Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Suzuki Jimny?)как второй авто


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
186 ответов в теме

#71
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 21:46

Юстас, а зато у тебя нет торсионов  :sm17_1:


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#72
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 22:16

Serge,

Зупініся!))) 

Я розумію твою ейфорію від отримання посвідчення "справжній проходімец"!))

Але ця тема-про Сузукі Джимні...

 

Насправді інфи по даному авто-не так і багато.В Україні зустрінеш не часто.Власники(як правильно було помічено в першому повідомленні) справжні поціновувачі та фанати.Інших я не зустрічав.

Адекватної інфи,а тим паче скласти по ній власний правильний висновок.-неможливо.Для того,щоб зрозуміти навіщо Вам потрібен і чи потрібен саме цей башмак-потрібно на ньому хоча б рік покататись.І якщо Ви до цього авто залишитеся байдужі...це просто не Ваше авто.І придбання було помилкою.

 

Є сильні сторони,а є і відверто слабкі.Не всі вади саме від авто.

-Модель комплектується турбодизельним (1.5DdiS-86коней)-але в Україну(та в країни колишнього СРСР,що зараз не в Єврозоні) офіційно не поставляється.

-Повний привід та понижена передача в рестайлі( після 04р.в)вмикаються кнопками(тобто в роздавальній коробці добавився електромотор,що перемикає режими та додатковий блок керування оним),а не ричагом як в попередній версії.

-Хаби лочаться вакуумом який якщо виходить з ладу-краще замінити на механічні(вартість переробки200уй.)

-Якщо поставити мордою вверх на крутому схилі-може зникнути омивайка через форсунку омивача заднього скла))

-В топових версіях зі шкіряним салоном-насправді є вставки з шкури молодого дермантіна.Топова від нетопової( в Україні!) вирізняється саме наявністю шкури))

-Автосалон продає авто без фільтра салона.Його треба купувати та встановлювати окремо!(я чес слово при..уєл від даного брєда)

 

 

До речі-я як фанатеючий власнег,не завжди можу бути об'єктивним.Або ж в силу симпатії до авто,або ж в силу свого бажання щось в авто переробити саме під себе.Або ж в зв'язку з умовами саме моєї експлуатації авто-вилізли якісь недоліки.

Хтось змириться,непомітить,неполамає,ніколи і не взнає де знаходиться кардан-то що...


Изменено: Юстас, 01 Февраль 2016 - 22:30

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#73
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 22:21

Юстас, я ж поддерживаю ТС в покупке джимника. Для женщины, да с пробегом 5-10 тыс. в год это лучший вариант, особенно на автомате.


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#74
санек30

санек30

    Авторитет

    • Сообщений 2016
  • Возраст: 42
  • Имя:александр
  • Город:винницкая обл.
  • Авто:Тракторный Х5.
    DAF XF 105.
  •  
  • Регистрация: 06.03.2013

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 22:29

А сколько скоростей там автомат?


  • 0

#75
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 22:41

Для женщины, да с пробегом 5-10 тыс. в год это лучший вариант, особенно на автомате.

Після ступи з мітлою-саме те!Можна і на Мєху!) :sm17_2:



А сколько скоростей там автомат?

Цього я точно не згадаю.АКПП там древня,але надійна!Хаває на літр більше чим на мєху.Здається 4ступеневий.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#76
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 22:47

Можна і на Мєху!

Женщинам на механике нельзя. Они останавливаются в центре подъёма, собирают сзади кучу майбахов, видят их, стартуют, глохнут, сползают задом на майбахи. Майбахи бледнеют и жмутся к обочине. Женщина ещё раз стартует, глохнет, плачет и начинает истерику. Сзади дрожат майбахи.

Реальный факт. Я был на пассажирском.


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#77
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 23:35

Нива...
Мммм....

 
Ну добре...То все лірика...Я наведу декілька аргументів,чи то запитань-можем порівнювати як з технічної точки зору,так і з економічної.
 
Нива-вага 1380кг...Стандартний типорозмір гуми 205/70/15...Тобто Нива важча Джимні на 300кг при тому ж стандартному типорозмірі гуми...Думаю,що нікому в голову не прийде доводити,що в Ниви прохідність краща..
 
 
 
Я не знаю чим може сподобатись Нива.Зрозуміло,що на вкус та колір.Але...,окрім того,що в цьому конструкторі є повний привід-не знаю чим він ще може пробувати конкурувати?

не люблю совкопром, але стану на захист ниви, поки собі не купив(вже давно продав) був приблизно такоіж думки як ти, але поіздивши на ниві по різних овнах з різними позашляховиками я подивився на неі по іншому.. Авто було з пробігом в 120 тик, я наіздив ще 20 в умовах суто бездоріжних, поміняв тільки задній кардан і один накінечник.. Може просто пощастило.. Тепер про прохвідність.. завдяки якраз передній незалежній підвісці і невеликому задньому мосту та великим ходам підвіски іде вона краще конкурентів з нерозрізними мостами на ресорах, іхав я там де сідав на мости уаз, ниряла носом волинянка, доводилось навіть видьоргувати патруля, стокового правда, але всерівно він на блоці задка не пріхав там де проіхав я на своіі також стоковій звичайній ниві на іі стандартній гумі(доречі на 16 а не 15) Все перевірялось на власному досвіді, а не на теоріі та судженнях з відео в ютубі, такщо таки ниві є за що симпатизувати, зараз знов задумуюсь докупити собі нивку так як в іі ціні альтернатив практично нема.
  • 0

#78
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 01 Февраль 2016 - 23:42

Женщинам нельзя. Они останавливаются плачет и начинает истерику. 

Це не правда...

Зустрічаються в наш час жінки,що вміють карбюратор налагодить в гужилях і за пером вітрильника можуть...

 

То або тобі такі попадаються,або лінуєшся вчити.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#79
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 00:30

не люблю совкопром, але стану на захист ниви, поки собі не купив(вже давно продав) був приблизно такоіж думки як ти,

Я теж був такої думки як ти,поки не купив Джимні...)

Вилови кого небудь на Джимні.Сядь...Проїдь...Я думаю що тебе з нього і тягачем не висмикнеш...

Хіба що,як ТС гроші зажилиш))


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#80
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 00:50

Я теж був такої думки як ти,поки не купив Джимні...)
Вилови кого небудь на Джимні.Сядь...Проїдь...Я думаю що тебе з нього і тягачем не висмикнеш...
Хіба що,як ТС гроші зажилиш))

катався, навіть думав пригнати собі, впринципі нра, але є пару моментів.. Дуже вже він жорсткий, я люблю не так глибоко іздити як швидко по розкіщому овні, на джимніку так неполучається козлить підпригує, переставляється, він більше підходить плавного переізжання перепон, ну і цеп в роздатці для мене великий недолік, ти розтягнув свій, тягнувши будиночок, а я клятим москальским тазом під назвою нива видьоргував з кувета даф 45 вагою 4.5 тонни з вантажем ще на стільки ж, нива по асвальту на першій пониженій диміла всіма чотирма лапами, але справилась, ніяких негативних наслідків після такого знущання я непомітив.
  • 0

#81
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 08:28

або лінуєшся вчити

Женщин не для того заводят, чтобы учить находить карбюратор )))


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#82
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 09:23

цеп в роздатці для мене великий недолік, ти розтягнув свій, тягнувши будиночок, а я клятим москальским тазом під назвою нива видьоргував з кувета даф 45 вагою 4.5 тонни з вантажем ще на стільки ж, нива по асвальту на першій пониженій диміла всіма чотирма лапами, але справилась, ніяких негативних наслідків після такого знущання я непомітив.

Будиночок вагою в 2 тони я тягнув на відстань в 50км. з них 10км. по артилерійському пісчаному полігону...

Джимні спокійно рушає з місця тягач з завантаженим напівпричіпом і заводить...на шнурку.Це приблизно 40 тонн.Перевірено особисто...

 

З кувета я нависмикував багато...В тому числі і Нивку.


Дуже вже він жорсткий, я люблю не так глибоко іздити як швидко по розкіщому овні, на джимніку так неполучається козлить підпригує, переставляється, він більше підходить 

Для мене це великий плюс!Особисто для мене...


Мірик,

 

Ти б хоч для порівняня озвучив ціну (ш)Ніви-комплектацію,гарантійку...

Поки що розмова,ні про що-великої економії від придбання саме Ніви не побачив...

300кг лишньої ваги-нівелюють всі надумані переваги Ніви.Це шкільний курс фізики.


Женщин не для того заводят, чтобы 

Прям як тараканів...)))


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#83
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 09:56

Мірик, Ти б хоч для порівняня озвучив ціну (ш)Ніви-комплектацію,гарантійку...Поки що розмова,ні про що-великої економії від придбання саме Ніви не побачив...300кг лишньої ваги-нівелюють всі надумані переваги Ніви.Це шкільний курс фізики.Прям як тараканів...)))

яка там ціна і копмлектація і гарантійка у ниві.. Нива у мому розумінні просто іграшка а не основний засіб пересування, тут нема що порівнювати.. Нарахунок ваги все відносно, лишня вага може зашкодити лише тоді коли повністю відсутня хоч якась тверда основа під колесами, де буквально треба пливти по овні, у всіх інших випадка все буде залежати від умов, інколи катаюсь квадром з жипами, квад вагою в 300 кг буває лиже під горку своіми широкими катками, а стандартний уаз на своій стоковій вузькій гумі іде, такщо все відносно.
  • 0

#84
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 12:38

яка там ціна і копмлектація і гарантійка у ниві.. Нива у мому розумінні просто іграшка а не основний засіб пересування, тут нема що порівнювати.. 

Будь яка іграшка має ціну,комплектацію та якість з/ч

Ти вже декотрий,хто співає оду Ниві,а саме її дешевизні.

Чомусь всі обходять питання ціни на авто з салону, гарантійні зобов'язання,моторесурс та ін.

Чи таки-дешева рибка?


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#85
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 16:22

Будь яка іграшка має ціну,комплектацію та якість з/ч
Ти вже декотрий,хто співає оду Ниві,а саме її дешевизні
Чи таки-дешева рибка?

у мене було все просто, куплено за чотири куе вкладено сто нещадно експлоатовано двадцять тисяч і продано за 4.3 куе, що ще хотіти від цієі машини я не знаю...
  • 0

#86
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 17:28

у мене було все просто, куплено за чотири куе вкладено сто нещадно експлоатовано двадцять тисяч і продано за 4.3 куе, що ще хотіти від цієі машини я не знаю...

 

У мене навіть віршований текст з цього приводу намалювався)

 

Ниво в багні гребе і-

Більш нічого не єб..! :smile44:  :sm13_:

 

Ціна нової Ніви в максимальній "комплектації"-9куе.2роки гарантії або аж цілих 35тик...

Опис потребує окремої уваги.Знайти його можна тут...

http://vaz.kiev.ua/niva-2121.shtml

шНіва в максимальній комплектації буде вартувати 14куе.3 роки гарантії та 75тикпробігу+6 років гарантії на кузов...

http://kiev-dneprovs...da-4x4-3dv.html

 

 

Ех.Мирослав-байдуже тобі на іграшку!)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#87
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 18:57

У мене навіть віршований текст з цього приводу намалювався)
 
Ниво в багні гребе і-
Більш нічого не єб..! :smile44:  :sm13_:
 
Ціна нової Ніви в максимальній "комплектації"-9куе.2роки гарантії або аж цілих 35тик...
Опис потребує окремої уваги.Знайти його можна тут...
http://vaz.kiev.ua/niva-2121.shtml
шНіва в максимальній комплектації буде вартувати 14куе.3 роки гарантії та 75тикпробігу+6 років гарантії на кузов...
http://kiev-dneprovs...da-4x4-3dv.html
Ех.Мирослав-байдуже тобі на іграшку!)

У нас різні потреби в авто 4х4, для мене нива додаток, трете авто, яке не буде іздити на великі відстані, комлектація до лампочки кермо і педалі все що мене у цьому авто цікавить, а ще те що за 4куе це буде авто року 2008 го з невеликим пробігом і живим кузовом.. Все інше у мене є в моєму Паджеро Вагіні. Тиж свій джимнік розцінюєш саме як авто.. Авто на всі випадки життя, надійне з якимось мінімальним комфортом(кондер,г.у. електропакет), а не як іграшку на вихідні ,тому ми говорим про різні авто на "різній мові".
  • 0

#88
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 21:41

У нас різні потреби в авто 4х4, для мене нива додаток, трете авто, яке не буде іздити на великі відстані, комлектація до лампочки кермо і педалі все що мене у цьому авто цікавить, а ще те що за 4куе це буде авто року 2008 го з невеликим пробігом і живим кузовом.. Все інше у мене є в моєму Паджеро Вагіні. Тиж свій джимнік розцінюєш саме як авто.. Авто на всі випадки життя, надійне з якимось мінімальним комфортом(кондер,г.у. електропакет), а не як іграшку на вихідні ,тому ми говорим про різні авто на "різній мові".

Не можу на це нічого відповісти...Бо не бачу себе в Ниві,як і в Паджеро...Не по потребі вони мені і не по характеру...Не за гроші,не даром не потрібні-бо в мене є те,що мені потрібно.Від чого отримуєш задоволення,як на дотик так і на око і на кишеню...

Кожному своє...

 

Тому бажаю кожному (мати)знайти своє.І всім бобра)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#89
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 22:42

А чего вы спорите, что лучше - Нива или Джимни ? Понятно, что Паджеро лучше, но вопрос темы был "годится ли для женщины Джимни ?"  :sm13_:


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#90
artemdndz

artemdndz

    Авторитет

    • Сообщений 2299
  • Возраст: 47
  • Имя:artem
  • Город:м. Кам'янське
  • Авто:omega b ч20чум серебристый седан уже с ГМО
  • Гос. номер:АЕ4629НА
  •  
  • Регистрация: 02.09.2010

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 22:54

А чего вы спорите, что лучше - Нива или Джимни ? Понятно, что Паджеро лучше, но вопрос темы был "годится ли для женщины Джимни ?"  :sm13_:

Пажеро пинин.. попрошу уточнить, а не какой то там просто - пажеро  :sm13_:


  • 0

Я тут: 067 976 23 06


#91
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 23:00

Какой ещё Пинин ? Про пининов речи не было )

Посмотрел год создания этой темы... мамадорогая, кто эти археологи ?  :faceoff:


  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#92
artemdndz

artemdndz

    Авторитет

    • Сообщений 2299
  • Возраст: 47
  • Имя:artem
  • Город:м. Кам'янське
  • Авто:omega b ч20чум серебристый седан уже с ГМО
  • Гос. номер:АЕ4629НА
  •  
  • Регистрация: 02.09.2010

Опубликовано 02 Февраль 2016 - 23:14

 Про пининов речи не было

 

Было  :sm13_:


  • 0

Я тут: 067 976 23 06


#93
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 21 Апрель 2016 - 20:55

Джимні-мураха)

https://youtu.be/0lzWN2dBjvg


Изменено: Юстас, 21 Апрель 2016 - 20:57

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#94
санек30

санек30

    Авторитет

    • Сообщений 2016
  • Возраст: 42
  • Имя:александр
  • Город:винницкая обл.
  • Авто:Тракторный Х5.
    DAF XF 105.
  •  
  • Регистрация: 06.03.2013

Опубликовано 21 Апрель 2016 - 21:44

Джимні-мураха)

https://youtu.be/0lzWN2dBjvg

А я первый лайк поставил.


  • 0

#95
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 22 Апрель 2016 - 07:19

санек30,

:drinks:  


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#96
Деныч

Деныч

    Авторитет

    • Сообщений 2041
  • Возраст: 39
  • Имя:Денис
  • Город:на Днепре
  • Авто:Omega B X25XE
  •  
  • Регистрация: 03.01.2008

Опубликовано 28 Апрель 2016 - 11:07

Джимні-мураха)

https://youtu.be/0lzWN2dBjvg

Какие знакомые места мммм....

Андрей Михайлович, Джимник как всегда на высоте!

П.с. вы в чера с Вовычем ездили Джимник смотреть?


  • 0
CheBurashka

#97
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Май 2016 - 19:23

. вы в чера с Вовычем ездили Джимник смотреть?

Він приганяв до мене...Розорвиш повний...

Яб на місці Вови не машину купував,а двигун до лодки...
машину можна осінню купить.)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#98
Деныч

Деныч

    Авторитет

    • Сообщений 2041
  • Возраст: 39
  • Имя:Денис
  • Город:на Днепре
  • Авто:Omega B X25XE
  •  
  • Регистрация: 03.01.2008

Опубликовано 06 Май 2016 - 11:00

Він приганяв до мене...Розорвиш повний...

Яб на місці Вови не машину купував,а двигун до лодки...
машину можна осінню купить.)

А шо буде осінню? 

Так в нього ж є мотор - 15 лс Судзука...той що мій брательнік тоді ганяв з тобою.


  • 0
CheBurashka

#99
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 10 Май 2016 - 21:44

 

Так в нього ж є мотор - 15 лс Судзука...той що мій брательнік тоді ганяв з тобою.

Навіщо в такому випадку гемороїтись з авто?)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#100
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 31 Октябрь 2018 - 20:59

Ось і підкрався той момент,коли можна робити якісь висновки як власнику...Розміняв мій Джимнік другий десяток...

Рівно 10 років пройшло з тієї пори,як я забрав його новенького і лискучого з автосалону...

Різне було за цей час у нашому житті,були злети,перемоги і подолання труднощів...Та чого тільки не було за дорогу довжиною у 150тис.км.?!!!....

Але мій вірний товариш і друг жодного разу мене не підвів по яких би дорогах зі мною не подорожував.Хоча чесно кажучи я його іноді експлуатував нещадно-без вибору для себе та для нього...

 

Діфірамби-діфірамбами,а перейдем до реальних експлуатаційних витрат...Що було замінено за цей час.

 

-Передня ходова перетрушена єдиножди-замінені аммо,сайлентблоки,шкворньові підшипники/сальники.Все інше рідне(окрім рульового редуктора заміненого по гарантії на 45тик)...Вдосконалено передні гальма-встановлені вентильовані гальмівні диски та збільшені супорта.Вдосконалено-встановлено ручні хаби.

-Задня ходова-вдосконалено задні підшипники,впринципі ще б рідні бігали.Замінено задні аммо.Лопнуло дві пружини-обидві з правої сторони.

-Трансмісія-замінено одну хрестовину(на оригінальну)на одному з трьох карданів.Вдосконалено-встановлено роздатку з мануальним керуванням

-Кузов-слідів від корозії нема.Подекуди на ЛКП є сліди від ударів палками з під колеса коли рухаєшся лісовою дорогою.Замінено лобове скло-камінь з під фури.Вдосконалено-сконструйовано,виготовлено та встановлено експедиційну корзину.Вдосконалено-встановлені підкрилки.Вдосконалено-встановлено підсилювач антени на тюнер та додатково задні динаміки.

 

Двигун 1.6...Оливи(Мотюль 5-30) не бере.Доукомплектовано систему охолодження та обігріву салону-встановлено автономний підігрівач Ебешпехер B4WSC

Ніяких чеків.Відмов електрообладнання не було.Свічки ірідієві-заміна 1раз/80тик.

Виключення-пробій однієї з катушок запалення на 30тик-розчистив,заепоксидив-працює досьогодення.Заміна лампочки в задньому габариті та в фарах.

 

Всі інші системи автомобіля працюють безвідмовно та без нарікань.


Изменено: Юстас, 31 Октябрь 2018 - 22:10

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#101
GORAN

GORAN

    Авторитет

    • Сообщений 88888
  • Имя:Андрій
  • Город:Київ
  •  
  • Регистрация: 09.01.2008

Опубликовано 17 Ноябрь 2018 - 20:25

Андрюха, дивися яке 4-те покоління прикольне :)

https://m.youtube.co...e&v=_TO-xqhF1Qs
Размещенное изображение

#102
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 17 Ноябрь 2018 - 22:11

GORAN,

Я на нього вже рік дивлюся...

(ось тут ще трохи є)

 

 

В планах обновитись,але те що я зробив з своїм Джимні-новий не дотягує по параметрам...

 

так,прикольно кататись на свіжій тачці з салона...Але як уявлю що знову ставити-автономку,експедиційник,фаркоп...Їздити до офіціалів на ТО...

Почнуться продажі буду дивитись на ціну/комплектацію...Думаю що старт бюджетного варіанту буде від 20куе.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#103
kurt-59

kurt-59

    Авторитет

    • Сообщений 11819
  • Возраст: 64
  • Имя:Николай
  • Город:Deutschland
  • Авто:Skoda Fabia Combi 1,6 TDI 105 PS
  •  
  • Регистрация: 18.03.2009

Опубликовано 24 Ноябрь 2018 - 18:02

  стартует от  18000 евро пустой .

 

https://auto.suzuki..../jimny-3-tuerer


  • 0

#104
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 13 Январь 2019 - 17:53


Двигун 1.6...Оливи(Мотюль 5-30) не бере.Доукомплектовано систему охолодження та обігріву салону-встановлено автономний підігрівач Ебешпехер B4WSC

Ніяких чеків.Відмов електрообладнання не було.Свічки ірідієві-заміна 1раз/80тик.

 

 

Что-то я таких моторов и не видел, везде 1.3л на ркпп-акпп. Для интереса глянул цена на различные запчасти (exist), вроде ничего дорогого и нету, наоборот в основном не дорогие цена (речь за заменители). Что там с ресурсом у 1.3л (в т.ч. на хорошем газу)?


Изменено: Ma$ter_x, 13 Январь 2019 - 17:53

  • 0

#105
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27400
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 13 Январь 2019 - 21:25

Что-то я таких моторов и не видел, везде 1.3л на ркпп-акпп. Для интереса глянул цена на различные запчасти (exist), вроде ничего дорогого и нету, наоборот в основном не дорогие цена (речь за заменители). Что там с ресурсом у 1.3л (в т.ч. на хорошем газу)?

Виробник Сузукі виготовляє дуже різноманітну гаму двигунів...Я собі обрав 1.6...Зустрічаються власники у яких на Джимні встановлено 1.8...Власноруч звичайно.

Взагалі відсутнє бажання встановлювати замінники замість оригіналу.Причина майже безвідмовна експлуатація автомобіля.І якщо є бажання щоб і надалі авто було безвідмовним,то ставиться оригінал.

Ресурс в 1.3 відмінний.Двигун збитий.Системи працюють надійно.

Чудаків що встановлюють газ на це авто-одиниці.Конкуренти серед позашляховиків по розходу палива відсутні.Траса-7л.Місто 9л.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых