шланги на трещины и свищи. очень часто они текут под давлением.
Форсунки так же можно проверить на распыл не отходя от авто. Снять рампу. Вытянуть реле бензонасоса. Поставить перемычку и подать на насос питание, не прокручивая мотор. Просто вкл зажигание.

Спойлер


"Поставить перемычку и подать на насос питание" - всегда так скачиваю излишки бензина из бака, когда с собой не было тары.
Спойлер

Дякую велике, порада толкова, але всерівно вирішив новий насос ставити, а з форсунками ультразвуку ні це точно, а промити в домашніх умовах було б непогано, зніму рамку і подивлюсь на них. Як функціонують

Да ладно???А можно поподробнее физику процесса?И не из "я где то читал" а из личного опыта?


То Петросян местный,не обращай внимание


Петросян хех

Да ладно???А можно поподробнее физику процесса?И не из "я где то читал" а из личного опыта?


То Петросян местный,не обращай внимание


Петросян хех
  • 0

#51
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48965
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:19

Alikovich, ты пиши, пиши.  :ad_new:  


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#52
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:36

Да ладно?

Лично ты чистил с этого мотора? Я не пробовал и не собираюсь. Не однократно читал на разных ресурсах про эти форсунки. После УЗ нарушается герметичность. На фото выше моя форсунка ни разу на мытая при пробеге в 200 050км. Да и сейчас она так же выглядит.

А вот это фото было сделано в прошлом году при пробеге 367 000. Снимался впуск по причине физического удаления твинпорта и всего с ним связанного. Так же ЭГР и вторя лямбда отшиты. Спасибо Сергею. 

Спойлер

 

вирішив новий насос ставити

всегда ремонты начинаются от решения проблемы от бесплатного. Зачем тебе два насоса?)


Изменено: Дмитрий Владимирович, 28 Декабрь 2023 - 00:41

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#53
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 00:36

а промити в домашніх умовах було б непогано,

Дволітрова пластикова пляшка з кока-коли гарантовано тримає 1,5 бара тиску. Колісний золотник у кришку та  шланг на рампу, 1\3 бутилки Wins-у, качнути шинним насосом 1,5 бара та і подаючи   живлення імпульсами  декілька хвилин цілком  досить, щоб  привести форсунки у робочий стан, якщо вони забруднені. Це вже якщо зовсім "на колінці" робити. Але зазвичай   навіть забиті форси не викликають проблем із запуском, проявлюється це здебільше на  потужних режимах. До речі, який розход показує БК на повністю прогрітому движку на х.х.?

 

 

Alikovich, а де машина теріторіально знаходиться?


  • 0

#54
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1652
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 01:21

Лично ты чистил с этого мотора? Я не пробовал и не собираюсь. Не однократно читал на разных ресурсах про эти форсунки. После УЗ нарушается герметичность.

Много всяких разных чистил в своё время,свои раз десять точно,просто,от нефиг делать :sm13_:  и все живые.А герметичность нарушается когда они недочищены,на пол пути,когда только часть налёта отмылась,дальнейшая чистка всё исправляла


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#55
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 01:58

Низколетящий, мы говорим за форсунки от Z1.6XEP? Или за все в общем?

По теме: https://www.opel-clu...unki-na-z16xep/


Изменено: Дмитрий Владимирович, 28 Декабрь 2023 - 02:03

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#56
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 07:29

Дволітрова пластикова пляшка з кока-коли гарантовано тримає 1,5 бара тиску. Колісний золотник у кришку та шланг на рампу, 1\3 бутилки Wins-у, качнути шинним насосом 1,5 бара та і подаючи живлення імпульсами декілька хвилин цілком досить, щоб привести форсунки у робочий стан, якщо вони забруднені. Це вже якщо зовсім "на колінці" робити. Але зазвичай навіть забиті форси не викликають проблем із запуском, проявлюється це здебільше на потужних режимах. До речі, який розход показує БК на повністю прогрітому движку на х.х.?
Як
о не ив вся бо не знав як, а зараз на цьому насосі нормально не працює щоб подивитись.

Alikovich, а де машина теріторіально знаходиться?

Київська область

Лично ты чистил с этого мотора? Я не пробовал и не собираюсь. Не однократно читал на разных ресурсах про эти форсунки. После УЗ нарушается герметичность. На фото выше моя форсунка ни разу на мытая при пробеге в 200 050км. Да и сейчас она так же выглядит.
А вот это фото было сделано в прошлом году при пробеге 367 000. Снимался впуск по причине физического удаления твинпорта и всего с ним связанного. Так же ЭГР и вторя лямбда отшиты. Спасибо Сергею.

Спойлер



всегда ремонты начинаются от решения проблемы от бесплатного. Зачем тебе два насоса?)

Стартй не качає так як треба це очевидно, новий поставлю то хоч буду зеати що туди не потрібно лізти
  • 0

#57
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 10:40

Доречі хто скаже що краще Магнетті Марелі насос трохи дешевший чи Бош?
  • 0

#58
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 10:55

Стартй не качає так як треба це очевидно
Я бы сперва убедился с целостностью шлангов и их перегибами. Можно так собрать с пеперегибом шланга от колбы до клапана, что глохнет и при 1500об/мин.

 

Что дал прогрев ЭБУ феном?

 

Зы: при цитировании выделяешь нужный текст и жмёшь "Вставить ник или выделенный текст".


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#59
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 12:04

Я бы сперва убедился с целостностью шлангов и их перегибами. Можно так собрать с пеперегибом шланга от колбы до клапана, что глохнет и при 1500об/мин.

Что дал прогрев ЭБУ феном?

Зы: при цитировании выделяешь нужный текст и жмёшь "Вставить ник или выделенный текст".

Фен нічого не дав, шланги загибів не мають
  • 0

#60
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 12:12

разъём с датчика, что на термоблоке(возле термостата) снимал перед холодный пуском? Запуск без подключённого датчика.

 

Так же можно снять разъём на гофре от воздушного фильтра. Это датчик температуры всасываемого воздуха. При отключении ЭБУ будет видеть Т как в -40*. Смесь обогатится. 


Изменено: Дмитрий Владимирович, 28 Декабрь 2023 - 12:31

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#61
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 15:47

Як о не ив вся бо не знав як, а зараз на цьому насосі нормально не працює щоб подивитись.

БК, якщо увімкнений програмно, то  пише розход на стартовому екрані дісплея після увімкнення запалення.
В тебе GID, як я зрозумів?
Який вигляд має екран після запуску, правий чи лівий?
3cxte4ilgmfvptmustzapvec2.jpg


Изменено: Andre_71, 28 Декабрь 2023 - 15:48

  • 0

#62
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 19:19

разъём с датчика, что на термоблоке(возле термостата) снимал перед холодный пуском? Запуск без подключённого датчика.
 
Так же можно снять разъём на гофре от воздушного фильтра. Это датчик температуры всасываемого воздуха. При отключении ЭБУ будет видеть Т как в -40*. Смесь обогатится.

І те і те відключив нічого не поменялось

БК, якщо увімкнений програмно, то  пише розход на стартовому екрані дісплея після увімкнення запалення.
В тебе GID, як я зрозумів?
Який вигляд має екран після запуску, правий чи лівий?3cxte4ilgmfvptmustzapvec2.jpg

Справ тей що, я мав на увазі температуру ОР не знав як подивитись, зараз в курсі дякую

БК, якщо увімкнений програмно, то  пише розход на стартовому екрані дісплея після увімкнення запалення.
В тебе GID, як я зрозумів?
Який вигляд має екран після запуску, правий чи лівий?3cxte4ilgmfvptmustzapvec2.jpg

Справ тей що, я мав на увазі температуру ОР не знав як подивитись, зараз в курсі дякую
  • 0

#63
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 19:31

на термоблоке(возле термостата)
не перепутал с разъёмом подогревателя на термостате?

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#64
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15153
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 19:44

Справ тей що, я мав на увазі

Строка Inst. consumpt. - це миттевий розход  палива. На цьому двигуні при робочій температурі (100-105*С) на х.х.  має буте значення 0,6 - 0,7 при вимкнутому конденціонері.  Грішити на забруднення форсунок можна, якщо це значення буде більше, коли через забиті форси ЄБК підвищує імпульс впорску, що і відображує розход в БК. Тобто якщо  вдасться запуститись та нагріти двіжок до робочої температури, то по цьому показнику можна зробити деякі висновки аби не робити зайвих рухів.

 

 

 

 

не перепутал с разъёмом подогревателя на термостате?

Приєднаюсь до уточнення, бо саме  підігрів термосу перший "проситься до рук".

Хоча з огляду на

але вона попрацювала 2 хв і даччик температури показав 35 град,
то датчик ОР має бути в межах  прийнятного.

 


Изменено: Andre_71, 28 Декабрь 2023 - 20:02

  • 0

#65
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 28 Декабрь 2023 - 22:45

не перепутал с разъёмом подогревателя на термостате?

не зпутав


Строка Inst. consumpt. - це миттевий розход палива. На цьому двигуні при робочій температурі (100-105*С) на х.х. має буте значення 0,6 - 0,7 при вимкнутому конденціонері. Грішити на забруднення форсунок можна, якщо це значення буде більше, коли через забиті форси ЄБК підвищує імпульс впорску, що і відображує розход в БК. Тобто якщо вдасться запуститись та нагріти двіжок до робочої температури, то по цьому показнику можна зробити деякі висновки аби не робити зайвих рухів.




Приєднаюсь до уточнення, бо саме підігрів термосу перший "проситься до рук".
Хоча з огляду на то датчик ОР має бути в межах прийнятного.

Дякую за пораду, встановлю насос з наступного тижня та зроблю чищення дросельної, запущу прогрію та зроблю фото та скину...
  • 0

#66
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17960
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 29 Декабрь 2023 - 18:02

Фен нічого не дав

Тоді це насос


  • 0

#67
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 29 Декабрь 2023 - 19:47

Тоді це насос

Дай боже щоб він
  • 0

#68
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 02 Январь 2024 - 11:58

Всім привіт та з новим роком, хлопці є питання, поки їде до мене паливний насос я подумав про те що можливо зняти Твін порт та ЄГР і почистити, по інформації з інтернету, коли забиті канали воно теж може забіднювати суміш, чи може я неправильно зрозумів?
  • 0

#69
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8830
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 02 Январь 2024 - 12:51

Alikovich, в режиме пуска они не участвуют.  А почистить не помешает.


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#70
Alikovich

Alikovich

    Частый гость

    • Сообщений 28
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel Astra H
  •  
  • Регистрация: 25.12.2023

Опубликовано 02 Январь 2024 - 14:25

Alikovich, в режиме пуска они не участвуют. А почистить не помешает.


Зрозумів, дякую.
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых