Перейти к содержимому


Реклама









Фото

смикається коли газую - Opel Corsa B 1995


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
66 ответов в теме

#36
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1570
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 18:48

про французьких виробників говорять зі сміхом крізь сльози

Французів навіть у ремонт ніхто не хоче брати )))))

   Відмазки малокомпетентних людей)) З власногоо досвіду: Все підходить, робив від заміни двигуна, капремонту головки на 16 клап. до звичайного обслуговування...


  • 0

ПТН ПНХ


#37
Igor C.

Igor C.

    Авторитет

    • Сообщений 1991
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь Чумак
  • Город:Odessa
  • Авто:Opel Astra G
  •  
  • Регистрация: 15.02.2010

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 19:20

"Французи" вони як фломастери.

Є досить достойні авто, точніше були.  "Альпіна", 406-й Пежо, але то вже історія, таких зараз не роблять.

Зараз французькі інженери приходять на роботу з великого бодуна, придумують двигун  1,2 Puretec,  започатково з люфтом коленвалу,  потім дивляться на це й хкажуть - "та пофіг", як у них це завжди -  " apres nous le deluges",

і спокійно йдуть пити вино далі))))))


  • 0

#38
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1570
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 09:05

  Нє, ну ми ж тут про старе надійне 1.5д, 1.6-2.0і (рено)... а багато чого (опель в т.ч.) з 2006-10 років трохи.... кхм... одноразове((


  • 0

ПТН ПНХ


#39
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 09:33

Ремінь грм bosch 1 987 949 459

Ремінь сам по собі не рветься. Причиною обриву у 90% є клин чи перекос водяної помпи чи натяжного ролика. Тому забий або міняй все. Заміна тільки ремня не має змісту.


  • 0

#40
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2936
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 09:39

Доречі, брав прокладку випускного колектора на свою Вектру - продавець знайомий, сказав оригінал але пакує його зараз якась арабська країна бо специфічні написи на етикетці  :faceoff: А може зроблений для того ринку - хз.


Изменено: sapphir, 16 Февраль 2024 - 09:40

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#41
asiancars

asiancars

    Дока

    • Сообщений 737
  • Возраст: 38
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 09:55

продавець знайомий, сказав оригінал але пакує його зараз якась арабська країна бо специфічні написи на етикетці  

 

 

:smile284:


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)


#42
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 10:10

>>> Ремінь сам по собі не рветься. Причиною обриву у 90% є клин чи перекос водяної помпи чи натяжного ролика. Тому забий або міняй все. Заміна тільки ремня не має змісту.

Це було ще на кадіку, я приїхав з іншою проблемою, майстер посвітив щоб мені показати мій ремінь - ти коли його взагалі міняв? В мене тоді ще не було звички записувати в блокнот дату заміни кожної запчастини. Ремінь від старості в мене хоч і не рвався, але по боках вже почав пускати ніби окремі нитки. Майстер каже - просто якогось прекрасного дня станеш на трасі і всьо. Тепер міняю ще перед рекомендованим кілометражем, бо якість запчастин навіть солідних виробників знизилася. Міняти пов'язані запчастини теж варіант, просто зараз не можу все зразу, бо не потягну по грошах.


Изменено: marco, 16 Февраль 2024 - 11:19

  • 0

#43
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 12:01

Міняти пов'язані запчастини теж варіант, просто зараз не можу все зразу, бо не потягну по грошах.

З ремінем ГРМ завжди міняють ролики, це аксіома, помпа, залежно від стану, може є інформація, шо її хоч 2-3 ТО тому міняли, якщо ні, то і її під заміну


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#44
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 13:16

бо не потягну по грошах.
Может велосипед?

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#45
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 13:17

Может велосипед?

Байдарка. Недалеко річка.


  • 0

#46
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24841
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 22:08

Может велосипед?

+1


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#47
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 16 Февраль 2024 - 23:59

Я так класно наїздився на велосипеді, наприклад коли віддав кадік на СТО а назад нема чим. Так в двох словах не поясниш, я просто живу в курортній місцевості далеко від цивілізації, автобус їздить один раз на добу туди і один раз на добу назад, але лише в робочі дні і лише до міста типу "районний центр". Добре що в мене там на кадіку експедиційний багажник, причепив велосипед і назад 15 км кручу педалі. Але то ще нічо, а от коли подзвонили і сказали що готово, можна забирати - а тут якраз випав сніг і вже на велі ніяк. А це субота, автобус взагалі не їздить. Ну що робити. Написав на картонці назву куди я добираюся і йду пішки, їде машина - показую табличку. Так пройшов десь 4 км з 15, нарешті зупиняється машина, а це поліція. Підвезли, правда ззаду двері відкриваються в них лише зовнішньою ручкою, ну ось така була пригода. І таким способом довелося добиратися декілька разів, щоправда більше поліція не траплялася. Ну а на опелі в мене поки що багажника нема, велосипед нема як везти. Ясно що тепер стараюся все замовляти всі запчастини в поштомат під вікном, а робити все що зумію самостійно (що не зумію - дивлюся відео і стараюся все ж навчитися). Коли все ж доведеться залишати опель на СТО, то доведеться там сидіти поки не зроблять.

 

Все одно ці всі недоліки тут то дрібниці... Головне що на голову дітям нічого не прилітає...


Изменено: marco, 17 Февраль 2024 - 00:01

  • 0

#48
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 17 Февраль 2024 - 01:28

наїздився на велосипеді.......................доведеться там сидіти

 

я в 23 году проехал на велосипеде более 3000км, а на авто меньше. Около 500. Почти две заправки газа) И шо? Тебе наверное лет восемьдесят?)


Изменено: Дмитрий Владимирович, 17 Февраль 2024 - 01:47

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#49
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 17 Февраль 2024 - 01:31

я в 23 году проехал на велосипеде более 3000км, а на авто меньше. Около 500. Почти две заправки газа)

 И шо? Тебе наверное лет восемьдесят?)

 

Та нішо, я в принципі теоретично дуже за спорт і прикольно поїздити часом, просто на практиці в мене в основному сидячий або напів-лежачий спосіб життя, 90 кг і живіт "п'ятий місяць вагітності". Програміст я.


  • 0

#50
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 17 Февраль 2024 - 12:20

Програміст і бідна сім"я? Це мабуть на закордонних хлібах так вас зустрічають. Та то все може бути тимчасове.

Кажеш напівлежачий спосіб. Це вже друже ти себе так любиш, або НЕ любиш.

     У 18 році в 47 рорків мене накрила невралгія шиного відділу. До того я помірно займався усякими вправами без фанатизму, за все життя викурив цигарок 10 бо організм цю гидоту не сприймає, випити міг відносно рідко під велике бажання, бо знову для організму гидота. Короче напівдрищ з метрдевяносто.

     Та коли почало хитати, паморочитися, провалюватися память, почалися панічні атаки, почав бистро стомлюватися і прокидатися втомленим, вночі стукав пульс прямо в голові серед сну, все почало в"янути по чоловічій частині, депресивний стан прийшов, а років за 5 до того я почав поступово задихатися у замкнених та душних приміщеннях (що вже було сигналом до кисневого голоду) то мені поставили вирок сидіти на судинних ліках і інших психотропах дуже довго, кожні півроку у прокачку. Головною причиною як потів виявилося була проблема у шийному відділі, відносно вяла мускулатура спини та шиї давали взнаки на остеохондрози та защімлення судин у напрямку потилиці, а там йде дві артеріії крові із чотирьох. Шийний відділ взагалі самий небезпечний, пляшкове горло так кажуть спеціалісти.

    Так от поки сам ще й після ковіду не почав дивитися на своє життя по іншому, не взявся за вправи для спини, шиї, не купив велика, почав посилено віджиматися, купив кільця дорослі на турнік, гирі легкі на 8 кг для кросфіту.... Тоді діло пішло. Мало того що я ожив, всі взнаки болячок просто розтаяли. З 20- року жоднеої таблетки по невралгії не прийняв вже. Бо ліками стали вправи над собою. Скинув орієнтовно років 15. Але вагу набрав. В основному це мязова вага. Є звісно і елементи декору у вигляді первної почерьовини  :sm13_:, то шоби жінка не комплексувала від мене, але систематичні вправи вже без фанатизму, але обовьязково ситематично. Літом коли у футболці то від накачаних плечей та грудини дівчата аж очі закатували, можливо від контрасту та змін.

     Я розумію що у моєму віці це вже сивина у бороду біс у ребро та що поробиш, при такому темпі років 15 хотілось би протриматися то списання і пенсонери. Так що не рослабляй булки, працюй. :smile423:Нехай тобі буде моя байка невеликим натхненням. Це ще я мовчу про курс психотерапії, і всього що я потім проаналізував на вже свіжу голову. Та то вже трохи вищий рівень. Тут хоч би ходити навчитися спочатку.  :sm13_: Я вже чого багато міг би про тебе тобі в очі розповісти, але ж це нікому не потрібне зараз, може з віком доростеш, поступово. То всьо в принципі нормально. То так практично у всіх, можеш повірити. Тому з точки зору усереднення нормально.  :ad_new: Так що бажаю успіхів!


Изменено: baton45, 17 Февраль 2024 - 12:38

  • 0

#51
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 17 Февраль 2024 - 13:24

То так практично у всіх, можеш повірити.

Брехня! Пью, курю, на велеке катаюсь, на девок заглядаюсь :sm13_: Средняя прогулка велосипедом 40-50км. Жизнь коротка, надо успеть попробовать всё!

Спойлер

 


Изменено: Дмитрий Владимирович, 17 Февраль 2024 - 13:31

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#52
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 17 Февраль 2024 - 17:07

Програміст і бідна сім"я? Це мабуть на закордонних хлібах так вас зустрічають. Та то все може бути тимчасове.

Кажеш напівлежачий спосіб. Це вже друже ти себе так любиш, або НЕ любиш.

Тут знову - або все розказувати "від діда-прадіда", або нічого.
 
Таки доведеться від прадіда. Бо він був господарем, ні не так: ГОСПОДАРЕМ. Це коли комуняки прийшли то він став куркулем, а до комуняк на наших теренах були закони Австро-Угорщини і довоєнної Польщі, які ніяк не заважали заробляти чесно своєю працею. Ну й відповідно купувати землю, побудувати хату, навіть шматок свого лісу мав. І от коли прийшли комуняки, але ще не до нас, а в сусідні землі за річкою Збруч, і там влаштували Голодомор, то де-не-де через річку змогли перебратися поодинокі біженці. Ото в нас був прекрасний врожай, а там через річку люди мусили їсти власних дітей. Більше в нас інформації ніякої не було, тільки від цих поодиноких біженців. Відповідно їм вірили лише українці. І ось почали організовувати допомогу, а кому довірити - довіряли таким ГОСПОДАРЯМ як мій прадід, який привозив це все до кордону, а там рускій прикордонник відповідає - "у нас ґолада нєт". Ну то що ж, біля річки блукали поодинокі діти і кричали по допомогу - то мій прадід робив з гілок пліт і таким способом вночі переправляв їжу обережно, подалі від прикордонників. Потім вже на початку 90х почали з'являтися публікації спогадів і виявилося, що мій прадід був в тому не унікальний, бо подібні плоти з їжею дозволили мешканцям коло річки пережити зиму, а там вже з'являлося природньо весною те що можна було зірвати і з'їсти...
 
Ну але прийшли комуняки і до нас, все в куркулів забрали, при цьому записували хитро: замість стада корів писали "одна корова", замість полів писали "огород", ліс взагалі не записали; сперечатися під дулами автоматів було складно. І що ж? В 91 році під українською символікою прийшли ті ж самі комуняки, які хоч і провели відшкодування, але на підставі тих куцих записів. Мало того, це був період галопуючої інфляції і від моменту судової справи про відшкодування до нарахування і нарешті до фактичної виплати моя бабуся разом отримала виплату якої вистачило БУКВАЛЬНО на один мохеровий светр. На питання - як же так - відповідали щоб брали то шо дають, бо і того не дадуть, і це в львівських кабінетах були ті самі цинічні комуняки, бо ця категорія особових справ належала до СБУ, колишнього КГБ, а там ще тоді ну ніяк не встигли провести люстрацію, та й досі там ще є вчорашні комуняки.
 
Ну ок. Отже, я виріс "дитям асфальту", бо не мав ніякого шансу перейняти навики. Фізичні вправи заради спорту в сім'ях колишніх господарів не користувалися особливою повагою, ото коли я вирішив зайнятися біганням на стадіоні з бітумним покриттям і дійшов навіть до 8 км за раз, то бабуся казала - й так тебе нема чим годувати, ще й ті калорії витрачаєш даремно, краще би копав город. Вже в 90х дідусь отримав від роботи дачну ділянку, класичні 6 соток, мене трохи пробували запрягти копати картоплю, але руки вже виросли як "лапки".
 
Тим не менше, мені вдовбали в голову що я маю вивчитися, заробити і таки відкупити там чи в іншому місці нашу землю. Що я і зробив. Придбав для початку 19 соток в курортному місці біля Львова. З тим щоб потім докупити шматки від сусідів. Ну а поки що почав господарювати на своєму шматку. Своїми програмістськими "лапками" розкидав щебінь. Ну напевно уточню що до самої моєї ділянки не було прокладено нормальну дорогу з твердим покриттям, була лише ґрунтова десь 200 метрів. То я замовляв ЗІЛи щебню, мені його висипали на купу, стелив агроволокно і розкидав власноруч у вільний від роботи час. Побігав по інстанціях, зробив дозвіл на будівництво, провів електрику, зробив цивілізовану каналізацію на біотехнологіях, викопав колодязь, поставив вагончик для інструментів, обгородив все якісною неглухою огорожею, посадив багато дерев, викопав грядки для квітів жінці і для всякої дрібноти типу редиска, провів кабель для інтернету, поставив намет для кухні і для кемпінгу. Шикарно було на власній землі пожити в сімейному таборі на свіжому повітрі, послухати як на всю катушку кричать вночі в траві коники. Та навіть попрацювати на ноутбуці на свіжому повітрі, потім коли змучився то піти в інший кінець і поспати на розкладушці з наймолодшим під пахвою. Не вистачало тільки щоб вже покійна бабуся похвалила: молодець внучок, почав відновляти господарство. Далі своїми руками помагав майстрам забивати стовпи для літнього будиночку. А от самого літнього будиночку не побачив власними очима, а лише на фотках - бо почалася війна, багатодітних батьків випускали і ми цим майже відразу скористалися.
 
Приїхав в Польщу і виявилося що я володію мовою на рівні "звідки ти так класно знаєш по-нашому", а дружина на рівні "розумію практично все, сказати можу мало, але якось домовимося". Діти дивилися влітку лише польські мультики, а в вересні пішли в польську школу і там зразу почали все розуміти і говорити. Бо в нашому прикордонному суржику 30-40% польських слів. Але працював я зі своїм українським ФОПом на американську фірму через українського посередника, використовував тільки англійську мову. Далі сталася дуже негарна ситуація, мені американська фірма сказала що переслала для мене допомогу на переселення і облаштування на новому місці. А фірма-посередник ці гроші тупо закрисила. Доказати я нічого не міг, бо не контракт взагалі не дозволяє офіційно обговорювати фінансові питання з американським клієнтом напряму. Ну і звільнився, бо бажання працювати через цього посередника відпало назовсім. Крім того, через український ФОП можна було працювати лише впродовж перших 6 місяців війни, а далі все ускладнювалося необхідністю сплачувати податки в Польщі, тобто і тут і там, також податкову звітність робити і тут і там. Відповідно закрив український ФОП і відкрив аналог в Польщі.
 
Мій перший контракт в Європі був просто офігенний, 190% від того що я звик отримувати. Щоправда, короткотерміновий. І фірма-посередник з Англії закрила очі на те, що я лише на статусі біженця, що не маю страховки на мого польського ФОПа - їм було терміново потрібно працівника, бо горів проект. Коли закінчився проект, то я ще 4 місяці плював в стелю, бо було дуже непогані заощадження. І я чомусь думав, що так і повинно бути далі, що це нормально так багато заробляти. Відповідно не спішив шукати роботу, навіть відмовлявся від цілком пристойних проектів, бо пропонували трохи менше. Це було моєю великою помилкою.
 
Далі прийняв одну пропозицію з символічною оплатою "за їжу", бо був дуже цікавий проект. Думав - поколупаю трохи в своє задоволення, заощаджень ще є багато, а там і мій наступний офігенний проект знайдеться. Але почали масово питати про дозвіл на перебування, а я лише на статусі біженця, в якому не сказано чітко який термін мого законного перебування в ЄС. Відповідно на цьому статусі охоче беруть на роботу або польські фірми, які в курсі про цей статус, але вони платять суттєво менше, або беруть фірми з Штатів, яким все одно твій статус в ЄС, головне щоб мав діючий аналог ФОП який можна перевірити на державному сайті, але фірми з Штатів рідко беруть на роботу напряму.
 
Тут почали закінчуватися мої заощадження, бо вже майже рік отримую символічну оплату "на їжу". В Україні мав символічну допомогу на багатодітну сім'ю і пільги на комунальні послуги, все це припинили нараховувати, бо треба було з'явитися особисто, а через інтернет оформити нема як. А наприклад оплата за опалення в Україні зимою досить велика і все це треба оплачувати без затримок все одно, живеш ти там чи ні. Від надійного джерела знаю, що за такі невинні комунальні борги вже почали виконувати провадження виконавчих служб на конфіскацію частки квартир.
 
Як виявилося, є дуже багато речей де можна економити, якось вдається зводити кінці з кінцями, але не можна робити ніяких різких рухів, щоб ніде не вляпатися в більші витрати. Багато гуляємо, проводимо час в навколишніх заповідниках. Недавно пливли на водяному велосипеді, це дуже доступна дешева розвага, до нас підплив дикий лебідь, малий дав йому кусок булки, після чого нас лебідь переслідував ще пару кілометрів по річці.
 
Знайшов тимчасовий підробіток в Україні і навіть заробив трохи грошей, але був змушений попросити скинути оплату на картку родичів, бо я не маю вже ФОП в Україні. Ну тих грошей вистачило щоб оплатити борги за комунальні послуги в Україні і ще трохи залишилося заплатити за ті ж послуги на наступний місяць.
 
Нарешті бінґо! Отримав рідкісну пропозицію від фірми з США, які не дивляться на мій статус біженця, платять офігенно. Пустили мене в свою мережу, а там виявилося що це русня!!!!!!!!!!!!!!!!! Хоча всі співбесіди були англійською. Я зразу ж відмовився, не став опускатися до рівня щоб їм написати якісь гадості, просто допобачення. Ото був облом.
 
Ну тепер працюю за їжу далі і проходжу співбесіди, ось в понеділок буде аж три штуки з різними фірмами. Вже давно не шукаю золотий проект, просто нормальний щоб нарешті знову не рахувати кожну копійку.
 
Ставте вподобайки, підписуйтеся на канал (с)

  • 0

#53
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 18 Февраль 2024 - 14:54

Дмитрий Владимирович, не хвилюйся, ти помреш героїчно! У віці 85 років на молодій цицястій бабі... :sm13_:  :sm302: 

marco, вибач поки нема часу читати але обіцяю. 


  • 0

#54
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 18 Февраль 2024 - 15:20

на молодій цицястій бабі...
лучше она по до мной :ad_new:

 


 

 

У віці 85 років

у меня водительское до 86лет, потом пересдача :sm12_:


Изменено: Дмитрий Владимирович, 18 Февраль 2024 - 15:21

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#55
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 18 Февраль 2024 - 18:28

baton45

То таке, "як я до цього докотився, і що далі", можна не читати, писав більше для того щоб зробити короткий звіт для себе.
  • 0

#56
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 20 Февраль 2024 - 16:30

marco, то ти все таки не циган з купою дітей та дармовою машиною...   :smile423:

Слухай, а є можливість якось поселити квартирантів в оселі, через родичів чи друзів, навіть за певний процент за заморочку?

 

    По питанню скупання землі то звичайно круто, з моєї сторони трохи сумнівно як самоціль, але скільки, як, і що робилося то викликає повагу.

В моїй сім"ї батьки по молодості лупонули із села у місто, звичайно отримавши низові посади бо відверто вчитися далі не бажали. Певним стимулом для мене були 90-ті та тяга до технічних знань.

    А у жінки виявилася сім"я колишніх півкуркулів. Ще років двадцять тому вони з двома дорослими синами ворочали гектаром землі, мали невеличкий тракторець, забезпечували себе збіжжям, я встиг почути легенди і побачити ще вцілілі банки з тушокою гусятини. Казали що гусей в гарні часи було до сотні, та то до мене як зятя. Зараз звичайно йдуть часи і утікає здоров"я, та тесть із братом мають половину землі та є завзятими пасічниками років з 14-ти. Думаю, 1-2 тони меду на сезон для них норма. 

    Чесно кажучи це вже перебор з їх сторони та і здоров"я вносить поправки.  Чуєш, Дмитрий Владимирович?

Кажеш  п"єш. Ти ж не валяєшся у коридорі під дверима квартири. Хоча знаєш, чудово знаєш як вже підкошує ровесників. Імхо куріння небезпечніше ніж алкоголь, тому що палиш постійно, кожний день. А це судини. Алкоголь розмиває мізки, без них жити можна, подивись навкруги. :sm13_:  А от без судин складніше. Бляшки, тромби. Рік тому помер жінки друг юності. До 50 не дотягнув. Весь молодець, та років за 10 якщо не раніше вони почали практикувати таку схему. Бригада один південь у тиждень не працює, а гарно бухає. Інші дні як огурчики не каплі. На скільки памятаю ці півдня у понеділок, бо в пятницю багато домашніх справ. Навіть керівник цієї фірми був в курсі залізної дисципліни і ударних показників, знаючі вже не дивували. Лікарі сказав якоби тромб. ХЗ. З іншими хлопцями все було норм. Але ж це все відносно. От і думай чи цигарки, чи алкоголь. Хоча читав епічні блоки спортсмена, що спіймав інсульт, і поступово викараскувався. :smile44:

 

     Доречі, marco, по курортам Західної України. В цьому році влітку були в Яремчі. Часний сектор, сім"я молода займається туристичним бізнесом, здає свої будиночки на проживання сім"ям. Вже років 8-10 крутяться. Раніше були державними службовцями по 10 тис.грн. Побудували біля баби свій будинок для молодих і потім почали здачу відпочиваючим, замість двох з бабиним там вже чотири. Бабуся у свій час скупила також землю у сусідів. І дорога там по вулиці капець вузька і роздовбана, хоч регулярно і засипають щебнем та не так часто я к бажалося. Графік такий, що ми напросилися на 5 днів у вікно по знайомству. В основному гості із Києва і місцевих вистачає, практично сім"ї з дітьми малими. 

     Але і чимало по вулицям були недобудовані дебелі будинки без нагляду, деякі вже досить давно закинуті.

Люди сказали, що то в основному хазяї поїхали за кордон давно і з кінцями, або з періодом підзаробити грошей на добудову. Та у кого як сладається. Особливо зараз..

Добре, побалакли та й годі... :smile423:


Изменено: baton45, 20 Февраль 2024 - 16:53

  • 0

#57
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 20 Февраль 2024 - 17:27

Кажеш  п"єш.
Так в меру. По праздникам и в хорошей компании. Курить начинаю после третьей) Пачки на месяц. Я ж говорю, отказываться от всех удовольствий не буду :drinks:

Тема сползла во флуд)


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#58
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 20 Февраль 2024 - 20:31

Тю, курить він. А я думаю звідки 60 км на веліку, де ті легені. :sm13_: АбманщІк!

Всьо-всьо...


Изменено: baton45, 20 Февраль 2024 - 20:32

  • 0

#59
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 13:55

поселити квартирантів в оселі, через родичів чи друзів, навіть за певний процент за заморочку?

На жаль, нема навіть до кого звернутися з родичів здатних на такі подвиги, максимум забрати пошту з скриньки в під'їзді. Ну й по-перше, там всі особисті речі (крім грошей і документів), квартира абсолютно не приготована для квартирантів, давно не було ремонту, навіть захаращена. Готувався що буду в теплий період постійно жити в збудованому літньому будиночку за 18 км від квартири. І готував варіанти як розширити цей період проживання за рахунок встановлення серйозної такої пічки (вже почав роботи в цьому напрямку) і теплої підлоги + сонячні батареї.

 

Кароч "не так сталося як гадалося". Від 2008 року (Грузія) був абсолютно впевнений, що буде війна в нас і на мене крутили пальцем коло виска, але й сам не сподівався що в такому масштабі.


  • 0

#60
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 23 Март 2024 - 16:44

Whats-App-Image-2024-03-23-at-14-06-02.j


  • 0

#61
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 24 Март 2024 - 08:33

а шо их в темноте на видно как шьёт?

Ні, бо пробої зазвичай в колодцях

Не розумію, помилки не можливо почитати? Якщо ш"є десь на одній банці то можливо машина показує номер циліндру. Враховуючи багатоканальність котушки, я би просто почав переставляти високовольтні дроти місцями як просто дроти і вираховував слабкий дріт. А ОПКОМ Корсу Б читає?
Невже зразу купляти комплекти?

Так, щодо дротів - купляти комплекти. Вони так продаються. Це Corsa B, хоч її opcom і читає, але вона щось показує лише коли взагалі жопа.

Нічо ти не засмутиш, бо я сюди приходжу не для моральної підтримки, а за конкретними технічними порадами. Наприклад про світлячки під капотом я би сам ніяк не здогадався. Зараз чекаю доставку кабелів, вони вже в дорозі. Відпишуся чи допомогла заміна. Поки що дякую.

Вона допоможе лише з пробоями (подьоргуванням). З чорними свічками, - перевитратою палива ні.


Изменено: pierre, 24 Март 2024 - 08:26

  • 0

ptycQHG.jpg


#62
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2936
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 24 Март 2024 - 09:05

А чого ручний фрезер Макіта на аватарці? Я був впевнений що якесь відношення до деревообробки або меблярів. Просто зараз наші обмеженні в монтажах по Європі і постійно на профільних форумах шукають хто те що вони тут зробили "там" інсталюють. Але почитав - щось про дерево ні слова, тому і питаю...


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#63
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 24 Март 2024 - 14:14

А чого ручний фрезер Макіта на аватарці? Я був впевнений що якесь відношення до деревообробки або меблярів. Просто зараз наші обмеженні в монтажах по Європі і постійно на профільних форумах шукають хто те що вони тут зробили "там" інсталюють. Але почитав - щось про дерево ні слова, тому і питаю...

В школі на трудовому навчанні багато чого робив і по дереву, і по металу... Молоток повністю сам зробив, і металеву і дерев'яну частину, повністю робочий інструмент, ще послужив мені коли вже був дорослим. Є бажання зробити майстерню і вчити дітей працювати власними руками. По професії ніяк не відноситься, я програміст.


Изменено: marco, 24 Март 2024 - 14:16

  • 0

#64
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2936
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 24 Март 2024 - 14:49

В школі на трудовому навчанні багато чого робив і по дереву, і по металу... Молоток повністю сам зробив, і металеву і дерев'яну частину, повністю робочий інструмент, ще послужив мені коли вже був дорослим. Є бажання зробити майстерню і вчити дітей працювати власними руками. По професії ніяк не відноситься, я програміст.

 

Зрозуміло... незрозуміло чому з усього інструменту вибрав фрезер  :sm13_:

 

А в часи ШІ - захочуть малі щось робити в майстерні з тобою разом - ну ок. Ні - нема сенсу навіть наполягати, такі скіли в сучасному світі не дуже потрібні, це ІМХО від того хто складніші речі за молоток сам робить  :sm13_:


Изменено: sapphir, 24 Март 2024 - 14:51

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#65
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 24 Март 2024 - 19:01

Короче Марко, продай фрезера людині... Не відцепиться. :sm13_:


  • 0

#66
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 24 Март 2024 - 19:07

Всім привіт, 

 - на нейтралці 

Вона ще й на автоматі?


  • 0

ptycQHG.jpg


#67
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 24 Март 2024 - 19:22

Вона ще й на автоматі?

В добру погоду ще й літати пробує  :sm13_:



Короче Марко, продай фрезера людині... Не відцепиться. :sm13_:

Продам молоток ручної роботи. Але вже після війни.


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых