Перейти к содержимому


Реклама









Фото

насоветуйте телефон за 3000 - 3500


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
318 ответов в теме

#141
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • Сообщений 716
  • Возраст: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 16:08

Можно подробнее? что именно ты чистиш? Или отдаеш на сервис

"Чистить" - убирать из пямяти смартфона  всякий мусор, занесенный при работе приложений и инета, все самостоятельно, сервис не при чем.


  • 0

#142
Maxim Radetsky

Maxim Radetsky

    Не Лексус, но ездит!

    • Сообщений 10378
  • Возраст: 39
  • Имя:Max
  • Город:Почти Киев(Буча)
  • Авто:Японское
  •  
  • Регистрация: 21.07.2010

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 16:21

Ну это да.
Вот еще один интересный пример.
Включил старый смартфон, там нету ничего стороннего, телефон после хард ресета, но он стагивает обновления на свои стандартные приложение(не обновление ОС) и забивает всю память телефона. :)


Изменено: Maxim Radetsky, 27 Февраль 2017 - 16:22

  • 0

ab278423.gif

 

#143
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • Сообщений 716
  • Возраст: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 16:30

Приложения стали "тяжелее", а пямять старичка маленькая. Надо в ненужных приложениях поставить галку "не обновляться автоматически", мож протянет еще чуток.


  • 0

#144
Maxim Radetsky

Maxim Radetsky

    Не Лексус, но ездит!

    • Сообщений 10378
  • Возраст: 39
  • Имя:Max
  • Город:Почти Киев(Буча)
  • Авто:Японское
  •  
  • Регистрация: 21.07.2010

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 16:52

Приложения стали "тяжелее", а пямять старичка маленькая. Надо в ненужных приложениях поставить галку "не обновляться автоматически", мож протянет еще чуток.

Та не это я так для интереса запустил старый который лежит без дела. Мне телефон нужен для работы:
Разного рода мессенджеры, почта, интернет, teamViewer. Поэтому не могу на такие жертвы идти.


Изменено: Maxim Radetsky, 27 Февраль 2017 - 16:52

  • 0

ab278423.gif

 

#145
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 27 Февраль 2017 - 19:05

Сейчас на Мейзу М2 стоит 5.1, с их фирменной Flyme 4.5.4, уже пол года как мне приходит уведомление о выходе новой версии, но принципиально не обновляюсь. Если меня все устраивает на текущей прошивке, то зачем обновлять?

Шифрування вмісту на 5.1 є? Фотографій, наприклад? Немає. Крім просто фотографій, у смарті інколи бувають фотографії документів, у тому числі з особистими даними - права, паспорт, свідоцтва про право власності, медична картка, ще щось. Пароль? Ну, так, у певних межах це вихід. Банківськими мобільними додатками я не користуюся, але також питання цікаве.

Обмеження прав програм у 5.1 є? Немає. Можливо, у оболонки є, не сперечаюся. МІУІ точно має такі налаштування.

Так що я вважаю, що 6.0 має сенс, та і наявність 7.0 як мінімум не є недоліком.

 

Стосовно Мейзу і його оболонки - це правда, що у Мейзу датчиком відбитка пальця розблоковується тільки апарат, а на окремі програми його поставити не можна? Так, я знаю, що конкретно у М2 його немає, просто може ти в курсі.

 

При всьому цьому мені Мейзу в цілому подобається, не рахуючи їх великої і принципової дружби з МТК і численних скарг на брак центральної клавіші, а також на якість камери. Серед недорогих смартів їх справді приємно взяти в руки.


  • 0

#146
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 02 Март 2017 - 13:51

Шифрування вмісту на 5.1 є?

не совсем понял о чем ты

Обмеження прав програм у 5.1 є? Немає. Можливо, у оболонки є, не сперечаюся.

есть, очень удобная штука кстати, чтоб некоторые программы не лезли без спроса в интернет или использовали камеру

p/s/  в Мейзу не обновляется Андроид, он по дефолту 5.1, обнова приходит только на flyme, последние модели єтого производителя уже идут с 6.0

просто може ти в курсі.

не вкурсе, где-то даже доволен что его нет в моем аппарате

численних скарг на брак центральної клавіші

ниразу не слышал, даже больше, эта клавиша выгодно отличается от других смартов

якість камери

знакомая купила себе М3, я думал что так камера будет еще лучше моей, хотя она меня абсолютно устраивала, а оказалось что она сильно мылит, возможно проблема в прошивке, но данный факт меня очень расстроил, ибо в мобильных камерах для меня очень важна резкость


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#147
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 02 Март 2017 - 14:40

не совсем понял о чем ты

Наскільки мені відомо, починаючи з Андроїда 6.0, шифрується вміст папок з даними всіх чи вибраних програм, засобами ОС. Так, мені б хотілося, щоб фотографії, документи і переписка були зашифровані. Начебто самсунгівський Нокс вмів таке робити і раніше, своїми засобами, а тепер на всіх марках можна.

 

есть, очень удобная штука кстати, чтоб некоторые программы не лезли без спроса в интернет или использовали камеру

Ну от і я про те. Знову таки, начебто з Андроїда 6.0, це можна робити засобами ОС. Якщо це краще з точки зору економії ресурсів системи, ніж робити це на рівні оболонок - взагалі добре. Зараз у мене на 4.1 стоїть дата файерволл на передавання лівих даних, але камеру, мікрофон і доступ до фотографій я не можу обмежити, якщо погодився на установку програми, яка просила доступ.



ниразу не слышал, даже больше, эта клавиша выгодно отличается от других смартов

На М3с масовий брак. На 4пда взагалі кожний п'ятий смарт має бракованою цю кнопку в їхньому опитуванні. При всій зрозумілій погрішності ресурсу - у реальному житті получається нехай і не 20%, але все одно і не 2% (що також було б більше прийнятного рівня, з моєї точки зору).


  • 0

#148
Tiguan

Tiguan

    Авторитет

    • Сообщений 5389
  • Возраст: 50
  • Имя:Алексей
  • Город:Павлоград
  • Авто:Вектра Б Х18ХЕ
  •  
  • Регистрация: 15.12.2012

Опубликовано 05 Март 2017 - 22:44

Взял себе Мейзу ПРО 6 на 64 гига и 4 гига оперативы. Доволен полностью.


  • 0

5169a90f169ef.gif
 


#149
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 06 Март 2017 - 11:49

4 гига оперативы

мой следующий смарт скорее всего будет с таким объемом оперативной, но когда они будут стоить не дороже 150$ :smile44:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#150
Maxim Radetsky

Maxim Radetsky

    Не Лексус, но ездит!

    • Сообщений 10378
  • Возраст: 39
  • Имя:Max
  • Город:Почти Киев(Буча)
  • Авто:Японское
  •  
  • Регистрация: 21.07.2010

Опубликовано 14 Март 2017 - 13:59

купил. Redmi 4 prime
Пока вроде доволен. Батарея нормальная.


Изменено: Maxim Radetsky, 14 Март 2017 - 13:59

  • 0

ab278423.gif

 

#151
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52173
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 14 Март 2017 - 14:09

мой следующий смарт скорее всего будет с таким объемом оперативной, но когда они будут стоить не дороже 150$ :smile44:

а лучше с 6Гигами оператива, и 256Гига общей... :ad_new: :sm13_: :sm13_:



... правда, что то он тянет... пока на 800$


Dream On... Dream On...

 


#152
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 14 Март 2017 - 14:52

а лучше с 6Гигами оператива, и 256Гига общей...

так к то спорит, кроме нее :sm13_:

a2f478b735bd7d5d8c159528d2af7cc9.jpg


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#153
Василий666

Василий666

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Василий
  • Авто:Astra K Sports Tourer
  •  
  • Регистрация: 01.04.2017

Опубликовано 01 Апрель 2017 - 23:14

что то не сильно глючное, на две симки, не тормозящее 

пока есть вариант типа

Что посоветуете?

 Посмотри на Huawei Y5 II Gold, розетка к нему в подарок чехол и стекло защитное дает. Хуавеи, видимо,  не популярные сейчас. Или же на Ксиоми Редми 4 и Мейзу М3  нот http://rozetka.com.u.../c80003/v75382/ Они по характеристикам почти одинаковые, в обоих 2 гб оперативки, камера 13 мп и батарея 4к, что не может не радовать. Сейчас у каждого 3-го ксиоми или мейзу, так как мы, обычные украинцы, себе большего позволить не можем.


  • 0

#154
махмуд

махмуд

    Поселенец

    • Сообщений 115
  • Имя:махмуд
  • Город:львов
  • Авто:astra G
  • Гос. номер:ВС5262ВК
  •  
  • Регистрация: 30.01.2010

Опубликовано 02 Апрель 2017 - 16:59

 Посмотри на Huawei Y5 II Gold, розетка к нему в подарок чехол и стекло защитное дает. Хуавеи, видимо,  не популярные сейчас. Или же на Ксиоми Редми 4 и Мейзу М3  нот http://rozetka.com.u.../c80003/v75382/ Они по характеристикам почти одинаковые, в обоих 2 гб оперативки, камера 13 мп и батарея 4к, что не может не радовать. Сейчас у каждого 3-го ксиоми или мейзу, так как мы, обычные украинцы, себе большего позволить не можем.

Мой Хуявей Y 625.При работе двух карточек зависал.Пришлось одну отключить.Дальше работал нормально.Но больше я с Хуявеями не связываюсь.Вернулся к Самсунгам.


  • 0

#155
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Апрель 2017 - 20:39

Леново зливає Мотороли (поки що деякі) з великим дисконтом:

http://shop.lenovo.u...m4372ad1k7.html

http://shop.lenovo.u...m4372ae7k7.html

Такі ж ціни на них у більшості мережевих магазинів. Звичайно, 6к він ніяк не був вартий, але 4300 - це хороша ціна за нього.

З достоїнств - хороший екран, окремий слот для МікроСД, Андроїд 7, хороша оптимізація ПО, дуже мало браку, розуміє пристрій швидкої зарядки (якого немає у комплектації, бо він є тільки у комплектації G4 Plus), є широкий вибір чохлів з Амазону, а не тільки вузький вибір мотлоху з Алі.

З недоліків - тільки 2 Гб ОЗУ (враховуючи теперішню ціну - не критично), не холодний проц помірної потужності, камера бюджетна, матеріали і форма корпусу (дуже безпонтово, як для Мотороли, але вирішується чохлом), позорний зарядний пристрій.

Трохи дорожче, ніж зазначено у заголовку теми, але це досить вигідна покупка серед недорогих смартів.

Шоу:

Спойлер

Там же можна подивитися "тест" деяких інших смартів за тою ж схемою.

 

Хотілося б побачити подібний розпродаж Moto X Play або хоча б G4 Plus.



Туди ж:

Спойлер


  • 0

#156
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 06 Апрель 2017 - 08:41

але 4300 - це хороша ціна за нього

это только для истинных фанатов Мото, за эти деньги можно взять аппарат по интереснее, уже с 3ГБ/32встроенной

Андроїд 7

давай называть вещи своими именами, "с коробки Android 6 Marshmallow, с возможностью обновления до Android 7 Nougat"


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#157
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 06 Апрель 2017 - 09:43

это только для истинных фанатов Мото, за эти деньги можно взять аппарат по интереснее, уже с 3ГБ/32встроенной

нефагд...

У мото меньший процент глюкавых прошивок и аппаратных проблем

 

Йа камасутрю Асусы. Хотя сяоми какбы в цене ниже - но зены както привычнее


Изменено: Ugeen_K, 06 Апрель 2017 - 09:44

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#158
Zerocool

Zerocool

    Авторитет

    • Сообщений 6488
  • Имя::
  •  
  • Регистрация: 31.08.2006

Опубликовано 06 Апрель 2017 - 09:58

Три года юзал мото Г первого поколения, продал буквально на днях.
Что хочу сказать, нынешние Мото какие-то убогие стали - огромных размеров сами корпуса, а по рамкам на экране можно самолеты запускать. В общем далеко не айс стали, а цены атомные.
Перепрыгнул на саоми 3s 3/32 (телефону нет и 2-х недель). Что хочу сказать, сам аппарат нравится. Компактный корпус, отличный экран, оболочка миюай 8-я просто балдёжная, кастомизируется под себя очень гибко, работает всё шустро и плавно. В общем очень всё нравится, особенно за такие деньги. НО! Есть конечно и стакан дёгтя... Как почитаешь что про них пишут в профильных темах? Мама! Брака и косяков с лагами очень много. И это на глобальной прошивке. Кто пользует всякие там вообще не понятные прошивки это наверное лютый трындец. Вот даже не знаю - продавать его или оставлять себе?
Но в сторону мото больше не смотрю однозначно. Модели стрёмные, как по дизайну, так и по железу с его оптимизацией. Возможно потому что Леново влезла...


Изменено: Zerocool, 06 Апрель 2017 - 10:00


#159
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 06 Апрель 2017 - 10:14

У мото меньший процент глюкавых прошивок и аппаратных проблем

у друга был Мото(модель не помню), очень он глючный был, а через года словил постоянную перезагрузку, в сервисе не смогли ничего сделать, аппарат под замену


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#160
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 06 Апрель 2017 - 11:45

Останні більш-менш пристойні на вигляд Мотороли були у модельному ряду 2015 р., це правда, і то не всі. Moto G4 2016 р. і точно не з них. G4 Plus за рахунок датчика відбитку ще має якийсь вигляд, хоча багатьом він не подобається, але ззаду таке ж убожество як і G4. І форма під незрозуміло який хват, не дуже зручно.

Moto Z - ну так, цікаво, дорого. За 6500 я б купив, але не хочуть поки що таку знижку зробити.

 

за эти деньги можно взять аппарат по интереснее, уже с 3ГБ/32встроенной

Знаю, розглядав, не хочу. Хіба що ZTE Axon Mini прямо з Китаю, але прямо з Китаю також не дуже хочу.

Honor 5X є в Алло під назвою GT5 за 4555, але характеристики абсолютно ідентичні Мото Г4, навіть слот МікроСД окремий, тільки проц трохи старіший і Андроїд 6 з офіційних так, мабуть, і залишиться останнім, зате корпус суттєво цікавіший і є датчик відбитку. Я думав про нього і до сих пір не виключаю.

3ГБ P8 Lite 2017 сірий з претензією на білий - 5520, комбінований слот. http://aligator.com....roductID=21189#

3ГБ ЛеЕко у Алло - 4999. Чото трохи стрьомно.

 

давай называть вещи своими именами, "с коробки Android 6 Marshmallow, с возможностью обновления до Android 7 Nougat"

Андроїд 7 там через півгодини після того як додому прийшов. Щоб не вміти включити на новому смартфоні вай-фай, ввести пароль і перевірити в меню наявність оновлень, а потім натиснути ОК - це треба бути або дебілом, або далекою від техніки особою старшого віку чи жіночої статі. Ми ж з тобою обидва не такі.



у друга был Мото(модель не помню), очень он глючный был, а через года словил постоянную перезагрузку, в сервисе не смогли ничего сделать, аппарат под замену

І таке буває, з будь-якою маркою.


  • 0

#161
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 12 Апрель 2017 - 19:24

Moto G4 2016 р.

Не все так просто. Є глюки датчика наближення. Є фантомні натиснення на екран, причому на Андроїді 7 в рази частіше ніж на 6, але місцеві вважають, що проблема апаратна. У американських версій начебто нічого цього немає, але не факт. Шкода, цікавий счмарт. У Розетці сьогодні за промокодом біла версія за 3999 продавалася, і сімка з 1ГБ інтернету у подарунок, як завжди.

 

Honor 5X є в Алло під назвою GT5 за 4555

За такою ціною тільки в Алло, і то тільки сіра версія, обидва інші кольори по 5200. У Києві є тільки у магазині на Хрещатику 21, якщо вірити сайту. Чи не вітринний.

 

3ГБ ЛеЕко у Алло - 4999.

Красивий, екран гарний. Датчик відбитку дзеркальний і буде замацаний завжди, бо відбиток залишається з одного разу. Реальний фізичний виробник мені невідомий, мабуть Кулпад. Якось за 5к не хочеться перевіряти що воно таке.

 

Сяомі Редмі Нот 3 зі Снапом 650 за 4500 заставляє задуматися, звичайно...


  • 0

#162
sahka11

sahka11

    Частый гость

    • Сообщений 23
  • Имя:Саша
  •  
  • Регистрация: 16.04.2017

Опубликовано 16 Апрель 2017 - 19:48

я себе недавно взял Prestigio MultiPhone Grace Z5 5530 Duo Black. У меня предыдущий тоже престижео был, по этому я не долго думал что брать. Он дешевый и, как по мне, по качеству нормальный. У моего старенького оперативки мало было, по этому решил взять немного больше оперативки. Я игры не играю, так что мне 1гб хватит.


Изменено: Advertising, 17 Апрель 2017 - 17:12

  • 0

#163
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 19:34

Хто-небудь може пояснити мені деякі нюанси ціни у не зовсім офіціних постачальників? Якщо в темі, звичайно.

 

Ось є смартфон: http://hotline.ua/mo...k5-gray/prices/

На нього ціна у всіх мережевих і багатьох маленьких магазинах рівно 3495,00 грн, це централізовано встановлена Леново ціна, типу акція (хоча насправді це і є його красна ціна, але мова не про те), вже більше тижня. Місцями на Хотлайні на нього вища ціна (там, де ще не прокинулися або просто переплутали з більш дорогими моделями), місцями нижча (ну ясно, сіряк), а є ось це: http://aligator.com....productID=19538  У нього ціна помітно нижча і написано, що UA UCRF і офіційна гарантія. Я так розумію, що будь-які офіційні магазини, які в контакті з дистриб'ютором, не мають права демпінгувати.

Тоді що це? Вони клеять UA UCRF на сірі смарти? Вони збирають у інших магазинах вітринні або повернені покупцями смарти і одягають їх назад у плівку й потім продають? У них занижені ціни з претензією на офіційну гарантію на половину смартів, які у них продаються, незалежно від марки. І дивлячись на цей магазинчик у мене взагалі велика підозра, що у них в наявності всього цього немає (бо вони не схожі на тих, хто може тримати великий склад), але вони знають де швидко взяти.

Хтось знайомий з цією сферою? Це можуть бути дійсно нові смарти зі справжньою офіційною гарантією, які ніхто не ремонтував, не повертав і на вітрині не ганяв? Я розумію, що можна спробувати подивитися особисто, але при наявності наклейок і роздрукованого на кольоровому принтері гарантійного талона я лівий товар від офіційного не відрізню, тому мене цікавить сама можливість наявності механізму.

Ось ще один подібний магазин: http://tehnobit.com....troller=product

А це чернівецька мережа з офлайновими магазинами, якщо вірити їхньому сайтові: http://mta.ua/telefo...s-a6020a46-grey  Це інша модель, вона тут на 400 гривень дешевша ніж загальноукраїнська ціна.


  • 0

#164
Maxim Radetsky

Maxim Radetsky

    Не Лексус, но ездит!

    • Сообщений 10378
  • Возраст: 39
  • Имя:Max
  • Город:Почти Киев(Буча)
  • Авто:Японское
  •  
  • Регистрация: 21.07.2010

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 19:41

Думаю нужно с ними общаться и все уточнять. После фразы "если это не официал куръера отправлю назад" будет понятно правда на сайте или нет.
Я один Леново подобный купил уже, оказался китаец, еще долго с прошивками игрался потом.


  • 0

ab278423.gif

 

#165
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 19:55

Ну от і я не хотів би подібного досвіду. Хоча у таких конторах Хуавей 7 Лайт 2017 коштує приблизно 5,5к замість офіційних 6,5к - жаба такими пропозиціями, звичайно, цікавиться.


  • 0

#166
трой

трой

    Авторитет

    • Сообщений 14792
  • Возраст: 52
  • Имя:трой
  • Город:харьков
  • Авто:HONDA Pilot, 3.5, 257 л.с.
    Range Rover Sport, 2014г,
    5л - 510л.с.
  •  
  • Регистрация: 16.02.2010

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 19:59

багатьох маленьких магазинах рівно 3495,00 грн
В не абы каком маркете МОЙО цена сейчас 3244

 

такой разлёт вполне возможен

мну бы брал именно тут, и не экономил бы 100гр


  • 0

 У человека нет свободного выбора до тех пор, пока есть эмоциональная привязанность к системе убеждений...


#167
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 21:27

В не абы каком маркете МОЙО цена сейчас 3244

Та я вже подивися як мережеві магазини і ціну тримають, і одночасно демпінг влаштовують: http://www.ttt.ua/sh...5-a6020a40-grey  Враховуючи не зовсім копієчну вартість карти на 32 ГБ, навіть самої безпонтової, це суттєва знижка: http://www.ttt.ua/sh...bempamyatyy-712

 

До речі, у тої чернівецької мережі є два магазини і у Києві, і взагалі вони досить понтові.

 

Так що так - деякі моделі можна взяти набагато дешевше, у надійних постачальників, у тому числі Мойо.


  • 0

#168
трой

трой

    Авторитет

    • Сообщений 14792
  • Возраст: 52
  • Имя:трой
  • Город:харьков
  • Авто:HONDA Pilot, 3.5, 257 л.с.
    Range Rover Sport, 2014г,
    5л - 510л.с.
  •  
  • Регистрация: 16.02.2010

Опубликовано 19 Апрель 2017 - 23:05

Враховуючи не зовсім копієчну вартість карти на 32 ГБ, навіть самої безпонтової, це суттєва знижка: http://www.ttt.ua/sh...bempamyatyy-712
ну там выходит стоимость без к карты порядка 3150, и это хорошая цена...но неизвестно, какую карту они всунут в подарок, какого класса (скорость записи)
  • 0

 У человека нет свободного выбора до тех пор, пока есть эмоциональная привязанность к системе убеждений...


#169
fire1

fire1

    ПРОСТАВКИ НА ОМЕГУ Н-Н-НАДА

    • Сообщений 7462
  • Возраст: 44
  • Имя:R@M@N
  • Город:Україна ДонецЬк
  • Авто:машЫна молния
  •  
  • Регистрация: 11.12.2011

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 06:14

посоветуйте шо щяс взять до 5гр  , бо  сдох телефон уже задолбался у жены брать, присматриваюсь к нтс м9 б.у. тыщи за 4+гр как они по работе ? какие болячки? видел у м7 проблемы с камерами , в игры не играю , но нужен более менее быстрый апарат. на олх продают много американских розлоченых под наших операторов , в чем может быть их нюанс ? спасибо


Изменено: fire1, 20 Апрель 2017 - 06:17

  • 0

#170
Zerocool

Zerocool

    Авторитет

    • Сообщений 6488
  • Имя::
  •  
  • Регистрация: 31.08.2006

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 09:10

fire1,  я бы в сторону хтс даже не смотрел. Очень на любителя аппараты... 



#171
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 09:22

посоветуйте шо щяс взять до 5гр

Meuzu или Xiaomi

я бы в сторону хтс даже не смотрел. Очень на любителя аппараты...

у меня лет 5 назад был служебный, довольно неплохой аппарат, но за те деньги что сейчас продают телефоны HTC, я не знаю на что они рассчитывают, у них миллионные убытки и продают фабрики


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#172
Zerocool

Zerocool

    Авторитет

    • Сообщений 6488
  • Имя::
  •  
  • Регистрация: 31.08.2006

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 10:49

Xiaomi
Плюсую. Но здесь большая лотерея, таки брака очень много. А так телефоны очень хорошие. Мне оболочка очень нравится. Приятные аппараты.

у меня лет 5 назад был служебный, довольно неплохой аппарат,
То было давно и неправда :)

за те деньги что сейчас продают телефоны HTC, я не знаю на что они рассчитывают, у них миллионные убытки и продают фабрики
Это просто жесть. Нужно очень любить ха тэ цэ...
И поддержки у них нет. Только на новые топовые модели.

#173
fire1

fire1

    ПРОСТАВКИ НА ОМЕГУ Н-Н-НАДА

    • Сообщений 7462
  • Возраст: 44
  • Имя:R@M@N
  • Город:Україна ДонецЬк
  • Авто:машЫна молния
  •  
  • Регистрация: 11.12.2011

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 11:50

а как с запчастями на эти ксиоми меизу ? и как они по работе ? с отказами флешек ,камер, процессоров ? 

 

з.ы. кто подскажет  сколько примерно  щяс стоит поменять флеш на самсунг N7100?  


Изменено: fire1, 20 Апрель 2017 - 11:53

  • 0

#174
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 12:41

как они по работе ?

так же как и хтц в лучшие времена

с отказами флешек ,камер, процессоров ?

брак наверное везде бывает, но у этих производителей он минимален, подробности читай по конкретной модели на 4пда


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#175
Zerocool

Zerocool

    Авторитет

    • Сообщений 6488
  • Имя::
  •  
  • Регистрация: 31.08.2006

Опубликовано 20 Апрель 2017 - 12:53

брак наверное везде бывает, но у этих производителей он минимален, подробности читай по конкретной модели на 4пда
Лучше не читать!  :sm13_: 
А то покупать расхочется. Причем это касается любого телефона, а не только мейзу или сяоми. 




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых