Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Suzuki Jimny?)как второй авто


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
186 ответов в теме

#106
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11844
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 14 Январь 2019 - 10:14

Але ж воно маленьке, повнопривідна Ока. Хоча свою нішу безсумнівно має.


  • 0

#107
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 11:08

Але ж воно маленьке, повнопривідна Ока. 

Не можу так сказати...Зовнішні розміри-мене як жителя мегаполісу задовольняють повністю.Парковка,у тиснявах я їду там,де всі стоять...З самооцінкою теж все гаразд,томупідвищувати за рахунок габаритів авто потреби не маю.Швидкісні характеристики після встановлення 1.6 чудові.

 

Всередині спереду нормально подорожують двоє дорослих.У мене товариш-адмірал,вагою 130кг при зрості 170см почуває себе в салоні комфортно.При потребі катаємось Джимніком,а не його Ховером.

 

На далекі відстані(200км.) пробували неодноразово на р.Сож під Білорусію їздити рибалити.3чоловіки+ снасті+човен гумовий колібрі255+човновий двигун(в упаковці)Ямаха2CMHS+шмурдяк з хавчиком.Без Джимніка там до річки не під'їхати.

 

З причіпом нормально керується і тягне.На завантаженому причіпу(без гальм) я за містом маю постійну швидкість 70км/год що є 4передача та 3000об/хв двигуна розхід палива при таких умовах залишається паспортним.

Взагалі не маю проблем з комплектом лодка +лодочний лафет довжиною 5.5м.Нормально йде за автомобілем.Чудово сліпується що вверх,що вниз з повним завантаженням човна та навішеним човновим двигуном.

 

Про позашляхові якості можу чітко сказати,що конкурентів по співвідношенню ціна/якість/можливості/есплуатаційні витрати-даний автомобіль не має.

Чудова комплектація електропакету.

 

Так,зовнішність авто має мультяшну,але під нею ховаються потужні та невтомні м'язи та справжній чоловічий характер.

Після тісної співпраці,а не знайомство по картинках-до авто маю повагу і спілкуємось на рівних.Вєрний дружара і корєшман,роботяга з справжнім повним приводом.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#108
Alex Эвакуатор

Alex Эвакуатор

    Старый лис - мудрый лис! (даж ежели общипанный)

    • Сообщений 25696
  • Возраст: 54
  • Имя:А
  • Город:Киев
  • Авто:"превед з 90-х"(с)Мирык
  •  
  • Регистрация: 15.11.2003

Опубликовано 14 Январь 2019 - 11:18

Швидкісні характеристики ... чудові.
йих просто нэмае...  :sm17_1:  :smile44:  :smile3:

колы ты мэнэ виз, в мене була 100% впевненнисть шо на тролейбуси було б швыдше...  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile44:  :cool1:


(О67)96О3171
(О93)2272О25

ТОЛЬКО эвакуатор!!!!!


#109
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 12:15

йих просто нэмае...  :sm17_1:  :smile44:  :smile3:

колы ты мэнэ виз, в мене була 100% впевненнисть шо на тролейбуси було б швыдше...  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile44:  :cool1:

 

 

Припиняй ржать-щелепи погубиш)

Не хватало щоб ти у мене в авто на молекули розсипався))

Тихенько довіз-правнукам на руки здав-сиди грійся на припечку-гонщєг)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#110
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12673
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 14 Январь 2019 - 13:03

після встановлення 1.6

Чи правильно я зрозумів, що до того, як був встановлений 1.6, у нього був інший двигун?



йих просто нэмае...  :sm17_1:  :smile44:  :smile3:

колы ты мэнэ виз, в мене була 100% впевненнисть шо на тролейбуси було б швыдше...  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile3:  :smile44:  :cool1:

 

Давай я тобі допоможу встановити українську клавіатуру. Ти з компа пишеш, чи з Андроїда?

Звичайно, якщо ти використовуєш Блекбері, то я пас.


  • 0

#111
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 13:09

Чи правильно я зрозумів, що до того, як був встановлений 1.6, у нього був інший двигун?

Так.

Джимні (06-18р.в.) комплектується з заводу виключно М13А з ВВТІ.(86поні)

М16А комплектується Вітара та СХ4.

Це едентичні смолблоки.

Один двигун зняв.Прикрутив на інший з нього навіску і засунув під капот.Маєш 107 поні.


Изменено: Юстас, 14 Январь 2019 - 13:17

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#112
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 14 Январь 2019 - 13:44

Виробник Сузукі виготовляє дуже різноманітну гаму двигунів...Я собі обрав 1.6...Зустрічаються власники у яких на Джимні встановлено 1.8...Власноруч звичайно.

Взагалі відсутнє бажання встановлювати замінники замість оригіналу.Причина майже безвідмовна експлуатація автомобіля.І якщо є бажання щоб і надалі авто було безвідмовним,то ставиться оригінал.

Ресурс в 1.3 відмінний.Двигун збитий.Системи працюють надійно.

Чудаків що встановлюють газ на це авто-одиниці.Конкуренти серед позашляховиків по розходу палива відсутні.Траса-7л.Місто 9л.

 

А что там не так с не оригиналом? Если не ставить что попало (самое дешевое) то проблем на kia, hyundai, bmw, vw не замечал, а на ниве даже лучше.  :sm13_: На риа много авто с газом, если брать размер-вес-литраж (1.3) авто то расход уже и не такой маленький.

 

йих просто нэмае...  :sm17_1:

колы ты мэнэ виз, в мене була 100% впевненнисть шо на тролейбуси було б швыдше...  :smile3:

 

 

Так водилы новых траликов гоняют что бешеные .  :sm13_:  Последний раз ехал по набережной так он аж тормоза подпалил, запах был еще тот. :sm12_:  


Изменено: Ma$ter_x, 14 Январь 2019 - 13:47

  • 0

#113
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 14:01

А что там не так с не оригиналом?

не відповідає якості оригіналу та вимогам щодо умов експлуатації...

 

Если не ставить что попало

Я ж і кажу,що оригінал дешевше та надійніше...А ти чомусь по тричі одне й те саме запитання задаєш.

На риа много авто с газом, если брать размер-вес-литраж (1.3) авто то расход уже и не такой маленький.

Порівняно з яким позашляховиком форми/динаміки/розміру-великий розхід?

 

Ми не розглядаєм "много авто з ріа".Розглядаєм конкретну модель,з певним двигуном та можливостями...

Якщо я скажу,що взимку з чесним ПП розхід максимум підвищується на 1 літр-це буде вважатись невеликою витратою палива?



а на ниве

цей набір кріплень можна порінювати...Навіть не знаю з чим це можна порівнювати.Але точно не з Джимні.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#114
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 14 Январь 2019 - 14:53


Порівняно з яким позашляховиком форми/динаміки/розміру-великий розхід?

 

Ми не розглядаєм "много авто з ріа".Розглядаєм конкретну модель,з певним двигуном та можливостями...

Якщо я скажу,що взимку з чесним ПП розхід максимум підвищується на 1 літр-це буде вважатись невеликою витратою палива?



цей набір кріплень можна порінювати...Навіть не знаю з чим це можна порівнювати.Але точно не з Джимні.

 

Нива то особый случай - динозавр :sm13_: , была новая из салона, в городе/на трассе это :sm12_: , особенно "нравилась" управление сцепой.

По поводу расхода - для меня уже давно приоритетный двигатель дизель (если авто новое), поэтому я всегда сравниваю затраты на топливо (дизель - бенз/газ), старый тушкан 2.0тd жрал не больше, хотя авто больше, шустрее и заметно тяжелее, новые дизеля еще экономичнее, поэтому если есть возможность сэкономить (с газом) то почему бы и нет?


  • 0

#115
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:08

По поводу расхода - для меня уже давно приоритетный двигатель дизель (если авто новое), поэтому я всегда сравниваю затраты на топливо (дизель - бенз/газ), старый тушкан 2.0тd жрал не больше, хотя авто больше, шустрее и заметно тяжелее, новые дизеля еще экономичнее, поэтому если есть возможность сэкономить (с газом) то почему бы и нет?

Тобто ти на наступний дизель встановиш газ?


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#116
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:16

Зачем? У меня на дизеле с расходом все в порядке, 3.8-7л при 140лс и массе 1480кг. ix35 awd 184лс/1500+кг зимой жрал 8.5литров, новые модели с старт/стоп и т.п. еще экономичнее.

ps выше я лишь спросил за возможность установки ГБО на 1.3, нужен он или нет то дело личное.


Изменено: Ma$ter_x, 14 Январь 2019 - 15:24

  • 0

#117
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:35

Зачем? У меня на дизеле с расходом все в порядке, 3.8-7л при 140лс и массе 1480кг.

Зекономиш ще...Є ж можливість зекономити встановивши ГБО))

Нагадай скільки вартував в грошах новий недоприводний дизельний Тушкан?



старый тушкан 2.0тd жрал не больше, хотя авто больше, шустрее и заметно тяжелее,

Давай ми будемо коректними по відношенню одне до одного...

 

-Джимні випускається в дизельній версії.Але зважаючи на те,що в країнах СНД,які не входять до Євросоюзу офіційно не продається-можем відкинути розмови про надекономічність дизельної версії Джимні.

 

-Туксон не є позашляховиком і розглядати це авто як позашляховик не має сенсу.Порівнювати його з Джимні взагалі нереально...Це абсолютно різні автомобілі за призначенням та філософією.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#118
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:42

Зекономиш ще...Є ж можливість зекономити встановивши ГБО))

Нагадай скільки вартував в грошах новий недоприводний дизельний Тушкан?

 

Та какая там экономия? Проще электромобиль взять.

Спортейдж 1.7td 18400 евро, сравнивать их нет смысла, человек которому обязательно нужен ПП +проходимость и плевать на все остальное (особенно размеры)  возьмет jimni, в другом случае спортейдж либо аналоги. В том году возле моторного цеха стоял сузуки, вышли с мужиками, говорю - во машинка хорошая, так пол часа объяснял что в ней хорошего, никто так и не поддержал, :ac: хотя многие живут в частном секторе.  


  • 0

#119
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:50

ix35 awd 184лс/1500+кг зимой жрал 8.5литров, новые модели с старт/стоп и т.п. еще экономичнее.

Ми розглядаєм позашляховики,а не авто де інструкція по експлуатації не рекомендує виїздити на грунтовку.

Можеш прикріпити ціну на нову вказану тобою автівку....Тільки навіщо маючи таке гарне,економічне авто,ти цікавишся Джимні?)

 

 

выше я лишь спросил за возможность установки ГБО на 1.3, 

Можна звичайно...,на коліна водієві балон прикрутити мабуть))

 

Є на Сузукі Клубі легендарний Діма Драпп.Вкорячив собі ГБО з балоном здається на 60л)...Для цього демонтував задні сидіння

Ще бачив один Джимні з ГБО...

Ну і начебто все...



 

 

человек которому обязательно нужен ПП +проходимость и плевать на все остальное (особенно размеры)  возьмет jimni,

 

Дик я оце саме той чєлавєг))

Ти забувся за обов'язкову повноцінну понижену передачу.

Без неї будь який ПП на бездорі це спалене щеплення і нікуди не їдем.

 

в другом случае спортейдж либо аналоги.

 не для цієї теми.


Изменено: Юстас, 14 Январь 2019 - 15:55

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#120
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 14 Январь 2019 - 15:57

Можеш прикріпити ціну на нову вказану тобою автівку....Тільки навіщо маючи таке гарне,економічне авто,ти цікавишся Джимні?)

 

 

Можна звичайно...,на коліна водієві балон прикрутити мабуть))

 

Є на Сузукі Клубі легендарний Діма Драпп.Вкорячив собі ГБО з балоном здається на 60л)...Для цього демонтував задні сидіння

Ще бачив один Джимні з ГБО...

Ну і начебто все...

 

 

ix35 у сотрудника, у меня основное авто уже 8 лет ceed sw 1.6 crdi устраивает полностью, менять не собираюсь. Сейчас подыскиваю новое место жительства, рассматривается и пригород, вот теоретически и подумываю про авто для зимы. Дальние путешествия всей семьей не планируются поэтому размеры авто/салона и багажника не имеют значения, наоборот лучше 3д и компактный кузов.


  • 0

#121
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11844
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 14 Январь 2019 - 16:15

Сейчас подыскиваю новое место жительства, рассматривается и пригород, вот теоретически и подумываю про авто для зимы.

Будь-яке 4х4 з трішки вищим кліренсом. Джимнік дуже нішеве авто для справжніх самураїв)


  • 0

#122
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 14 Январь 2019 - 16:26

ix35 у сотрудника, у меня основное авто уже 8 лет ceed sw 1.6 crdi устраивает полностью, менять не собираюсь. Сейчас подыскиваю новое место жительства, рассматривается и пригород, вот теоретически и подумываю про авто для зимы. Дальние путешествия всей семьей не планируются поэтому размеры авто/салона и багажника не имеют значения, наоборот лучше 3д и компактный кузов.

 

Своїм вибором задоволений і хоча живу в мегаполісі прекрасно почуваю себе на позашляховику.

Повністю задовольняє виробничі/сімейні/позашляхові/рибальські/човнові питання.

З ним в пакеті йдуть причіп фермер та човновий лафет з човном.

Це авто завжди вирішує поставлені перед ним задачі.

Так в авто відсутній автоміньєт,і воно не є продовженням фалоса,але як на мене це універсальне авто,яке може комфортно доставити в будь яку точку,за будь якої погоди,в будь яку пору року,у будь якій країні.

Є деякі моменти,але вони повністю відповідають позашляховим якостям та ціні авто.

Так,це авто може бути кращим і комфортнішим.Воно навіть є у інших виробників,але це буде преміум клас,за преміум грошей з відповідним преміум цінником на експлуатацію.Але цей преміум при серйозних умовах програє Джимні завдяки його унікальним розмірам,конструкції та вазі.

 

Не має доступнішого/якісного/надійного/з мінімальним комфортом позашляховика окрім Джимні)



Джимнік дуже нішеве авто для справжніх самураїв)

Я б сказав би так:

Це авто,яке може подарувати такий рівень свободи,про який не кожен здогадується!)

Перед придбанням потрібно замислитись,а чи потрібно(і свобода і авто) воно Вам???!))


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#123
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 27 Январь 2019 - 10:47

Посмотрел риа,в натуре за джимников правят не хило 06-08год от 10-ки и выше.
Якось на днях каже мій малий що зажене в Україну(нерезидент) джімніка за 2 штуки,буде і на їзду ,і на гриби.Я щось собі задумався знаючи ціни на них.Глянув на мобіле,а за 2 штуки можна взяти 99 рік з пробігом 250К чи 04 рік з пробігом 450К.06-08 рік від 5 штук і тоже з нехилими пробігами.Знайшов в англії 02 рік ,ідеал,гарний колір в автоматі з пробігом 60К за майже 5 штук.Але думаю що там руль перекинути буде під півтора штуки.
  • 0

#124
kurt-59

kurt-59

    Авторитет

    • Сообщений 11819
  • Возраст: 65
  • Имя:Николай
  • Город:Deutschland
  • Авто:Skoda Fabia Combi 1,6 TDI 105 PS
  •  
  • Регистрация: 18.03.2009

Опубликовано 27 Январь 2019 - 15:49

Якось на днях каже мій малий що зажене в Україну(нерезидент) джімніка за 2 штуки,буде і на їзду ,і на гриби.Я щось собі задумався знаючи ціни на них.Глянув на мобіле,а за 2 штуки можна взяти 99 рік з пробігом 250К чи 04 рік з пробігом 450К.06-08 рік від 5 штук і тоже з нехилими пробігами.Знайшов в англії 02 рік ,ідеал,гарний колір в автоматі з пробігом 60К за майже 5 штук.Але думаю що там руль перекинути буде під півтора штуки.

Нашел на Скауте один в пределах 2000. :sm13_: :ac: :smile423: Там и грибы  тоже есть ......

 

https://www.autoscou...abf06?cldtidx=1


Изменено: kurt-59, 27 Январь 2019 - 15:53

  • 0

#125
Ma$ter_x

Ma$ter_x

    s y s t e m m a s t e r

    • Сообщений 12645
  • Имя:Vladimir
  • Город:Рядом с Днепром
  • Авто:Several horses
  •  
  • Регистрация: 31.03.2006

Опубликовано 27 Январь 2019 - 19:05

Якось на днях каже мій малий що зажене в Україну(нерезидент) джімніка за 2 штуки,буде і на їзду ,і на гриби.Я щось собі задумався знаючи ціни на них.Глянув на мобіле,а за 2 штуки можна взяти 99 рік з пробігом 250К чи 04 рік з пробігом 450К.06-08 рік від 5 штук і тоже з нехилими пробігами.Знайшов в англії 02 рік ,ідеал,гарний колір в автоматі з пробігом 60К за майже 5 штук.Але думаю що там руль перекинути буде під півтора штуки.

 

Та, да смотрел цены в поляндии на 07-10 год с пробегом до 200т.км, цены не намного ниже чем у нас, а еще пригон+растоможка :ac: 

ps мож бмэве продать/поменять с доплатой(?) с другой стороны пока не понятно с местом жительства.


  • 0

#126
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Январь 2019 - 19:51

Катался как-то на такой, была такая у сестры недолгое время.

Машина - боль. Свобода действий ограничена малым пространством, багажника практически нет. Авто придумана для мелких азиатов.

Больше 70 на ней вообще страшно ехать. Как Матиз, только полноприводной.


  • 0

#127
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17025
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 20:11

  Мой рост  186 см , в Матизе чувствую себя вполне нормально .

 Банк , а живот очень большой ?


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#128
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Январь 2019 - 20:31

  Мой рост  186 см , в Матизе чувствую себя вполне нормально .

 Банк , а живот очень большой ?

В матизе, кстати, просторнее.

Что меня напрягло в Джимни - скованность движений рук, особенно с левой стороны. Нет возможности комфортно делать маневры рулем, рука постоянно в дверь упирается.

Чувствуешь себя шпротиной в банке


  • 0

#129
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:19

Але думаю що там руль перекинути буде під півтора штуки.

Не думаю так.Прийдеться навіть передній міст замінювати...

Катался как-то на такой, была такая у сестры недолгое время. Машина - боль. Свобода действий ограничена малым пространством, багажника практически нет. Авто придумана для мелких азиатов. Больше 70 на ней вообще страшно ехать. Как Матиз, только полноприводной.

 

Якщо ти не вмієш користуватись машиною,це не значить,що в ній маленький габажник...

Ось наприклад сланцевий,гумовий човен Колібрі 255_мотор(прошу звернути увагу,що двигун упакований в заводську упаковку)Ямаха 2СМHS,ще й весла легко влазять))

61af2abf382d353c6d406b8df9ec2a1d.jpg

 

 

Я Джимніком побудував Будиночок...Отак влазять довгоміри та негабарити.Прошу помітити,що на половій дошці нормально добралось 2 тюки утеплювача.

b66e187a806b4394359cbf48f5af8e09.jpg

 

Взагалі всі проблеми "маленькості"-надумані.Компактний?-так...

Але монстр...Я тільки брав у товариша бус,щоб 6метрового блокхауса 32квадрата привезти все інше-Джимні.

Оцей будинок Джимні самостійно відбуксирував на відстань 50км(10км з них по артелирійському пісчаному полігону)

 

 

2edc3c959b6e211fef78662c30de2303.jpg

 

З приводу незручності в салоні...Не можу сказати що мені незручно валить боком  по ожеледиці...Кермо перекидається швидко-все керовано.

Це не лімузин-це компактний позашляховик.

 

Так,-це правда.Саме з-за цього його і придбавав.Максимальна,комфортна,безпечна швидкість не більше 90км/год...Їзджу в основному 85км/год.Інколи на обгоні прижимаю до сотні.Обігнав-скинув швидкість і знову 85км/год.

 

 

Не шариш одним словом.Якщо тобі таке авто не потрібне,не значить що воно-боль...Я це авто ні на що не проміняю...Якщо дасть Бог зносити-придбаю таке ж.Для моїх авантюр кращого нема.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#130
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:28

Не думаю так.Прийдеться навіть передній міст замінювати...
Значить пропала мрія про гриби за 2 штуки в адекватному стані. :sm13_:
  • 0

#131
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:30

Юстас, не стоит так остро воспринимать и примерять мой комментарий на своё авто.
Естественно, у машины есть и плюсы - легкая и проходимая. Там где Джимни прошёл как по маслу, моя Зафира 2-тонная сразу закопалась. Но с точки зрения езды по городу мне Джимни не зашла, тесная она для меня как для водителя. И тогда, когда я на ней ездил, я ещё не был таким упитанным как сейчас.
По багажнику - речь была о внутреннем.
У меня есть рейлинги, на которые я могу загрузить 6м балки (хотя, я такой метраж в салоне возил).
Джимни - хорошая машинка для сельской местности, где не дороги, а направления. Для не крупного водителя. Конкретно мне для города и трасс, для перевозки грузов внутри салона, она не зашла
  • 0

#132
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:30

Значить пропала мрія про гриби за 2 штуки в адекватному стані. :sm13_:

Якщо чесно,то так...А чим тебе пруль для грибів не влаштовує?Чи треба по трасі їздити?


Изменено: Юстас, 27 Январь 2019 - 21:31

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#133
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:35

А чим тебе лівруль для грибів не влаштовує?
Ти мав на увазі правруль?

Да і до праворульок такі тепер зеркала зробили що реально на 10% гірше від оригінальних ліворуких.Тільки фари треба змінити чи дифракційні плівки наклеїти.


  • 0

#134
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17025
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:38

Банк , если я чего то не то сморозил за живот , то прошу прощения , дело житейское . У меня тоже че то округляться стало 


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#135
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:40

У меня тоже че то округляться стало 
До гінеколога ходив? :sm13_:
  • 0

#136
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:44

Юстас, не стоит так остро воспринимать и примерять мой комментарий на своё авто.
Естественно, у машины есть и плюсы - легкая и проходимая. Там где Джимни прошёл как по маслу, моя Зафира 2-тонная сразу закопалась. Но с точки зрения езды по городу мне Джимни не зашла, тесная она для меня как для водителя. И тогда, когда я на ней ездил, я ещё не был таким упитанным как сейчас.
По багажнику - речь была о внутреннем.
У меня есть рейлинги, на которые я могу загрузить 6м балки (хотя, я такой метраж в салоне возил).
Джимни - хорошая машинка для сельской местности, где не дороги, а направления. Для не крупного водителя. Конкретно мне для города и трасс, для перевозки грузов внутри салона, она не зашла

Мені особисто не хватило потужності двигуна...Наразі з цим питань нема.У мене взагалі немає проблем пересування по місту.Летить як птаха,пролазить в такі щілини,що іноді народ дивується як воно туди пролізло.Про парковку взагалі мовчу.Будь-де приїхав поставив...

Ти свої балки можеш довезти тільки по сухому асфальту,а я звик комфортно відпочивати в дикій природі...Чувак купив повнопривідний Дастер.Продав...Для наших місць-гівно...А ти кажеш Зафіра...Один раз сходиш по снігу за лісовозом-зрозумієш по чом фунт ізюму...

Реально не шариш...У мене в багажник влазить 30 літровий холодильник+харч з шмурдяком.Взагалі без проблем...Просто у мене не валяється в багажнику всякого дроча,що народ звик возити за собою як невід'ємний карієс)Так я продумую що мені потрібно,а не валю все підряд в габажник.

Мені машина-мєго зручна.

 

 

В тобі більше 130 кг?



Ти мав на увазі правруль?
 

Да і до праворульок такі тепер зеркала зробили що реально на 10% гірше від оригінальних ліворуких.Тільки фари треба змінити чи дифракційні плівки наклеїти.

 

У праворульного виносне дзеркало стоїть біля фари.Зручна шняга,навіть очі скошувати не потрібно...

Якщо перероблювати на лівий руль там роботи-мама не горюй!Пацани у нас в Києві розборкою займаються...Дик з Англії ганяють людям здається на Кінбурську косу...Розкуповують мічцеві пруль шо гарячі пиріжки.Правда на трасу не виїздять...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#137
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:46

Банк , если я чего то не то сморозил за живот , то прошу прощения , дело житейское . У меня тоже че то округляться стало 

Не, все нормально. Живот имеется, больше чем хотелось бы, и я с ним пытаюсь бороться.

Но в контексте поста про Джимни мешал не он, очень тесно слева, локтем бьюсь о дверь. Руки длинные, наверное


  • 0

#138
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:48

Всім бобра і добраніч.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#139
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17889
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:48


В тобі більше 130 кг?

Чуть меньше, но дело не в весе/объеме.

Как написал выше, мне тесно было слева. И тогда (когда ездил на этой машине) я был моложе, легче и стройнее.


  • 0

#140
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17025
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 27 Январь 2019 - 21:49

 а шо , сейчас правый руль не растамаживается ?


  • 0
Реклама в подписи запрещена




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых