Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Ремонт и обслуживание Opel Combo C 1.6CNG


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
744 ответов в теме

#666
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 26 Ноябрь 2019 - 20:11

Як тоді пояснити перекачування газу в один з балонів при заведеному моторі?  Зразу при заправці показує повний бак, потім по мірі перекачуваання спускається на одну поділку.

 

если проходное сечение маленькое то газ медленнее может переходить из баллона в баллон. При всех открытых баллонах /клапанах/ давление газа должно уравняться.



Я 5 хвилин ври включеному моторі постояв і знову підключив шланг, ще 5 кубів  заходить. Це державна заправка. Можливо перемерзає в редукторі вхід?

 

варианты:

- утчка газа

- то что писал выше

- компрессор АГНКС за 5 минут создал бОльшее давление - додул тебе еще 5 кубов.



державна заправка

 

почем газ?


  • 0

#667
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 26 Ноябрь 2019 - 21:21

 

 

Як тоді пояснити перекачування газу в один з балонів при заведеному моторі?  Зразу при заправці показує повний бак, потім по мірі перекачуваання спускається на одну поділку. Я 5 хвилин ври включеному моторі постояв і знову підключив шланг, ще 5 кубів  заходить. Це державна заправка. 

Проще подивиться і виключити як варіант проблеми предохранітель, чим спориться два дня :smile275:

 

 

Ще запитання по балонах. Все класно але у ніх є кінцева дата експлуатації. Що потім? Нові купляти? якщо так то де. 

якщо стоять червоні зачить 20 років,якщо зелені то попереднікі вже поміняли,

на балонах написано що термін служби 20 років. Не чув щоб опель міняв обо продавав, а от фольц  в Україні виконує (-вав)  безкоштовну заміну  балонів.



Скільки  кубов влазить в пусту машину ?


Изменено: Pashaa, 26 Ноябрь 2019 - 21:22

  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#668
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 10:17

27REGION, газ по 12.9 грн заправляв. Раніше державні дорожче приватних були, зараз вирівнялись. 

 

Утечки газу немає, провіряв. Газ в балонах вирівнюється, але питання чому? я заправляю до повної, тобто тиск у всіх балонах повинен бути однаковий. Ні, давка така, просто за пару хвилин перекачався газ з повних балонів в неповний тим самим звільнив місце для 5 кубів.

 

Pashaa, я ж не спорю) Просто руки не доходять, сьогодні постараюсь провірити. 

 

Балони червоні, ніхто не міняв. На балонах видавлено- пригодні до 2025 року. Але що робити після 2025 року? 

 

На пусті (можливо до куба залишалось, я на бензин переключив сам а не автоматом. Заправка блимала)  залив 25 кубів при +5 градусів. В книжці написано або літри або кілограми (що вперше мене завело в ступір тому, що не знайшов кубів) тому перевівши по таблиці виходить до 28 кубів повинно бути.


  • 0

#669
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 11:01

Газ в балонах вирівнюється, але питання чому?

 

закони фізики та газодінамики)



Але що робити після 2025 року? 

:sm13_:  :smile3:



В книжці написано або літри або кілограми (що вперше мене завело в ступір тому, що не знайшов кубів) тому перевівши по таблиці виходить до 28 кубів повинно бути.

 

кілограми діли на 0.75 (густина газу) отримуєшь куби


  • 0

#670
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 12:02

закони фізики та газодінамики)



 

 

:sm13_:  :smile3:



 

 

 

кілограми діли на 0.75 (густина газу) отримуєшь куби

 

Раніше закони газодинаміки не працювали, а зараз запрацювали? Раніше заправлялося нормально.

 

Ну да, у нас і ще 20 років проходять.

 

Де ж ви були раніше)))))  :sm13_: коли на заправці закачали 40 кубів  :sm12_:  :sm13_:  :sm13_:. Я кажу "в мене балони на 28 кубів максімум, які 40?"   :smile3:



+100 Или заказывать на Польшу (на разборку).
Хотя.....
Если только форсунка не в обрыве - может её отмочить/промыть. Глядиш - поможет! Главное знать какая из. Если это форсунка вобще. чаще всего "троение" связано с начинающимися проблемами ВВ части. Т.К. для поджига газа нужна искра помощнее то ситуация типичная, когда для наормальной работы на бензине всего хватает, а на газу - троит.
Я бы всё-таки перестраховался: проверил свечи (и вобще ВысокоВольтную часть). А уж потом занимался форсунками.
И только в последнюю очередь - менял.

 Пояснюється чому на бензині плавно працює....


  • 0

#671
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 17:08

Де ж ви були раніше)))))   коли на заправці закачали 40 кубів      . Я кажу "в мене балони на 28 кубів максімум, які 40?"  

 

для розрахунку обїєму газу необхідно знати величини:

- геометричний обєм сосуду

- температуру газу

- тиск газу

- коефіцієнт стиску газу (Z)

koef_ts_nt_Z_800.jpgi.gif


  • 0

#672
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 20:22

газ по 12.9 грн заправляв.

 

это скидка или стелла?


  • 0

#673
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 27 Ноябрь 2019 - 22:51

я при самых хороших роскладах мах 25 задувал, а так 22 -23.


  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#674
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 09:14

это скидка или стелла?

Без скидок. Той рік по 18,5 заправлявся. З літа цього року ціни знизились до 12,9 - 13,5 грн. 

 

По факту в мене також 25 куб задувається.

 

Провірив запобіжники, всі цілі.


  • 0

#675
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 10:32

 

 

По факту в мене також 25 куб задувається.

 

 

Так В чем проблема?


  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#676
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 12:52

Pashaa, я ж написав що задувається не зразу. Задує 18 кубів і все, автомат вибиває. Заводжу мотор, показує повні балони, і звук шипіння. Через звилин 5 шипіння зникає і показує на одну поділку менше. Підїжджаю знову через 5 хвилин до заправки. Заправляю ще до 5 кубів. 



У Полтаві на одній заправці коли їхав в Київ  заправив до повна зразу, потім їхав назад і на тій самій заправці зразу не заправився. Я ж намагаюся вияснити в чому проблема?  Треба розбирати і чистити редуктора. Думаю щось попало. 


  • 0

#677
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 13:00

реба розбирати і чистити редуктора. Думаю щось попало. 

 

редуктор каким боком к заправке?



я ж написав що задувається не зразу. Задує 18 кубів і все, автомат вибиває.

 

а если не заводить мотор? просто через 5 мин дозаправить?

думаю дело в  малом проходном сечении какого-то или всех баллонов. 


  • 0

#678
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 13:01

На балонах


  • 0

#679
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 14:25

27REGION, другий варіант я не розглядав. Можливо, але пів року назад все було добре, заправляло зразу


  • 0

#680
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 28 Ноябрь 2019 - 22:39

1.редуктор -под капотом, в балонах клапана;

2.при низькому тиску обмерзає заправочкий і обратний клапана , і може пагано задувать;

 

3.попасти не може нічого   так як    фільтр-сетка  в заправочном+ обратний клапан має такий отвір  що любий попавший туди мусор абсолютно не дасть заправиться.


  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#681
andrew_vv

andrew_vv

    Частый гость

    • Сообщений 10
  • Имя:Андрій
  • Авто:Opel Combo 1.6 CNG
  •  
  • Регистрация: 28.11.2019

Опубликовано 29 Ноябрь 2019 - 00:23

Доброї ночі. На днях у мене вискочив "чек". Прочитав помилки Р0300 Р0304 - пропуск запалювання в 4 циліндрі. На газу на холостих трясе трохи двигун і погана тяга. На бензині нормально.  Переключився на бензин , скинув помилки, 2 дні їздив - нічого. Тільки перейшов на газ - відразу чек вискочив  і ті самі помилки.  Записався на СТО завтра, але попередили що машина специфічна... Питання до гуру - з чого почати ? В сепаратор ще не заглядав, тільки пригнали в липні з німців. 


  • 0

#682
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 29 Ноябрь 2019 - 09:03

Доброї ночі. На днях у мене вискочив "чек". Прочитав помилки Р0300 Р0304 - пропуск запалювання в 4 циліндрі. На газу на холостих трясе трохи двигун і погана тяга. На бензині нормально.  Переключився на бензин , скинув помилки, 2 дні їздив - нічого. Тільки перейшов на газ - відразу чек вискочив  і ті самі помилки.  Записався на СТО завтра, але попередили що машина специфічна... Питання до гуру - з чого почати ? В сепаратор ще не заглядав, тільки пригнали в липні з німців. 

Перше треба свічки подивитись, друге треба підкинути блок запалюваня, третє підкинути форсунку. Потім чистити сепаратор. Якого року машина?


  • 0

#683
andrew_vv

andrew_vv

    Частый гость

    • Сообщений 10
  • Имя:Андрій
  • Авто:Opel Combo 1.6 CNG
  •  
  • Регистрация: 28.11.2019

Опубликовано 29 Ноябрь 2019 - 12:19

2006р. 190тис пробіг.

Був на сервісі - свічки міняли з третій з четвертим - те саме. Потім підключились і компом  включали відключали форсунки по черзі. Четверта не реагує. Сказали міняти але розбирати-складати довго то радили дістати форсунку а тоді до них бо якщо рідна не промиється, то не буде що поставити. Блок запалювання не підкидали бо не мали, але сказали що то 100% форсунка.

Шукати модуль підкидати чи зразу форсунку? Нову чи б/у ? Може у когось є? 


  • 0

#684
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 29 Ноябрь 2019 - 21:56

2006р. 190тис пробіг.

Був на сервісі - свічки міняли з третій з четвертим - те саме. Потім підключились і компом  включали відключали форсунки по черзі. Четверта не реагує. Сказали міняти але розбирати-складати довго то радили дістати форсунку а тоді до них бо якщо рідна не промиється, то не буде що поставити. Блок запалювання не підкидали бо не мали, але сказали що то 100% форсунка.

Шукати модуль підкидати чи зразу форсунку? Нову чи б/у ? Може у когось є? 

якшо точно форсунка то не мороч голову з б.у. бери нову бошовську, тут на ветке її номер  не раз писали.

стара не промиється і не оживе ,факт


  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#685
andrew_vv

andrew_vv

    Частый гость

    • Сообщений 10
  • Имя:Андрій
  • Авто:Opel Combo 1.6 CNG
  •  
  • Регистрация: 28.11.2019

Опубликовано 29 Декабрь 2019 - 10:46

таки форсунка. поставив бош 0280158827. здається навіть краще їде ніж до того.


  • 0

#686
gora42

gora42

    Поселенец

    • Сообщений 114
  • Возраст: 51
  • Имя:Игорь
  • Город:Луцьк
  • Авто:OPEL Combo CNG
  • Гос. номер:АС3329ВІ
  •  
  • Регистрация: 28.03.2015

Опубликовано 29 Декабрь 2019 - 12:02

таки форсунка. поставив бош 0280158827. здається навіть краще їде ніж до того.

Фото в упаковке форсунки есть,или где брал?


  • 0

#687
andrew_vv

andrew_vv

    Частый гость

    • Сообщений 10
  • Имя:Андрій
  • Авто:Opel Combo 1.6 CNG
  •  
  • Регистрация: 28.11.2019

Опубликовано 02 Январь 2020 - 00:34

https://avto.pro/par...8827-BOSCH-321/

Там був зі Львова продавець avtolavka.eu але в нього тільки одна була. Можна брати в інших - вони по тій же схемі працюють: 30% передоплати і кілька днів чекати, поки з Польщі привезуть.

Ось фото

Прикрепленные файлы:


  • 0

#688
ZLM17

ZLM17

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Заури
  • Город:Днепр
  • Авто:Opel Combo С 1.6 cng
  •  
  • Регистрация: 03.04.2018

Опубликовано 01 Декабрь 2020 - 15:27

Всем привет. Подтравливает заправочное. Причем: сразу после заправки оно травит (на заглушенной машине), на работающей машине травит, на заглушенной через какое-то время перестает травить. Я так понимаю, что травит обратный клапан. Ремонтируется ли он (может чистится)? Может кто знает где найти на замену? А в самом заправочном у нас никакого клапана нет? Газовщики предлагают заглушить заправочное и вывести другое под капот. Очень не хочется этого делать.


  • 0

#689
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • Сообщений 10313
  • Возраст: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Опубликовано 03 Декабрь 2020 - 20:58

ZLM17,може просто "сирий" газ  - та обмерзає (не закривається) зворотній клапан? Де заправляєшься?

 

 

Может кто знает где найти на замену?

 

на розборках пошукати. тип з'эднання - NGV-1 зветься...


Изменено: 27REGION, 03 Декабрь 2020 - 21:00

  • 0

#690
viazelenko

viazelenko

    Частый гость

    • Сообщений 14
  • Имя:Алексей
  • Авто:combo
  •  
  • Регистрация: 04.09.2012

Опубликовано 02 Январь 2021 - 10:36

Доброго дня. Всіх учасників з новим роком. 30 грудня приїхав товариш замінити газову форсунку на 4 ціліндрі і почалось. Роблю діагностику - пропуск запалювання в 4 ціліндрі. Ну все зрозуміло треба працювати. Глушу машину, виймаю ключ. Вставляю ключ, а він не провертається. Хазяїн каже, що замок давно барахлить і він робив дублікат ключа. Привіз ще один ключ. Замок не провертається. Проблема, що не очікував. Треба міняти личинку замка, але вона міняється при провороті ключа в друге положення, а тут не получається. Ось такий подарунок на новий рік.


  • 0

#691
Serious Sam

Serious Sam

    Начавший говорить

    • Сообщений 1
  • Имя:Степан
  • Авто:Opel Combo 1.6 cng
  •  
  • Регистрация: 06.02.2021

Опубликовано 06 Февраль 2021 - 19:46

Доброго вечора!
Листав форум і так не побачив відповіді на головне питання теми:
"Де знаходяться толкові СТО,специ,які готові взятися за діагностику,ремонт, обслуговування Opel cng(більше цікавить Західна Україна) ?
Напишіть будь-ласка хто вкурсі...
  • 0

#692
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 08 Февраль 2021 - 09:45

Всім привіт.  Давно не заходив на форум. За цей час змінилося чимало речей.  По-перше вирішив проблему з балоном, не заправлявся. Заказав клапан у німецькому сайті, тільки там знайшов новий клапан. Доставка через міст експрес (не реклама, іншого способу не знайшов). Прийшов клапан, провірив роботу зі старим клапаном, старий клапан працює так само як і новий. Промив всі отвори де ставиться клапан. Проблема пропала. Максимальна заправка була 26 кубов газа.  Моя думка що проблема була не в клапані, а в самій системі. Можливо забились проходи. Далі  в один день вирвало свічку запалювання. Почав розбиратися, минулий власник повкручував футорки на всіх чотирьох свічах. Для чого , чому він це зробив я не можу зрозуміти досі. Щоб всі чотири свічки зрізало різбю.... Прочитавши масу інформації вирішив головку мотора віддати на сто для вставлення туди нормальних футорок з правильний інструментом. Знявши головку, побачили неприємну картину. На одному з циліндрів були явні кратери, а на гільзі  були вертикальні  ритвини. На інших це було також, але не так явно. Хоча на трьох гільзах все було чудово, вироботки майже не було і це при 180 000 км.  Вирішив віддати мотористу, хай він вирішує що робити. Моторист сказав що затре ритвини, поставить нові кольца і вкладиші. Так і зробили. 


  • 0

#693
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 08 Февраль 2021 - 13:10

додаю фото



Доброго вечора!
Листав форум і так не побачив відповіді на головне питання теми:
"Де знаходяться толкові СТО,специ,які готові взятися за діагностику,ремонт, обслуговування Opel cng(більше цікавить Західна Україна) ?
Напишіть будь-ласка хто вкурсі...

За 3 роки так і не знайщов поки що сто по обслуговування метану. У нас в Україну їх офіціально не поставляли тому і обслуговувати ніде.

Прикрепленные файлы:


  • 0

#694
Iryshka

Iryshka

    Начавший говорить

    • Сообщений 4
  • Имя:Ирина
  • Авто:Opel Combo
  •  
  • Регистрация: 18.01.2021

Опубликовано 12 Февраль 2021 - 16:32

Всем привет! Может кто-то сталкивался и знает решение... - травит заправочный клапан после заправки метаном. Доезжаю домой, не травит. Похоже проблема с обратным клапаном на штуцере. Можно ли его снять и промыть или заменить этот клапан. На сто предлагают новое вывести заправочное в другом месте. Идея не очень...


  • 0

#695
Pashaa

Pashaa

    Авторитет

    • Сообщений 845
  • Возраст: 43
  • Имя:.....
  • Город:Умань
  • Авто:Авто
  •  
  • Регистрация: 18.02.2011

Опубликовано 12 Февраль 2021 - 22:42

Всем привет! Может кто-то сталкивался и знает решение... - травит заправочный клапан после заправки метаном. Доезжаю домой, не травит. Похоже проблема с обратным клапаном на штуцере. Можно ли его снять и промыть или заменить этот клапан. На сто предлагают новое вывести заправочное в другом месте. Идея не очень...

Приветствую, это частая проблема с забиванием сеточки в заправочном.



Там по магистрали перед первым балоном идет и обратный клапан, НО его лучше не снимать, нежный очень легко сорвать резьбу.

ПЫ СЫ Я же замучился с заправкой  через переходник (замерзание зимой) и переделал заправочный под задний бампер.......


Изменено: Pashaa, 12 Февраль 2021 - 22:43

  • 0

Рост опыта прямо пропорционален количеству выведенного из строя оборудования. (закон Мэрфи)


#696
Dimamima

Dimamima

    Частый гость

    • Сообщений 37
  • Возраст: 32
  • Имя:Дмитро
  • Город:Харків
  • Авто:Opel Combo 2005 р.
  •  
  • Регистрация: 28.02.2018

Опубликовано 12 Февраль 2021 - 23:33

Звичайно ідея не сильно тому що прийдеться нагинатися щоб вставити штуцер і відкрити кран.  :sm13_:  :sm12_:  Особливо сьогодні коли -5, все замерзає на ходу, сніг, вітер.  :faceoff: . Забув скинути давку після заправки, не можу витягнути штуцер, думаю " походу примерзло".  :sm13_:  :smile3:  :smile3:  :smile3:  . Але ні)))



Pashaa ,  привіт. Як справи? ти ще не міняєш машину з метана на дізель чи бензин?


  • 0

#697
kos86

kos86

    Поселенец

    • Сообщений 121
  • Возраст: 38
  • Имя:Олег
  • Город:Житомирська обл.
  • Авто:Opel Combo C 1.7 2007
    Opel Combo C 1.6 CNG 2009
    Opel Zafira B 1.7 2011
  •  
  • Регистрация: 11.06.2012

Опубликовано 06 Март 2021 - 21:32

Доброго дня. Всіх учасників з новим роком. 30 грудня приїхав товариш замінити газову форсунку на 4 ціліндрі і почалось. Роблю діагностику - пропуск запалювання в 4 ціліндрі. Ну все зрозуміло треба працювати. Глушу машину, виймаю ключ. Вставляю ключ, а він не провертається. Хазяїн каже, що замок давно барахлить і він робив дублікат ключа. Привіз ще один ключ. Замок не провертається. Проблема, що не очікував. Треба міняти личинку замка, але вона міняється при провороті ключа в друге положення, а тут не получається. Ось такий подарунок на новий рік.

 З замком це їх болячка. Можна поміняти лише "секретки".


  • 0

:flag_opel:


#698
kos86

kos86

    Поселенец

    • Сообщений 121
  • Возраст: 38
  • Имя:Олег
  • Город:Житомирська обл.
  • Авто:Opel Combo C 1.7 2007
    Opel Combo C 1.6 CNG 2009
    Opel Zafira B 1.7 2011
  •  
  • Регистрация: 11.06.2012

Опубликовано 06 Март 2021 - 22:07

Хтось міняв фільтри на сепараторі? Я знаходив інформацію, що підбирають масляні

Прикрепленные файлы:


Изменено: kos86, 06 Март 2021 - 22:22

  • 0

:flag_opel:


#699
kos86

kos86

    Поселенец

    • Сообщений 121
  • Возраст: 38
  • Имя:Олег
  • Город:Житомирська обл.
  • Авто:Opel Combo C 1.7 2007
    Opel Combo C 1.6 CNG 2009
    Opel Zafira B 1.7 2011
  •  
  • Регистрация: 11.06.2012

Опубликовано 09 Март 2021 - 16:51

Приветствую

Твой вывод правильный, одна из форсунок ловит клин в открытом состоянии как следствие камера згорания заполняется газом и потому первое время ты не можеш завестись и на бензине, а постояв  немножко работает на бензине без проблем :cool1: .

Прочитай ошибки( педалями, или ОР СОМ или заплати денег за компьютерную диагностику,) определись в каком цилиндре пропуск зажигания( чаще всего в первом и четвертом))) :smile44:  и купив  бошовскую форсунку 0 280 158 827

 

по вменяемим деньгам , едь к слесарям или просто к мастеру с прямыми руками, на форуме есть инфа как менять, дросель-впускной коллектор--  газовая рампа.

 

ПЫ СЫ От себя скажу, Проблема возникает как следствие не обслуживания сепаратора, и даже может пройти сама ....на некоторое время,  :drinks:

Ооо... Точно такая проблема и P0304 (пропуски зажигания в 4 цилиндре). До этого были "подтраивания" на ХХ и коррекция топлива на газу в минус 11-15%.

Может кто робывал менять форсунки на фиатовские Fiat/Alfa/Lancia 46515172? https://avto.pro/par...15172-FIAT-733/

 

 

Есть видео по демонтажу газовой рампы


Изменено: kos86, 09 Март 2021 - 16:59

  • 0

:flag_opel:


#700
Iryshka

Iryshka

    Начавший говорить

    • Сообщений 4
  • Имя:Ирина
  • Авто:Opel Combo
  •  
  • Регистрация: 18.01.2021

Опубликовано 12 Март 2021 - 15:52

Приветствую, это частая проблема с забиванием сеточки в заправочном.



Там по магистрали перед первым балоном идет и обратный клапан, НО его лучше не снимать, нежный очень легко сорвать резьбу.

ПЫ СЫ Я же замучился с заправкой  через переходник (замерзание зимой) и переделал заправочный под задний бампер.......

Спасибо! Сняли колесо, разобрали клапан, кусок резины попал под уплотнительную резинку. Сейчас полный порядок!  


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых