Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Дуля от инспектора ГАИ - вот лицо МВД?!...Визир под сидение, фигу мне - письмо на Луценко готово...


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
754 ответов в теме

#701
omegaman

omegaman

    Дока

    • Сообщений 668
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Херсон
  • Авто:Omega A, '90, AКПП, CD Diamond, С20NE, метан
  • Гос. номер:ВТ4074АЕ
  •  
  • Регистрация: 24.01.2009

Опубликовано 06 Июнь 2009 - 18:59

Ну шо, хлопцы! Скидываемся Олежику на гвынтивку? :sm13:


лучше на АК :flag_opel:
  • 0

#702
ToXa_911

ToXa_911

    Старожил

    • Сообщений 316
  • Имя:Anton
  • Город:Днепропетровск, Украина
  • Авто:Ariel Atom V8
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Опубликовано 08 Июнь 2009 - 06:11

в Днепре инспекторы в погоне за количеством протоколов идут на подлог:


уже не впервые причём ...
  • 0
Веришь ли что ты можешь или что не можешь ... в обоих случаях ты прав.
Генри Форд.

#703
Alex_I

Alex_I

    Дока

    • Сообщений 566
  • Имя:Axel_F
  • Город:Dnipropetrovsk
  •  
  • Регистрация: 13.04.2009

Опубликовано 08 Июнь 2009 - 10:14

Когда приезжаете в супермаркет за продуктами, тоже будьте бдительны - вам могут снимать и потом предъявить фото с нарушением.
Наблюдал как снимают на территории Биллы, что на Победе (честно говоря не знаю что там можно нарушить) и на территории Каравана - тех кто стоял ближе 10 м к пешеходному переходу, что ведет ко входу в магазин. Стопили также тех, кто едет не по стрелочкам, что нарисованы на асфальте.
  • 0

#704
vitos70

vitos70

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Виталий
  • Авто:MB Vito 110tdi 1998 гв
  •  
  • Регистрация: 11.05.2009

Опубликовано 12 Июнь 2009 - 21:54

Доброго всем вечера!
Ребят, просветите пож.
Сегодня очередной раз сфотали в районе Каховки. В движении. Навстречу мерс с ментовскими номерами, да с Визирем на пассажирском.
Есть ряд вопросов:
Режим патрулирования это скрытое наблюдение???
И где можно почитать апрельский приказ Луценка, про скрытое наблюдение?
Заранее благодарен.
  • 0

#705
Alex_I

Alex_I

    Дока

    • Сообщений 566
  • Имя:Axel_F
  • Город:Dnipropetrovsk
  •  
  • Регистрация: 13.04.2009

Опубликовано 14 Июнь 2009 - 08:49

Наверное скрытое, коль не останавливали.
Если придет письмо - не расстраивайтесь, админ позов в суд и постанову отменят.

Приказ Луценко нигде в письменном виде не видел.

Кстати попалась на глаза полтавская газета с пресс-конференцией главы Полтавского УВД генерала М. Цимбалюка, где его спрашивают про законность патрулирования на личных авто, на что он ответил: "Работники ГАИ имеют право вести фиксацию нарушений ПДД из частных автомобилей". Газета свежая - 12.06.2009, т.е. про приказ министра вкурсе, однако у полтавских гаишников видимо свои правила и законы.
  • 0

#706
vitos70

vitos70

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Виталий
  • Авто:MB Vito 110tdi 1998 гв
  •  
  • Регистрация: 11.05.2009

Опубликовано 15 Июнь 2009 - 21:32

Спасибо... Слава Богу письма пока нет)))))

Уже не слава Богу((( Прислали письмо.
Причем просроченное конкретно. Нарушение 11.05. Постанова от 18.05.Отправлена почтой(дословно из протокола) за вих.№61\ від ____ травня 2009 року. Набрає чинності з 28.05.2009. По штепелю получено 11.06.2009. Я получил 13.06. И это все в одном городе. Создается впечатление, что его специально не отсылали, чтобы не могли обжаловать.
Может кто подскажет как можно обыграть эти сроки в админ позове??? Заранее благодарен.
И еще вопрос. Такая форма пойдет??
(Из инета)
В соснівський районній суд

м.Черкаси



позивач:

Бичєк Тамара Міхайлівна

18000, м, Черкаси,

вул. Ілїна ….


відповідач:

Інспектор ДПС Переяслав-Хмельницького

взводу ДПС ДАІ старшина міліції

Заболотній Анатолій Сергійвич

08400, м. Переяслав-Хмельницький

44 км. автошляху Бориспіль-Днепропетровськ

Переяслав-Хмельницькиі район

Київської області

(засоби зв'язку невідомі)



А Д М І Н І С Т Р А Т И В Н И Й П О З О В

про скасування постанови АІ№095290 по справі про адміністративне правопорушення від 12.03.2009р.



01.04.2009 року за моєю адресою поштою була надіслана постанова АІ№095290 по справі про адміністративне правопорушення від 12.03.2009р., яка була винесена інспектором ДПС Переяслав-Хмельницького взводу ДПС ДАІ старшиною міліції Заболотнім Анатолієм Сергійвичом.

Згідно вказаної постанови на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 270 (двісті сімьдесят) гривень за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення п.12.6. ПДР України, яке було зафіксоване 09.03.2009р. приладом ВІЗИР з серійним номером 0812473.

Оскаржуєма постанова була винесена з порушенням діючого законодавства та порушенням моїх прав, а тому підлягає скасуванню з наступних підстав:

Відповідно до ст.254 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності. Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності. Незважаючи на вимоги вказаної норми Закону, інспектор не вручив мені копії протоколу (якщо такий взагалі існує). Якщо протокол взагалі не було складено, то це є грубим порушенням, оскільки не складати його можливо лише у випадках, перелічених ст.258 КУпАП, а ст.122 КУпАП у цьому переліку немає.

Звідти інспектором було порушено і мої права, які передбачені у ст.256 КУпАП, а саме він лишив мене можливості надати пояснення, та не роз'яснив мені мої права, передбачені ст.268 КУпАП, у зв'язку з чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст.33 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.

Крім цього, будучи усвідомленим про місце мого мешкання, інспектор в порушення вимог ст.258 КУпАП, не сповістив мене про час та місце слухання справи, лишив мене можливості висказати свої зауваження щодо правильності протоколу (якщо такий взагалі було складено), не витребував додаткових необхідних матеріалів, а саме, як то передбачає ст.33ч.2 КУпАП, не врахував обставини, що пом'якшують відповідальність, ще й позбавив мене можливості користуватися правами, закріпленими у ст.268 КУпАП.

Також з тексту постанови вбачається, що крім ст.283 КУпАП, відповідач взагалі не керувався ніякими іншими нормами КУпАП, які регламентують його діяльність від складання протоколу до винесення рішення по справі, що в свою чергу і призвело до порушення статті 1 КУпАП, згідно якої одним з завдань є охорона прав і свобод громадян.

Крім того, сам метод фіксації швидкості руху мого автомобіля є таким, що не відповідає Статті 141 КУпАП , яка чітко прописує цю норму: "До адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису притягаються власники (співвласники) транспортних засобів".

Прилад ВІЗИР технічно не може працювати в автоматичному режимі, тому довожу до відому шановного Суду, що швидкість руху, яка зазначена на фото, яке я отримала разом з Постановою, була зафіксована приладом ВИЗИР в ручному режимі. Відповідач, як того вимагає ст..33 КУпАП, не встановив особу що керувала автомобілем, в момент порушення п.12.4 ПДР України. Постанова прийшла на моє ім'я, як на власника транспортного засобу, вказаного на фото, де чітко прописано, що я скоїла адміністративне правопорушення. Звідки в відповідача є певні докази того, що за кермом транспортного засобу, вказаного на фото, знаходилася саме я?

На підстав викладеного, враховуючи що при розгляді адміністративної справи відповідачем були грубо порушені мої охоронювані Законом права, що є першим завданням згідно ст.1 КУпАП, реалізувати які мене позбавив відповідач, неправильне застосування вимог ст.258 та 33 КУпАП, керуючись ст.288-289 КУпАП, ст.18ч.1п.2, 105-106, 162 КАС України, -



П Р О Ш У:

1. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.03.2009р., винесену відповідачем стосовно мене – скасувати, а справу закрити.

2. Від сплати судового збору (державного мита) на підставі ст.288ч.5 КУпАП звільнений.



Додаток:

1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення АІ№095290 від 12.03.2009р.

2. Копія фотознімку(фотоматеріалу).

3. Копія конверту.

Вот еще, может будет интересно и полезно кому нибудь....(тоже из инета)



До _________________ районного суду м. Києва

м. Київ, вул. ____________________________



(суд обирається за місцем проживання позивача, адресу суду можна знайти, скористувавшись пошуком на сайті http://www.court.gov.ua/

суд – обираєте «загальний», тип – «місцевий», встановлюєте Вашу область (або міста Київ чи Севастополь), та район, потім клавішу «перейти»




Позивач:

П.І.Б____________________________________

адреса:____________________________________

____________________________________

____________________________________

тел.___________________





Відповідач 1:

ВДАІ ___________________ району УДАІ МВС України в м. Києві

вул. _____________, буд.____, м. Київ, індекс_____

інші засоби зв'язку не відомі


Відповідач 2:

________________________________,

Інспектор адміністративної практики

ВДАІ _________________ району УДАІ МВС України в м. Києві

вул. _____________, буд.____, м. Київ, індекс_____

інші засоби зв'язку не відомі





АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

(скарга на постанову у справі про адміністративне правопорушення)



Статтею 288 Кодексу про адміністративні правопорушення встановлено (далі за текстом КУпАП), що постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення (якими є інспектори міліції) може бути оскаржено в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.

Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

Статтею 105 Кодексу адміністративного судочинства України (далі за текстом КАС України) встановлено, що адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви особисто позивачем або його представником. Позовна заява може бути надіслана до адміністративного суду поштою.

Статтею 17 КАС України передбачено, що місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні:

усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Статтею 18 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача. Тому адміністративний позов подається до Святошинського районного суду, як місцевого адміністративного суду за місцем проживання позивача.



____ лютого 2009 року, забираючи газети з поштової скриньки я отримав листа з ВДАІ _________________ району УДАІ МВС України в м. Києві, в якому містилась копія Постанови №б/н від _________________ року у справі про адміністративне правопорушення, якою мене притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ___________ гривень за наче б то порушення мною пункту 12.4 Правил Дорожнього руху.



Постанова №б/н від ____________ р. не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню з наступних підстав:



1) Вищевказана постанова винесена за результатами фотофіксації за допомогою спеціального технічного засобу. Відповідно до статті 14-1 Кодексу про адміністративні правопорушення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису притягаються власники (співвласники) транспортних засобів. Проте технічний засіб, за допомогою якого було здійснено фіксацію (найменування: ВІЗИР, серійний номер _______________), передбачає роботу у руках працівника ДАІ, тобто, у ручному режимі.

Зазначене також підтверджує заступник начальника департаменту ДАІ МВС України, генерал-майор міліції, Сергій Будник в інтерв'ю телеканалу К1 (29 квітня 2009 р. о 22:05) (повний текст інтерв'ю додається і розміщений на інтернет-сторінці телеканалу: http://k1.ua/forum/v...c.php?f=12&t=57 ).Отже, до постанови не додано доказів того, що фіксацію здійснено саме в автоматичному режимі, оскільки радіолокаційний відеозаписуючий вимірювач швидкості «ВІЗІР» не є приладом, працюючим в автоматичному режимі.


Зі знімку випливає, що фото зроблено з боку узбіччя, що може означати, що пристрій, з якого зроблено фотознімок був розташований на припаркованому автомобілі, або був в руках працівника державтоінспекції. В такому випадку, працівник державтоінспекції мав зупинити автомобіль, з метою припинення триваючого правопорушення і скласти постанову про притягнення до адміністративної відповідальності прямо у місці скоєння правопорушення, встановивши особу порушника, а також, в разі заперечень порушника скласти протокол.



2) частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Міліція в Україні, у відповідності до ст. 1 Закону України «Про міліцію» – це державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань.

До завдань міліції у відповідності до ст. 2 цього ж Закону віднесено також забезпечення безпеки дорожнього руху.

У відповідності до ст. 7 Закону України «Про міліцію» міліція є єдиною системою органів, яка входить до структури Міністерства внутрішніх справ України, виконує адміністративну, профілактичну, оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну, виконавчу та охоронну (на договірних засадах) функції. До складу міліції входить також державна автомобільна інспекція (ДАІ).

Частиною 5 цієї ж статті встановлено, що права і обов'язки, організація роботи та структура підрозділів міліції визначаються положеннями, які затверджуються Міністром внутрішніх справ України відповідно до цього Закону.

Статтею 10 цього ж Закону встановлено, що міліція відповідно до своїх завдань зобов'язана, в тому числі, припиняти адміністративні правопорушення і здійснювати провадження у справах по них, забезпечувати в межах своєї компетенції безпеку дорожнього руху, додержання законів, правил і нормативів у цій сфері та ін.

Таким чином, Закон зобов'язує орган держаної влади виконувати певні дії, і на виконання саме обов'язків органу державної влади, його посадова чи службова особа – інспектор має вчиняти певні дії.

Жодних дій із припинення адміністративного правопорушення, якщо таке дійсно мало місце, та забезпечення безпеки дорожнього руху працівниками ДАІ не було здійснено ____________2009 року.

Отже, такі дії працівників ДАІ, що користувались приладом «ВІЗІР» № _________ суперечать основним завданням та обов'язкам міліції, регламентованих спеціальним Законом України «Про міліцію», а тому, вчинені з порушенням Конституції України.

Більше того, той факт, що співробітниками ДАІ не було зупинено автомобіль, водій якого порушує правила дорожнього руху, з метою припинення адміністративного правопорушення та забезпечення безпеки дорожнього руху, свідчить про те, що нагляд вівся приховано, що суперечить Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом МВС України від 13.11.2006 №1111, а саме пункту 12.2, відповідно до якого потайний нагляд можливий лише під час руху в загальному потоці транспортних засобів. Крім того, пунктом 12.12.2. вказаної Інструкції встановлено, що «під час контролю за дорожнім рухом працівник ДПС активно реагує на порушення Правил дорожнього руху і в першу чергу на ті, що призводять до скоєння ДТП водіями та пішоходами».

В даному випадку працівники ДПС не вжили жодних заходів для припинення порушення правил дорожнього руху, яке вони начебто виявили.

[/size]

[size="3"]

3) З фотографії, доданої до Постанови, не можна визначити, де було здійснено фотозйомку – ані знаків прив'язки до місцевості, ані координат довготи та широти. В оскаржуваній постанові, зокрема, зазначено, що 05.01.2009 р. мій автомобіль (ДНЗ АА_______АЕ) рухаючись по вул. Стеценко в м. Києві перевищив встановлену швидкість в зоні дії дорожнього знаку 5.45 «населений пункт» 60 км/год., на 23 км/год.

Не пам'ятаю, щоб 5 січня 2009 року я проїжджав по вул. Стеценко. Ця вулиця розташована в районі, в якому я буваю вкрай рідко. Проте, п'ятого січня я, в тому числі, виїжджав за місто, в _____________________, де по трасі встановлене обмеження швидкості на рівні 90 км/год., тому наведене фото могло бути зроблене саме на тій трасі. А додане до Постанови фото не доводить, що воно зроблене саме на вул. Стеценко.



4) Згідно п.13.2. Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом МВС від 13.11.2006 №1111 до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів.
В Постанові не вказано, хто саме був допущений до використання спеціального технічного засобу, чи вивчив він інструкції та чи склав залік з використання відповідно приладу.



5) В основних технічних характеристиках приладу ВІЗІР вказано, що похибка вимірювання складає 1-2 км./год. в залежності від режиму використання. В оскаржуваній Постанові не зазначено, в якому режимі використовувався прилад – стаціонарному чи в патрульному, як і не зазначено необхідних попередніх ручних налаштувань приладу, таких як «тип вимірювання швидкості радаром».

З фотографії видно, що кут огляду з приладу «ВІЗИР» навмисно звужений (що є функцією звичайного збільшення фотокамери, так званий zoom), внаслідок чого не видно жодних машин поруч, що не доводить їх відсутність. Проте, радарний пристрій ВІЗІРа не можливо налаштувати на вимірювання швидкості певної точки (конкретного автомобіля): радар вимірює всі швидкості машин у потоці руху і видає на монітор або швидкість найближчого об'єкта або швидкість найшвидшого об'єкта, в залежності від попередніх налаштувань приладу перед роботою (відповідно до інструкції з використання).

У зв'язку з наведеним, могла бути зафіксована швидкість найшвидшого автомобіля у потоці машин, а сфотографований найближчий об'єкт крупним планом, а також зазначене вище могло призвести до збільшення похибки вимірювання, встановленої технічною документацією приладу.



6) В інструкції з використання також зазначено діапазон робочих температур приладу: від 0 до +50 градусів за Цельсієм. При мінусових температурах прилад має використовуватись в термочохлі. 5 січня в Києві вдень відповідно до інформації УНІАН температура повітря була в межах від -5 до -10 за Цельсієм (копія інформації з інтернет сторінки додається http://otherside.com...lang=2&id=58509). Проте, в оскаржуваній постанові не зазначено, чи використовувався прилад в термочохлі 5 січня 2009 р.



7) відповідно до ст. 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

У відповідності до ст. 80 КАС України речовими доказами є предмети матеріального світу, що містять інформацію про обставини, які мають значення для справи. Речовими доказами є також магнітні, електронні та інші носії інформації, що містять аудіовізуальну інформацію про обставини, що мають значення для справи.



Таким чином, фотографія не є речовим доказом в даній справі. Речовим доказом може бути визнаний лише носій інформації, на який її було записано.





8) Частиною 3 статті 70 КАС України встановлено, що докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги.

Таким чином, фотографія, отримана з порушенням Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом МВС України, Закону України «Про міліцію» та Конституції України не може братись до уваги судом в якості доказу факту вчинення правопорушення.

Частиною 4 статті 70 КАС України встановлено, що обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.



9) частиною 2 статті 72 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.



Підсумовуючи вищенаведене заявляю що, фотографія, додана до Постанови №б/н від 00.00.2009 р., не є достатнім і допустимим доказом факту скоєння мною правопорушення.



Крім зазначеного вище, додаю, що постанову у справі про адміністративне правопорушення №б/н від __.___.2009 р. винесено з порушенням п'ятнадцятиденного строку, передбаченого статтею 277 КУпАП для розгляду справ про адміністративні правопорушення.



Порушено також вимоги статті 285 КУпАП, якою встановлено, що «постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено. Копія постанови вручається під розписку. В разі, якщо копія постанови висилається, про це робиться відповідна відмітка у справі

Проте, копія постанови на мою адресу була направлена простим листом (не рекомендованим, та не цінним). За правилами поштових пересилок простий лист опускається листоношею в поштову скриньку адресата, таким чином, даний порядок не передбачає вручення копії постанови під розписку.



Порушено вимоги частини 6 статті 258 КУпАП, оскільки у разі виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів (принаймні оспорювана постанова на це претендує) копії постанови у справі про адміністративне правопорушення та матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, надсилаються особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, протягом трьох днів з дня винесення такої постанови.

Проте, штемпель на конверті, в якому мені надійшов простий лист (не рекомендований і не цінний), свідчить про те, що копія постанови направлена мені 31.01.2009, тобто на десятий день з дня винесення, а не протягом трьох, як це передбачено Законом.

Зважаючи на наведене, вважаю причину пропуску строку на оскарження постанови про адміністративне правопорушення №б/н від 00.00.2009 р. поважною, і у відповідності до ст. 289 КУпАП, прошу суд поновити пропущений строк на оскарження в судовому порядку постанови про адмінправопорушення №б/н від 00.00.2009 р.



Також прошу суд взяти до уваги той факт, що я сумлінно дотримуюсь правил дорожнього руху і це перший випадок притягнення мене до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості за весь мій водійський стаж, яке не підтверджене належними доказами.



Крім того, вважаю, що до цієї справи повністю відносяться вимоги Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23.12.2005 р. №14 „Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті", яка передбачає:

«24. Звернути увагу судів на неприпустимість спрощеного підходу до судового розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті та ігнорування прав осіб, яких притягають до відповідальності…»



На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 4, 6 КАС України, ст. ст. 287, 288 КпАП України,

ПРОШУ СУД:

1.Поновити пропущений з поважної причини строк на оскарження постанови про адміністративне правопорушення №б/н від 00.00.2009 р., винесеної інспектором адміністративної практики ____________________________________ ВДАІ __________________ району УДАІ МВС України в м. Києві;

2. Прийняти даний адміністративний позов до провадження;

3.Визнати протиправними дії відповідача: ВДАІ ______________________ району УДАІ МВС України в м. Києві та інспектора адміністративної практики ____________________________________;

4.Скасувати Постанову від 00.00.2009 інспектора адміністративної практики ________________________________________________;

5.Справу про адміністративне правопорушення закрити за відсутністю у моїх діях складу адміністративного правопорушення.



Додатки:
1. Копія постанови по справі про адміністративне порушення;

2. Копія фотографії, доданої до оскаржуваної постанови;

3. Копія конверта, в якому надійшла постанова на мою адресу;

4. Копія Методичних рекомендацій по роботі з радіолокаційним відеозаписуючим вимірювачем швидкості «Візір»;

5. Копія інформації про погодні умови 5 січня 2009 р.;

6 Копії адміністративного позову для відповідачів та доданих до нього документів в кількості 2 примірників (за кількістю відповідачів);







„____"_____________2009 р. __________ (Прізвище ініціали)
  • 0

#707
TeMoXa

TeMoXa

    Начавший говорить

    • Сообщений 1
  • Имя:Артем
  • Город:Донецк
  • Авто:Opel Vectra OPC 2008г.
  •  
  • Регистрация: 17.06.2009

Опубликовано 17 Июнь 2009 - 18:25

Саня ты красавец. Уважаю таких людей. Мусора уже обнаглели в край ...
А те, кто поливают его грязью и говорят, что у него нет доказательств и он напрасно это делает в первую очередь я заметил это: "apaxuc" и некоторые другие личности либо тоже галимые мусора, либо просто завидуют тебе ...




Еще раз Санек тебе RESPECTOS продолжай в том же духи ...
  • 0

#708
Pro$ecutoR

Pro$ecutoR

    Старожил

    • Сообщений 222
  • Возраст: 45
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra G 1,6 Twinport
  •  
  • Регистрация: 12.12.2007

Опубликовано 18 Июнь 2009 - 04:44

Любитель, красавец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Будем ждать продолжение истории......
Гаец мудак............


+100. P.S. - а что тут удивляться. Только взгляните на министра внутренних дел. Это ж чистый диагноз.
  • 0
Кто владеет информацией - тот владеет миром...Уинстон Черчилль

#709
Valera

Valera

    Авторитет

    • Сообщений 4897
  • Возраст: 49
  • Имя:Valera
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Omega A Caravan 1991 С20NE
  •  
  • Регистрация: 18.01.2005

Опубликовано 19 Июнь 2009 - 12:03

ктото расказывал, что набрал несколько ходотайств
1 что гаишник не может штраф назначать
2 что просит дело передать в суд по месту жительства и не нарушения
3 не доверяет инспеторам и надо типа свидетелей а визир фигня

а сразу вручает когда пытаются протокол писать шоб завизировали и прикололи к протоколу
так гайцы сначала плюются потом начальнику звонят потом отпускают
  • 0
Испанские быки реагируют на красный цвет, а наши стартуют на мигающий зеленый.

#710
Gruzin

Gruzin

    ...

    • Сообщений 3900
  • Имя:..
  •  
  • Регистрация: 26.09.2005

Опубликовано 19 Июнь 2009 - 12:11

ктото расказывал, что набрал несколько ходотайств
........

а сразу вручает когда пытаются протокол писать шоб завизировали и прикололи к протоколу
так гайцы сначала плюются потом начальнику звонят потом отпускают

Начальник говорить гайцу, что почта у них работает и фото с постановой придет по почте. :sm15:
  • 0

#711
Юрко UA

Юрко UA

    .

    • Сообщений 1852
  • Имя:Юрек
  • Авто:opelOK
  •  
  • Регистрация: 16.10.2007

Опубликовано 22 Июнь 2009 - 22:36



Знімав знайомий....переказую з тел. ромови те шо сталось
"підійшов до працівника ДАІ і попросив показати службове посвідчення, від чого він відмовився, а також я запитав чому вони ховаються у кущах, на це вони відповіли що стоять на "ОГЛЯДОВІЙ ПЛОЩАДЦІ", де на фото прекрасно видно, що сховані вони в саду, а якщо точніше то в с.Дибще, Козівського районі. Закінчилося все тим, що працівники ДАІ почали мені погрожувати. Все це знято на відео."

Номерні жетони працівників:
ТЕ 0310
ТЕ 0366.
На патрульній машині 0142.



п.с. взято з місцевого форуму ТТК

Изменено: Юрко UA, 22 Июнь 2009 - 22:37

  • 0
тел. 097 148 пять пять 24
В наявності різні б/у запчастини для ОВА , кадет Е, астра Ф, калібра ,омега А, Б , вектра Б,сенатор Б
http://www.avto-rynok.com/ sales@avto-rynok.com

#712
apaxuc

apaxuc

    Родом из детства

    • Сообщений 11106
  • Возраст: 45
  • Имя:Жека
  • Город:город на Днепре
  • Авто:электротрактор
  •  
  • Регистрация: 18.08.2006

Опубликовано 23 Июнь 2009 - 11:52

TeMoXa, Да мусора мы - мусора... :sm12: Бойся нас на дорге!!! :sm13: :sm16: :sm16:
Справедливость?! Конечно есть! Но ее так мало, что на всех не хватает!

#713
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 23 Июнь 2009 - 12:00

TeMoXa, устное предупреждение ! :sm13:
(думай прежде чем писать) :sm12:
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#714
Sasha 33

Sasha 33

    Авторитет

    • Сообщений 12741
  • Имя:1
  •  
  • Регистрация: 26.11.2005

Опубликовано 23 Июнь 2009 - 12:01

apaxuc, вот до чего увлечение корейскими фичами доводит :sm12: :sm13:
  • 0

#715
lutsyuk

lutsyuk

    Водій OPEL автобуса

    • Сообщений 6245
  • Возраст: 45
  • Имя:Іван
  • Город:Луцьк
  • Авто:Ореl автобус.
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 23 Июнь 2009 - 12:30

А те, кто поливают его грязью и говорят, что у него нет доказательств и он напрасно это делает в первую очередь я заметил это: "apaxuc" и некоторые другие личности либо тоже галимые мусора, либо просто завидуют тебе ...


:sm16: :sm3: :sm13:  пад сталом . Жека ты мусор ???  :sm13: :sm12: :sm16:



Знімав знайомий....переказую з тел. ромови те шо сталось
"підійшов до працівника ДАІ і попросив показати службове посвідчення, від чого він відмовився, а також я запитав чому вони ховаються у кущах, на це вони відповіли що стоять на "ОГЛЯДОВІЙ ПЛОЩАДЦІ", де на фото прекрасно видно, що сховані вони в саду,


Замаскированая оглядова площадка . Яблоки тырят. :sm15: :sm15: :sm15:

Изменено: lutsyuk, 23 Июнь 2009 - 12:27

  • 0

inoplanetyanin_2010.png

«Тільки тим історія належить,

хто за неї бореться й живе»!


#716
rus_lord

rus_lord

    Старожил

    • Сообщений 224
  • Возраст: 53
  • Имя:Ruslan
  • Город:Васильков
  • Авто:Опель кадет караван 1987
  • Гос. номер:11582КК
  •  
  • Регистрация: 20.10.2006

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 09:38

В четверг ехал на Киев с Василькова
сразу за мостом между отбойниками установлен на треноге Визирь и ... больше никого рядом нет !!
киевская служба доверия как всегда не берет трубку
  • 0

#717
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 09:48

Вчера ехал в Ивано-Франковск, в населенном пункте Городище в 14 часов остановился по призыву радара-детектора - под деревом спрятался патруль в девятке с синими номерами 0123 (20 регион) и из окна снимали встречный транспорт, никого не останавливая. Остановился, подошел, начал беседу:
- Добрый день! Чем фиксируете скорость.
- Визиром. Но вы не нарушили.
- Я знаю что я не нарушил. Почему из засады снимаете? Почему не на треноге? Почему нарушителей не останавливаете?
- А зачем? Мы им все по почте вышлем.
- Но это не законно и оспаривается в суде!
- Ну и оспаривайте.

Записал номер машины, пошел набирать телефон доверия Киевского ГАИ, там дали Тернопольский номер, по которому никто не брал трубку.
Забил на дозвон, еще раз пошел к патрулю узнать номер жетона, на что получил ответ в грубой форме "Зачем тебе номер жетона, ты номер машины переписал, вот и иди отсюда". Но жетон переписать успел.

Вопрос: куда и как правильно обратиться для получения внятных пояснений какого х... они там стояли и визирили с нарушениями норм?

P.S. В 17 часов ехал назад, они продолжали там же стоять и так же визирить. :sm16:

Изменено: bank, 30 Июнь 2009 - 09:52

  • 0

#718
MurdocNG

MurdocNG

    Старожил

    • Сообщений 229
  • Возраст: 42
  • Имя:Виталий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra
  • Гос. номер:АІ2345ВА
  •  
  • Регистрация: 16.04.2008

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 09:52

В четверг ехал на Киев с Василькова
сразу за мостом между отбойниками установлен на треноге Визирь и ... больше никого рядом нет !!
киевская служба доверия как всегда не берет трубку


Так надо было себе трофей забрать

#719
Alexei

Alexei

    Авторитет

    • Сообщений 1755
  • Имя:.
  • Город:Столица нашей родины
  • Авто:OVC CaravaNNы нет!
  •  
  • Регистрация: 25.03.2008

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 09:58

сразу за мостом между отбойниками установлен на треноге Визирь и ... больше никого рядом нет !!

И что в этом такого? :sm16:
Размещенное изображение

#720
rus_lord

rus_lord

    Старожил

    • Сообщений 224
  • Возраст: 53
  • Имя:Ruslan
  • Город:Васильков
  • Авто:Опель кадет караван 1987
  • Гос. номер:11582КК
  •  
  • Регистрация: 20.10.2006

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 10:12

И что в этом такого? :sm13:


съемка в автоматическом режиме вроде как я помню запрещена
  • 0

#721
Alexei

Alexei

    Авторитет

    • Сообщений 1755
  • Имя:.
  • Город:Столица нашей родины
  • Авто:OVC CaravaNNы нет!
  •  
  • Регистрация: 25.03.2008

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 10:16

съемка в автоматическом режиме вроде как я помню запрещена

Вообще-то наоборот. Им в руках его держать нельзя. Для этого и выдали треноги.
Размещенное изображение

#722
rus_lord

rus_lord

    Старожил

    • Сообщений 224
  • Возраст: 53
  • Имя:Ruslan
  • Город:Васильков
  • Авто:Опель кадет караван 1987
  • Гос. номер:11582КК
  •  
  • Регистрация: 20.10.2006

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 10:24

Вообще-то наоборот. Им в руках его держать нельзя. Для этого и выдали треноги.


да?? а помоему снимать можно тока ЧЕЛОВЕКУ с ТРЕНОГИ
  • 0

#723
Alexei

Alexei

    Авторитет

    • Сообщений 1755
  • Имя:.
  • Город:Столица нашей родины
  • Авто:OVC CaravaNNы нет!
  •  
  • Регистрация: 25.03.2008

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 10:32

да?? а помоему снимать можно тока ЧЕЛОВЕКУ с ТРЕНОГИ

Дословно я тебе сейчас не процитирую. Но от Луценко звучало это приблизительно так: " Визирь будет установлен на треноге и в автоматическом режиме вести фото-видео фиксацию. А инспектор в это время будет выявлять другие нарушения".
Размещенное изображение

#724
rus_lord

rus_lord

    Старожил

    • Сообщений 224
  • Возраст: 53
  • Имя:Ruslan
  • Город:Васильков
  • Авто:Опель кадет караван 1987
  • Гос. номер:11582КК
  •  
  • Регистрация: 20.10.2006

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 10:34

Дословно я тебе сейчас не процитирую. Но от Луценко звучало это приблизительно так: " Визирь будет установлен на треноге и в автоматическом режиме вести фото-видео фиксацию. А инспектор в это время будет выявлять другие нарушения".


гм ... интересно
ладно не буду спорить
  • 0

#725
Valery_DN

Valery_DN

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Возраст: 60
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:FIAT Doblo 1,3MJT (ex-Subaru Forester 2.0,ex VectraB 1,6 X16XEL Caravan)
  •  
  • Регистрация: 12.05.2004

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 15:50

Уже не слава Богу((( Прислали письмо.
Причем просроченное конкретно. Нарушение 11.05. Постанова от 18.05.Отправлена почтой(дословно из протокола) за вих.№61\ від ____ травня 2009 року. Набрає чинності з 28.05.2009. По штепелю получено 11.06.2009. Я получил 13.06. И это все в одном городе. Создается впечатление, что его специально не отсылали, чтобы не могли обжаловать.
Может кто подскажет как можно обыграть эти сроки в админ позове??? Заранее благодарен.

если ещё не поздно посмотри здесь + ещё пишется Позов про восстановление сроков подачи в связи с поздним уведомлением тебя - прикладываются ксерокопии почтового конверта с датами.
  • 0
Только CARAVAN...
Нарушителями правил дорожного движения не рождаются - ими умирают.

#726
АДВОКАТ

АДВОКАТ

    Старожил

    • Сообщений 217
  • Возраст: 45
  • Имя:Олександр
  • Город:Київ
  • Авто:японське
  •  
  • Регистрация: 17.01.2003

Опубликовано 30 Июнь 2009 - 20:50

в Глевахе снимали на визирь с крыши служебного автомобиля ваз 21099... было это сегодня 30.06.2009 по направлению к Одессе... нет слов
СМЕРТЬ - стоит того чтобы ЖИТЬ, ЛЮБОВЬ - стоит того чтобы ЖДАТЬ... В. ЦОЙ...
Размещенное изображение

#727
vitos70

vitos70

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Виталий
  • Авто:MB Vito 110tdi 1998 гв
  •  
  • Регистрация: 11.05.2009

Опубликовано 03 Июль 2009 - 05:41

если ещё не поздно посмотри здесь + ещё пишется Позов про восстановление сроков подачи в связи с поздним уведомлением тебя - прикладываются ксерокопии почтового конверта с датами.


Позов подал, в нем же и указал про сроки,т.е. просил продлить сроки. Вчера пришла повестка в суд по почте в обычном конверте на 9.07..
Примерно советовался какие будут вопросы. Но буду рад, если подскажите, как проходит процедура.
И второе, мне кажется что лучше сходить, для доказания своей правоты. Но как вариант, что будет если не пойти???


И еще, вчера в Запорожье наблюдал как вели фиксацию с треноги. Ехал в сторону Днепропетровска в 3 дня, за изгибом дороги стояли пасли.И обратно ехал уже начало темнеть, все стояли. Так вот на обратном наблюдал, камри выскакивает они фиксируют, останавливают. Процесс остановки второй инспектор снимает на визирь, аккуратненько как заправский кинооператор проводит сьемку. Потом будут рассказывать, что все происхидило в автоматичному режиме))))))
Сам визирь головой крутил))))
Из проверенных источников, после писем счастья они сейчас работают визирем, как обычным радаром. С обязательной остановкой и определением нарушителя. Ну и конечно фотофиксацией.
  • 0

#728
*KIRILL*

*KIRILL*

    Авторитет

    • Сообщений 1097
  • Возраст: 47
  • Имя:КИРИЛЛ
  • Город:Кировоград
  •  
  • Регистрация: 05.04.2008

Опубликовано 03 Июль 2009 - 09:12

1. на суд идти обязательно - ведь ты инициатор! не придешь - позов оставят без удовлетворения по веским причинам.
2. Это будет первое заседание, на котором у тебя уточнят, не имеется ли более других доказательств и поддерживаете ли вы свой иск, а также постановят рассматривать данный иск, о дате дальнейшего рассмотрения тебя уведомят позднее.
3. Гайцы ни на первый ни на последующие суды не придут, так что на все вопросы суда отвечать в соответствии с текстом иска, но возможно и своими словами - но по смыслу не отдаляясь от текста иска.

у самого на сегодня в судах 2 иска на рассмотрении... о всех перепетиях по визиру в судах знают, инетом пользуются - т.е. продвинутые! :sm10:
  • 0

#729
Valery_DN

Valery_DN

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Возраст: 60
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:FIAT Doblo 1,3MJT (ex-Subaru Forester 2.0,ex VectraB 1,6 X16XEL Caravan)
  •  
  • Регистрация: 12.05.2004

Опубликовано 03 Июль 2009 - 09:21

Потом будут рассказывать, что все происхидило в автоматичному режиме))))))
Сам визирь головой крутил))))
Из проверенных источников, после писем счастья они сейчас работают визирем, как обычным радаром. С обязательной остановкой и определением нарушителя. Ну и конечно фотофиксацией.

В данном случае всё делается в соответствии с КоАП - получаете на руки Постанову с протоколом, а не фото "на память" по почте через месяц.

Изменено: Valery_DN, 03 Июль 2009 - 09:22

  • 0
Только CARAVAN...
Нарушителями правил дорожного движения не рождаются - ими умирают.

#730
jenya574

jenya574

    УКРАИНА

    • Сообщений 11146
  • Возраст: 40
  • Имя:Женя
  • Город:Киев, Харьковский
  • Авто:Opel Astra G Z16XEP
  •  
  • Регистрация: 03.05.2007

Опубликовано 03 Июль 2009 - 16:06

Все осталось как есть. В этот понедельник ехал с дачи, стоят, гады, в полностью затонированой маршрутке, белой (такой как фоткал Любитель). Законсперировались возле остановки автобуса, сразу и не поймешь, маршрутка то или менты. За километр от этой остановки стоит знак "80". Но после этого знака, прямо перед остановкой есть, типа, "перекресток", выезд из какого-то леса. В любом случае, пока скидывал скорость с 100 кмч до 80 положеных (60+20), уже миновал остановку , на которой они зашифровались. Одуплился я только метров через 200 от них, когда последний раз взглянул в зеркало на скорости 90 кмч :sm16: Разворачиваться и выяснять отношения было поздно :sm5: Похоже, что они подстрелили меня взад. Подождем, может пришлют свою писюльку с фотоотчетом :sm5:

А может мне повезло, и то вобще были не визиристы ))) Но все смахивало на них, маршрутки просто так на обочинах не шифруются )))

Изменено: jenya574, 03 Июль 2009 - 16:09


#731
vitos70

vitos70

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Виталий
  • Авто:MB Vito 110tdi 1998 гв
  •  
  • Регистрация: 11.05.2009

Опубликовано 03 Июль 2009 - 21:49

1. на суд идти обязательно - ведь ты инициатор! не придешь - позов оставят без удовлетворения по веским причинам.
2. Это будет первое заседание, на котором у тебя уточнят, не имеется ли более других доказательств и поддерживаете ли вы свой иск, а также постановят рассматривать данный иск, о дате дальнейшего рассмотрения тебя уведомят позднее.
3. Гайцы ни на первый ни на последующие суды не придут, так что на все вопросы суда отвечать в соответствии с текстом иска, но возможно и своими словами - но по смыслу не отдаляясь от текста иска.

у самого на сегодня в судах 2 иска на рассмотрении... о всех перепетиях по визиру в судах знают, инетом пользуются - т.е. продвинутые! :sm18:

Спасибо большое. Респект и уважуха.

В данном случае всё делается в соответствии с КоАП - получаете на руки Постанову с протоколом, а не фото "на память" по почте через месяц.


Согласен.
  • 0

#732
vitos70

vitos70

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Виталий
  • Авто:MB Vito 110tdi 1998 гв
  •  
  • Регистрация: 11.05.2009

Опубликовано 18 Июль 2009 - 23:08

Ну что могу сказать..
Был на двух слушаниях, гайцы на обоих слушаниях не явились....
Судья отклонил позов((( Писал на пяти страницах, зачитывал(((
Тетка судья крикливая, доказывала что владелец я и отвечаю я...
Рассказывала, что я должен доказать что, визир работает в ручном режиме, что я опровергал и говорил что ответчик, должен доказывать про автоматический режим....
Короче в нашей стране как и в России, бардак и ты виноват по любому((((
Всегда вспоминаю мультик про Чипполино... Когда глашатаи кричали, пора ввести налог на воздух!!!!!!!!
20 получу решение суда, буду писать аппеляцию....
  • 0

#733
Sauron

Sauron

    Житель

    • Сообщений 181
  • Возраст: 64
  • Имя:Виктор
  • Город:ОДЕССА
  • Авто:Опель Астра Классик 2007г.в. - Z14XEP
  •  
  • Регистрация: 01.02.2007

Опубликовано 19 Июль 2009 - 06:03

Дык выбары на носу- нуна бабла много, а на законы плявать, самый главный закон- "Что позволено Юпитеру- не позволено быку". Кто есть кто догадайся :sm37:
  • 0

Fortuna non penis,a manus non recipe!

 

Все люди — братья, но не все братья — люди. (Ежи Лещинский)


#734
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 19 Июль 2009 - 15:11

Рассказывала, что я должен доказать что, визир работает в ручном режиме, что я опровергал и говорил что ответчик, должен доказывать про автоматический режим....

имхо она права. каждый доказывает то что утверждает... если в обоснование их неправоты ты утверждаешь, что они снимали в ручном режиме, то тебе и доказывать это...

#735
Alex_I

Alex_I

    Дока

    • Сообщений 566
  • Имя:Axel_F
  • Город:Dnipropetrovsk
  •  
  • Регистрация: 13.04.2009

Опубликовано 19 Июль 2009 - 15:30

Ну что могу сказать..
Был на двух слушаниях, гайцы на обоих слушаниях не явились....
Судья отклонил позов((( Писал на пяти страницах, зачитывал(((
Тетка судья крикливая, доказывала что владелец я и отвечаю я...
Рассказывала, что я должен доказать что, визир работает в ручном режиме, что я опровергал и говорил что ответчик, должен доказывать про автоматический режим....
Короче в нашей стране как и в России, бардак и ты виноват по любому((((
Всегда вспоминаю мультик про Чипполино... Когда глашатаи кричали, пора ввести налог на воздух!!!!!!!!
20 получу решение суда, буду писать аппеляцию....


надо было приложить инструкцию от Визира, из которой четко ясно, что у него нет автоматического режима работы.
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых